Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
DOBRA ZMIANA REPERTUARU. Łapta wiatr w żagle chłopaki! Może wystapita na Placu Świętego Piotra.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czy to jest wiadomosc na jedynke, ze jakies miernoty ktore zaistnialy tylko nazwisku ojca ( bo takich woklaistó na peczki) beda grac w musicalu ?
0
Obasadźcie jeszcze starego Cuga w roli... Stwórcy. Będzie rodzinnie....  
DOBRA ZMIANA REPERTUARU. Łapta wiatr w żagle chłopaki! Może wystapita na Placu Świętego Piotra.

0
Potrafię zrozumieć dylematy muzyków niekoniecznie wziętych wśród szerokiej publiczności, ale są na tym świecie rzeczy, których po prostu robić nie wypada...Nie mniej jednak to ich prywatna sprawa i własny wybór!
0
 Wy nie grajcie i śpiewajcie na kolanach,  grajcie i śpiewajcie dobrze. Amen.
0
KTO ICH SŁUCHA ? OJCIEC NA BALKONIE
0
Jeżeli nie wiadomo jeszcze, kto zagra postać Jana Pawła II, podpowiadamy - Krzysztof Cugowski. Papa synalków.
0
No błagam na wszystkich portalach to już poszło z dziesięc razy, a tu czytam "Tylko u nas". Śmiech mnie pusty ogarnia :D, ale grunt to sobie posłodzić.
0
A ja im właśnie kibicuję :) !Fajni są!
0
Szmira i podłączanie się pod wielką postać dla jakichś włąsnych interesików. Zbiera na wymioty.
0
czy to jest wiadomosc na jedynke, ze jakies miernoty ktore zaistnialy tylko nazwisku ojca ( bo takich woklaistó na peczki) beda grac w musicalu ?
Mówiąc krótko- nie mieli takiego czasu jak ich Ojciec...A tak na marginesie myślę, że nie każdy szczegół z życia śp.Karola Wojtyły publika chciałaby znać ... Dla większości przecież to jest święty ...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: