Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale nie bójcie się lewicowcy, jak wam zaczną wprowadzać szariat, to już nikt uchodźców nie obrazu. Tylko nie spierdalajcie wtedy z Europy i potulnie zapierdalajcie w hijabach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją drogą to ciekawe, jakaś baba walneła wacki na krzyżach parę lat temu i cała lewica tego broniła, teraz ja jako ateista nie mogę się artystycznie, publicznie wysrać na Koran?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądy, prokuratury bez lustracji zydokomuny (to m.in. dzięki m.in. Bolkowi) i jak jest - każdy widzi. Np.: taki Gross może pisać kłamstwa i prokurator go nie ściga. Inna gwiazda, Sz. Pietrasiewicz jr pokazuje penisa i używa nazistowskiego gestu - nie ma problemu. Polak powie prawdę - to sąd go od razu skazuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewódzki włożył flagę w kupę, nie mam nic przeciwko, zawsze można szukać jakiegoś przesłania,ale czemu nie można ppowiedzieć publicznie 'pierdolone niewdzięczne brudasy' o np. Somalijczykach czy Libijczykach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie rozumiem obroncow tej pani. To dobrze bedzie jak na forach bedzie mozna pisac o gazowaniu arabow? To o to wam chodzi? A jak ktos bedzie pisac o gazowaniu polakow to tez bedziecie zadowoleni? Polacy do gazu!! podoba wam sie? Mozna nie lubic arabow ale nie wolno nawolywac do nienawisci. Jezyk ma znaczenie!
Mówić, a robić, to są dwie różne rzeczy! Po pierwsze "Polak", po drugie - przecinek ma znaczenie, "Polaku". Arab jest jak "eba.ny" hitlerowiec. Niemiecki okupant nie traktował żyda jak człowieka, mordowali Polaków za sam fakt bycia Polakiem. Arab nie traktuje kobiety jak człowieka. Jeśli wychwalaczy hitleryzmu/nazizmu kara się sądownie, podobnie należy traktować każdego islamskiego "śmiecia"! Kobieta JEST CZŁOWIEKIEM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Analogicznie, załóżmy, że w mojej opinii litewscy kierowcy cieżarówek jeżdżą dużo częściej jakby chcieli wszystkich pozabijać wokół. I na facebooku napisałbym "Pierdoleni litewscy kierowcy. Kula w łeb przy próbie wjazdu do Polski". Niezbyt mądry komentarz, ale na liość boską, za to też dostałbym 800 zł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to jest jasne, że napisała to w emocjach, wynika to z kontekstu poprzedzającego gazowanie. To tak jakby skazać męża za grożenie zabójstwem , bo powiedział do żony, "mam ochotę Cię udusić za to, że mnie zdradzałaś przez te wszystkie lata" Po drugie, co takiego jest w znieważaniu narodów, niedługo nie będę mógł napisać, że Mahomet był zwykłym watażką, pedofilem etc., bo znieważam mniejszość religijną.
Brawo! Z punktu widzenia prawa cywilizowanych państw, Mahomet to pedofil! Francja, Belgia, Wielka Brytania, Niemcy, to państwa przestępcze: dopuszczają bigamię zasiedlających ich muzułmanów, a obywatele  są nierówno traktowani! Muslim ma prawo być bigamistą, ale "native" z dwoma żonami - do kryminału!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
władza mówi macie kochać oliwkowych kochanków kóz a jak gwałcą to trzeba być cicho bo jeszcze się będą irytować a ofiara za głośne zachowanie poniesie karę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądy, prokuratury bez lustracji zydokomuny (to m.in. dzięki m.in. Bolkowi) i jak jest - każdy widzi. Np.: taki Gross może pisać kłamstwa i prokurator go nie ściga. Inna gwiazda, Sz. Pietrasiewicz jr pokazuje penisa i używa nazistowskiego gestu - nie ma problemu. Polak powie prawdę - to sąd go od razu skazuje.
Gross nie pisał kłamstw. Szmalcownickie qu.r.wy z moich rodzinnych stron, mógłbym podać z nazwiska. Co najmniej dwie. Ale ich potomkowie, nie odpowiadają za grzechy ojców.   Mówić sobie mogę, cokolwiek mi "ślina na język" przyniesie. Takie jest moje prawo wolności słowa. Sądowniczy zbrodniarze, nie różniący się od usługowych Szechterów, mogą mnie skazać za czyn, ale nie za zamiar.   Mamy taki wymiar sprawiedliwości, jaki tolerują Polacy w Polsce! Przypominam o legendzie "czarciej łapy". Ci nędznicy nie znają wstydu - oni mają immunitet i możecie im skoczyć. Jeszcze nie narodził się polski Robespierre...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewactwo sądowe.Bierzecie model z UE? Też was wywalą i zrobią sądy doraźne -szariat.Będziecie pierwsi do obcięcia tych mądrych "inaczej" łepetyn.Obudźcie się ! Jesteśmy w stanie wojny,Jest inwazja popierana przez zdradziecki rząd! A gdzie wolność słowa? Wszystkich nie zamkniecie.A kobieta nie zapłaci bo nie ma z czego!Tak rządzicie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otóż to, ja też podejrzewam, że my Polacy nie widzimy i chcemy przyznać jak duża była skala naszego antysemityzmu, że faktycznie całkiem sporo ludzi popełniło zbrodnie. Ale wątpię by wyszło nam na dobre aż takie ograniczenie wolności słowa. Co będzie dalej, nie będę mógł powiedzieć, że lepiej by było, jakby Macierewicz z Jarkiem lecieli zamiast Lecha z Marią, bo nawołuje do zabicia prezesa i ministra RP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie, jakąś granicę wypadałoby postawić. Nie wyobrazam sobie, żeby np. na zebraniu wspólnoty mieszkaniowej omawiano plan pozbycia się lokatora poprzez jego zabójstwo, za to tylko, że jest czarny i gra od czasu do czasu na perkusji. Ale, na litość boską, trzeba umieć czytać kontekst. Nie każde "dobry Indianin to martwy Indianin" oznacza, że nawołujemy do faktycznego zabicia Indianina, oznacza, że tak nas jakiś Indianin wkurwił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komentarze w internecie umieszczone pod wpływem emocji nie powinno się robić spraw karnych. Wystarczyło by pouczenie i mandat ewentualnie prace społeczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Autysta Zbawienia  piszący na Dzienniku Wschodnim pozostaje bezkarny. Łapią tego co chcą złapać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokazcie moi choc jednego niemca anglika czy zyda ktorzy non stop ublizaja polakom publicznie Ale tam sady bronia swoich ludzi i tym roznimy sie od europy jako narod
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może mądrali z z "Otwartej Rzeczpospolitej" wysłać do pracy w ośrodkach dla " migrantów" albo do Calais
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak się pisze bez zastanowienia - w emocjach. Gazem traktowali ludzi naziści. Nawiązywanie do tego by to powtarzać to jawne barbarzyństwo. Syryjczyk czy nie - to zawsze CZŁOWIEK. A ludzi trzeba szanować, a nie zabijać. Gdyby u nas (nie daj Bóg) wojna wybuchła to tez byście uciekali. I co wtedy? Jak byście sie czuli gdyby w krajach do których uciekacie ktoś tak na was wypisywał? Idioci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komentarze w internecie umieszczone pod wpływem emocji nie powinno się robić spraw karnych. Wystarczyło by pouczenie i mandat ewentualnie prace społeczne.
  Ale emocje opadają i można wtedy wpis zedytować na FB. Dziwię się, że ludzie chlapną coś takiego i to zostawiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się rozpoznaje państwo totalitarne. Za słowa w Internecie (w dodatku na prywatnym portalu). Żenujący pokaz słabości państwa, w którym nic nie działało i nie działa, ale jak przyjdzie do ukarania szarego człowieka za NIC, zrywa się cały aparat przymusu. Z drugiej strony donosicielstwo (Otwarta Rzeczpospolita) się szerzy tak, że nawet funkcjonariuszom SB byłoby wstyd, a inne treści są dozwolone hulaj dusza państwa nie ma. W tym kraju można w TV wsadzić polską flagę w gówno i zostać gwiazdą, a za kilka słów bezsilności wobec irracjonalnej polityki UE zapadają wyroki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to poprawność polityczna , jadąc do krajów arabskich masz się dostosować szczególnie kobiety , tylko jak oni się przystosowują w europie ? Krzewiąc jedyną i prawdziwa religie islamu , ich religie nie naszą i jeszcze narzucają ja innym . Dlaczego większość tego nie widzi co robią np kradzieże i gwałty w krajach gdzie jest ich najwięcej ? Dlaczego tam gdzie żyją w krajach europy np Szwecja boi się wjechać na "ich " dzielnice policja czy lekarz ? są atakowani i obrzucani kamieniami czy drewnianymi belami tak jak można obejrzeć na filmikach You Tube bo telewizja  nam tego nie pokaże i nic nie powiedzą . Na wszystko mamy się godzić co powiedzą niemcy czy inni którzy już teraz nie mogą sobie z nimi poradzić . Te osoby co kilaka lat żyły na zachodzie mogą powiedzieć jak oni się asymilują w europie , potworzyli sobie zamknięte dzielnice i żądzą się swoimi prawami uważając że to już jest ich i kościoły należą się im , później przerobią ich na meczety . Dobrze jak policja i prokuratora wzięłaby się do porządnej pracy a nie łapanie rowerzystów czy podobnych tematów jak ten , bandyci łażą po wolności i śmieją się w twarz , takie mamy prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...