Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wiecie dlaczego tak jest? Policja boi sie po prostu uzywac tych srodkow. Po oddaniu strzalu maja na glowie prokuratora, przesluchania, badania psychologiczne i nawet jesli jest to uzasadnione- zostaja odsunieci ze sluzby. To jest chore, to samo podczas uszkodzenia radiowozu podczas poscigu-to funkcjonariusz placi na dobra sprawe z wlasnej kieszeni. Chociazby u naszych sasiadow jest to nie do pomyslenia, a na dobra sprawe policja w Polsce nie ma praw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marco napisał:
Jaki premier, rząd, takie państwo i taka POlicja. he.he.he. Wszystko do wypi.rdolenia, jak najszybsza jest POtrzeba zmian !!!
ODPOWIEDZ SOBIE SAM NA TO CO PISZESZ. CZY W OSTATNICH 24 LATACH BYŁ RZĄD KTÓRY CI SIĘ PODOBAŁ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kraj, mam znajomego policjanta, którego prokurator prawie zniszczył za to że przyrznął pijanemu gnojowi po nogach gumową pałą, mamusia adwokatka zaprowadziła synka na obdukcję i się zaczęło... Kolega się wybronił, ale pół roku zawieszony i bujanie po sądach... Kiedy to się zmieni w USA policjanci w patrolach pojedynczych i każdy przy kontroli potulny jak baranek wykonuje polecenia, policjanci o obawie o swoje bezpieczństwo strzelają bez ostrzeżenia tak powinno być i u nas....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
No to już tego za wiele, żeby na policjantów odważyć się napaść to już przechodzi ludzkie pojęcie. Nasuwa się jedno pytanie, dlaczego Policjant w tym kraju nie używa broni palnej?, odpowiedź brzmi bo mamy je***ych polityków i władzę która to uniemożliwia. Policjant boi się zastrzelić ścierwo w obsranych dresach żeby potem nie być ciąganym po sądach a nawet przecież może trafić na takiego chuja prokuratora i sędziego który go wsadzi do więzienia z tym bydłem które jak wiadomo będzie chciał maksymalnie "uprzyjemnić" pobyt takiemu "Psu" w pierdlu. Powiem tak, zaczyna tworzyć się kołomyja, za którą jak wyżej napisałem odpowiedzialna jest władza, jeżeli Ona nie potrafi wprowadzić od tylu lat odpowiednie regulacje dotyczące użycia broni palnej przez Policjantów to nie ma co się dziwić, że bandycka hołota będzie stawać się coraz bardziej zuchwała. Moja prośba, jest taka jeżeli Państwo nie potrafi sobie poradzić z chuliganami i bandytami to my społeczeństwo weźmy sprawy w swoje ręce .Mamy telefony, z których róbmy pożytek, dzwońmy na Policje, kiedy tylko widzimy, że łamane jest prawo, nie odwracajmy się na pięcie, starajmy uprzykrzyć bandyckiej hołocie życie, kiedy służby będą miały informacje o tej patologii to będą szybciej przeciwdziałać takim wypadków o których czytamy. Jeżeli chcemy aby nasze państwo do końca nie zostało do końca zdegradowane to niestety musimy i My zacząć działać.
Człowieku dzwonić na policje ? mojego brata banda dresów skopała 2 metry od przystanku na którym było dużo ludzi i kobiet i mężczyzn i nikt nie pomógł a co do piero dzwonic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie prawo jest nie normalne. Tak jak kolega pisał niżej po oddaniu strzału taki policjant ma poważne problemy a to badania a to jakieś dochodzenia czy rzeczywiście koniecznie użył broni i wiele innych nie potrzebnych sytuacji. POLICJA powinna używać broni jak za czasów MO . Wtedy banda tych idiotów którzy napadli zostałaby złapana dostaliby porządne pałowanie i skończyłyby się ich głupie wybryki . W dzisiejszych czasach policjant tak naprawdę nic nie może. '' nie to że się boi , tylko przepisy nie pozwalają'' cyt. '' od dziś masz mieć w d*pie przepisy '' Coś w tym jest ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ich dużo, tamtych tylko dwoje, więc można ich załatwić... A w sądzie: (Na koniec sprawy) Sędzia: Czy oskarżony chciałby coś dodać? Dres : Pani sędzio, ja naprawdę myślałem, że to sen i gram w GTA! Naprawdę! Dlatego napadłem na nich dla zabawy! Przysięgam! Nigdy bym czegoś takiego nie zrobił, jestem uczciwym człowiekiem! Sędzia: Hmm... dobrze. Wyrok zostanie ogłoszony po naradzie. (Niedługo) Sędzia: (...) sąd rejonowy po rozpoznaniu sprawy XY uniewinnia go od dokonania zarzucanego mu czynu (...). Potem: Kumpel dresa: Nabrali się? Dres: Taa. Frajerzy... zawsze się, *****, nabiorą. Jak myślisz, może następnym razem ******** konwój prezydenta? A teraz bardziej serio. Jeżeli ten dresiarsko-kibolski konglomerat zachowuje się w taki sposób, to znaczy, że coś jest tu mocno nie tak. Wygląda na to, że owi kryminaliści zrozumieli, że są siłą, której nawet policja się boi. Być może gdyby policjanci mieli większą swobodę co do ŚPB, (tj. możliwości oddania strzału do tych bandytów), zapewne nic by się im nie stało. To bardzo niepokojące, że dochodzi do TAKICH napadów. I jeszcze jedno: dlaczego takich zbirów, po których nikt nie będzie ani płakał, ani wspominał, nie można ukarać należycie? Oczywiście, na pewno niektóre wyroki w takich sprawach są adekwatne do czynu, ale czasem z mediów można się dowiedzieć o "zawiasach" w podobnych okolicznościach. Jak to w końcu jest? Można mieć nadzieję, że mimo wszystko sprawiedliwość zatriumfuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest, jak bydło ma kupę praw a policjant musi się tłumaczyć, że przylał bydlakowi. Widze, że musi dojść do czegos takiego, co kiedyś było w USA w NY, zabójstwa policjantów, czynne napaście, to może wtedy jakaś polityczna szuja zmieni to chore prawo. Dziś Policjant za oddanie strzału może stracić pracę, bo zakapturzoma małpa w dresie tylko mu pokazywałą jaki ma fajny nóż w kieszeni. To jest chore i trzeba to zmienić jak najszybciej. W Rosji za coś takiego zostałby tak spałowany na posterunku żeby się ossrał i oszszczał i miałby wybite wszystkie te krzywe małpie zębiska a u nas w najlepszym razie bydlak dostanie zawiasy i jeszcze będzie po dzielnicy małpa latala i się chwaliła że była karana. Ota taka to Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle ze bez powodu nie dostali prezentu w formie przekopki... tak jak widać społeczeństwo nie wytrzymuje już z p (olicj) ą która nagminnie wykorzystuje swoją "władze i pozycje" i często robi problemy nie wiadomo z czego... może sie w końcu aspiranci nauczą że są dla obywateli a nie na odwrót.... sugestia dla lekarzy, nauczycieli i wykładowców.... to wy jesteści dla obywateli a nie my dla was. skoro pełnicie role społeczne to przynajmniej dawajcie przykład.... a dla lubelskiej policji.... 0 słownie "zero" szacunku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle ze bez powodu nie dostali prezentu w formie przekopki... tak jak widać społeczeństwo nie wytrzymuje już z p (olicj) ą która nagminnie wykorzystuje swoją "władze i pozycje" i często robi problemy nie wiadomo z czego... może sie w końcu aspiranci nauczą że są dla obywateli a nie na odwrót.... sugestia dla lekarzy, nauczycieli i wykładowców.... to wy jesteści dla obywateli a nie my dla was. skoro pełnicie role społeczne to przynajmniej dawajcie przykład.... a dla lubelskiej policji.... 0 słownie "zero" szacunku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic dodać i nic ując... bydło z ,, wielkiego miasta lublina,,. Oni se uważaja za lepszych a tak naprawde to same lamusy... w grupie cwani... i żeby jeszcze kobiete bić to porażka... brudasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bradzo dobrze, że chłopak poszedł na obdukcję. Żaden palant nie ma prawa bić zależnie od widzimisie, ani oddawać strzału, chyba, że ma ryzyko utraty życia. Policja jest, kiedy trzeba spisać młodych, posadzić za bzdurę, kiedy naprawdę się coś dzieje nagle znika. Ostatnio w zimie pod komendą i sądem na przeciwko Bigmaru ok 20 osób katowało się przedmiotami po głowach, na przeciwko stał wóz policyjny z zapalonym światłem, obok wozy ochrony i każdy się patrzyła jak banda idiotów ma ochote się wybić nawzajem. Panowie z Policji bali się zareagować. Szkoda słów. Szkoda mi tych Policjantów, ale pewnie też nie przypadkowo to ich ktoś dopadł. W każdym razie w życiu więcej zła niż dobra uczyniła mi wasza Policja, mimo iż nie jestem gangsterem czy dresem i to właśnie przez za duże prawa, które i tak mają często gdzieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
F napisał:
ODPOWIEDZ SOBIE SAM NA TO CO PISZESZ. CZY W OSTATNICH 24 LATACH BYŁ RZĄD KTÓRY CI SIĘ PODOBAŁ?.
Tak kolego, był taki rząd, ale bardzo krótko, chciał tą naszą biedną ojczyznę zrobić normalną i czystą od tej czerwonej zarazy, ale komuchy z całą czerwoną konfidencją udusili to wszystko w zarodku. Mam tu na myśli rząd mec.Olszweskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka to policja ,ktora sie boi wejsc na skatepark ,gdzie kilku czternastolatkow zachowuje sie wulgarnie ,pije alkohol.oni tylko do normalnych ludzi podchodza i mandaty pisza za byle co.ja mieszkalam na kunickiego zwanego kiedys dzielnica cudow,ale tam dzielnicowy szedl sam ,bez broni i wszyscy schodzili mu z drogi.zatrzymanego prowadzil na piechote do komisariatu i nikt niemial prawa podejsc do niego.a teraz w czterech musza jechac w pelnym uzbrojeniu ,a i tak sie boja wysiasc a radiowozu.smiechu warte.teraz to sa cuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krystfdff napisał:
Lublin to jednak dresiarnia. Kiedyś myślałem, że tylko Nałkowskich, Kalina i Tatary to dresiarnia ale widzę, że bydło jest już wszędzie. Szmaty w Iranie wisiałyby na dźwigach jako przestroga dla reszty.
Turystyczna to Tatary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zmienić prawo - zezwolić policji na strzelanie do zamaskowanych kibiców bez uprzedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uzbrojeni? Z bronią ? ... i dali sobie łomot spuścić? Po co komu taki policjant. Prawie w każdej pracy jak człowiek sobie nie radzi na stanowisku to pracodawca takiego zwolni. Ale po co? Przecież łatwiej schować się w krzakach i dowalić mandat kierowcy. Kierowca przecież na niego ręki nie podniesie. Łatwiej nakupić fotoradarów i wyścigowych samochodów do ścigania za kierowcami i to wszystko za nasze pieniądze bo na pewno nie za pieniądze tych co spuścili im lanie. - Jak mi się włamali do samochodu to policjanci tylko umorzenie przysłali i po problemie. A ja zostaję ze zdemolowanym samochodem. - Sąsiadowi włamali się w nocy do mieszkania, włamywacze siedzieli przez 3 godziny i plądrowali mieszkanie, druga sąsiadka dzwoniła dwa razy na policję to przyjechali następnego dnia o 10:00. Takie przykłady można wymieniać w nieskończoność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bardzo młodzi ludzie, od niedawna w policji, nie powinni ich tam samych wysyłać, winny oficer z miejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to znaczy do 10 lat? jak długo bandyci będą ponad prawem? Polska staje się bardzo niebezpiecznym krajem. Strach wyjść na ulicę, małolaty bluzgają przekleństwa a cdzłowiek boi się zwrócić uwagę, bo można dostać nożem,stracić życie Milicja lepiej radziła sobie z bandytami demokracja nie dla zbójów wolno im zakrywać twarz,dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psów nie szkoda, taka praca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wychodzi na to , że jedyne bezpieczne zajęcie dla policji to mierzenie korka za pomocą suszarki, to są dopiero twardziele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...