Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brutalny napad na studentów w Lublinie. Szukamy świadków

Utworzony przez Student, 8 października 2012 r. o 20:08 Powrót do artykułu
bez napinki nie ma zdjęcia napisał:
a tak, ludzie honoru, kibice motoru :-) 15 latki w białych czapeczkach ... nono wy od klubu piłkarskiego motor, to jesteście tak daleko, że dzieli was tylko wyobraźnia... a jest jeszcze takie, zapnij rozporek i schowaj motorek
Ty oczywiście wiesz, że byli to kibice motoru. Podnieca cię to trollu, ze ktoś się twoim bełkotem na forum zbulwersuje (może poszukaj innych podniet??). Z kolei wobec ciebie najlepiej przyjąć taką strategie: nie dyskutuj z deb***em, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mieszkam już w Lublinie, ale miałem wątpliwą przyjemność zamieszkiwania tam przez wiele lat. Sugeruję poszukiwać sprawców wśród towarzystwa z okolic Weteranów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tego samego wieczoru taksówkarz z lublina równiez został pobity przez 4 mężczyzn.. Może to Ci sami..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehh, po pierwsze po raz kolejny sie pytam, czy monitoring na miasteczku akademickim służy tylko wypatrywaniu przez policje miejsc, gdzie studenci piwo piją? Po drugie nie jest to odosobniony przypadek, sam na 2 roku( 4 lata temu) zostałem napadnięty przez 4 gości w biały dzień. Przeżyłem przekopke, skończyło się na otłuczeniach, ale byłoby gorzej, gdyby nie przypadkowy student, który odważył się podejść do napastników i odwrócić ich uwagę na tyle, bym zdąrzył wstać i uciec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh, no to niezłe jaja.. Wszyscy zapewne spali, nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mylisz się bo to nie wina Tuska a jego sprawka. Z pewnością zaczaił się na tych studentów z kumplami i ich PObił Poza tym to nie tylko tam grasował bo zauważyłem że przez chwile nie miałem cieplej wody w domu więc musiał być też i u mnie A jutro ma być zimno więc pewnie Tusk kombinuje coś z ruskimi Ale już wkrótce będzie rządził jarek z ojcem dyrektorem i uratuje nasz kraj od zagłady Wykupi wszystkie fabryki i każdemu będzie się żyło dostatnie POzdrawiam wszystkich POrąbanych
To że teraz mamy taką policję i takie sądy i sędziów na tzw.GWIZDEK,to ty CYCU uważasz że to nie jest wina TUSKA,a czyja w takim razie ??? kto to wszystko w tym dzikim kraju na dzień dzisiejszy stanowi i uchwala ???? czy ten cały burdel nie jest do wymiany ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie tych czterech to kibice Motoru, tam szukajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol @ " Pewnie tych czterech to kibice Motoru, tam szukajcie " ....... ... karolu policja jest wdzieczna za wskazowki naazie jednak przepytywani sa studenci politechniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Standardowe akcje lubelskiej patologii.Na miasteczku stale grasuja ekipy z kamienic okolic raclawickich. Tyle pojeba.... drechow to chyba w zadnym innym miescie nie ma. Osobiscie jakbym wiedział, że nie pójdę siedzieć zrobiłbym przysługę społeczeństwu i powybijałbym każdego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jedni studenci napadli na innych studentów. Tak to jest kiedy studiuje dwukrotnie więcej niż powinno studiować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończy umarzanie przez prokuratora spraw dot. pobicia. Mój brat też został pobity na al. Racławickich, musiał prosić Policję żeby ruszyła dupę i spisała kolesia, potem musiał na piechotę iść do szpitala, Policja łaskawie zobowiązała się przytrzymać przez chwilę sprawcę pobicia coby nie pobił za chwilę jeszcze raz. Prokuratura umorzyła oczywiście sprawę. Bandziory są bezkarne, każdy z nas może dostać w każdej chwili, kwestia tylko czy będziemy mieli dużo szczęścia czy trochę mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mieścieinspiracji nie ma zadnej ochrony.Straż miejska ,policja w każdej dzielnicy i monitoring ,a ja po 19 umieram ze strachu na Wodopojnej ,bo jest ciemno i menelstwo wyłazi z melin.Nigdy nie widać przejeżdzającego policyjnego radiowozu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wlasnie i daja wieksze prawa pedalom ze strazy miejskiej i wieksze pieniadze i co i ich nie ma nigdzie albo sa tam gdzie jest bezpiecznie. policja obsrana tez nigdzie sie nei pojawi. lepiej spisywac pijaczkow pod sklepem oni nie beda sie stawiac. jaka wladza taki kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta w jowiszu siedzi jakiś dziadek który dupy nie ruszy tylko stale czepia się o karty mieszkańca bo ochrona grzeje d*** w feminie, 50 parę kamer na cały miasteczku i żadna nie złapała jak kopali tego typa? Śmiech na sali to po co one są? Po co ta cała pseudo ochrona? Jak człowiek nie może wyjść z akademika żeby w łeb nie dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a propos ochorny. To czy mi się wydaje czy oni właśnie urzedują w Jowiszu?! Pewnie się bali nawet wyskoczyć, tak jak kiedyś zaalarmowałem, ze biali patrioci wbili się do budki z kebabem. Wbiegłem do Amora obok, ale pani powiedziała, że ta budka to teren prywatny i jej i ochronie nic do niego. Ręce mi odpały, ale nie odpusiłem. Ochrona z Jowisza patrolowym krokiem zjawiła się za kilka dłuższych chwil, kiedy już "patrioci"(a byli to patrioci bo kazali wypier...brudasom)dawno skończyli swe wyczyny i oddalili się w bezpieczne miejsce. Ochrona zrobiła patrol, nawet przechdzili obok tej bandy, która stała na murku, ale nie mieli podstaw by interweniować bo Ci zachowywali się grzecznie...Przecież oni nawet widzieli to na monitorach siedząc w Jowiszu. Jak się boją niech chociaż dzownią po policję,,.Wypadałoby żeby jednak to była prfesjonalna ochrona, a nie dziadki na emeryturze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co jest tam monitoring ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj szedłem w pobliżu wydziału mat.fiz na przeciwko domu nauczyciela/. zbulwersowała mnie scenka/może pokaze to monitoring/ jak pijany facet obejmiował i całował dziewczynę, a przy ich nogach stały na chodniku niedopite butelki piwa. Była chyba godz. 8.30. Jesli obecnie mamy takich studentów to trudno siędziwić,że dochodzi do rozboju, ale czy ofiary nie przyczyniają się do tych tragicznych dla nich zdarzeń??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiktor napisał:
a propos ochorny. To czy mi się wydaje czy oni właśnie urzedują w Jowiszu?! Pewnie się bali nawet wyskoczyć, tak jak kiedyś zaalarmowałem, ze biali patrioci wbili się do budki z kebabem. Wbiegłem do Amora obok, ale pani powiedziała, że ta budka to teren prywatny i jej i ochronie nic do niego. Ręce mi odpały, ale nie odpusiłem. Ochrona z Jowisza patrolowym krokiem zjawiła się za kilka dłuższych chwil, kiedy już "patrioci"(a byli to patrioci bo kazali wypier...brudasom)dawno skończyli swe wyczyny i oddalili się w bezpieczne miejsce. Ochrona zrobiła patrol, nawet przechdzili obok tej bandy, która stała na murku, ale nie mieli podstaw by interweniować bo Ci zachowywali się grzecznie...Przecież oni nawet widzieli to na monitorach siedząc w Jowiszu. Jak się boją niech chociaż dzownią po policję,,.Wypadałoby żeby jednak to była prfesjonalna ochrona, a nie dziadki na emeryturze
Od tamtego roku ochrona siedzi w feminie , w jowiszu jest tylko stary dziadek który czepia sie o karty mieszkańca, Wiem bo mieszkam w jowiszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiktor napisał:
a propos ochorny. To czy mi się wydaje czy oni właśnie urzedują w Jowiszu?! Pewnie się bali nawet wyskoczyć, tak jak kiedyś zaalarmowałem, ze biali patrioci wbili się do budki z kebabem. Wbiegłem do Amora obok, ale pani powiedziała, że ta budka to teren prywatny i jej i ochronie nic do niego. Ręce mi odpały, ale nie odpusiłem. Ochrona z Jowisza patrolowym krokiem zjawiła się za kilka dłuższych chwil, kiedy już "patrioci"(a byli to patrioci bo kazali wypier...brudasom)dawno skończyli swe wyczyny i oddalili się w bezpieczne miejsce. Ochrona zrobiła patrol, nawet przechdzili obok tej bandy, która stała na murku, ale nie mieli podstaw by interweniować bo Ci zachowywali się grzecznie...Przecież oni nawet widzieli to na monitorach siedząc w Jowiszu. Jak się boją niech chociaż dzownią po policję,,.Wypadałoby żeby jednak to była prfesjonalna ochrona, a nie dziadki na emeryturze
Od tamtego roku ochrona siedzi w feminie , w jowiszu jest tylko stary dziadek który czepia sie o karty mieszkańca, Wiem bo mieszkam w jowiszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiktor napisał:
a propos ochorny. To czy mi się wydaje czy oni właśnie urzedują w Jowiszu?! Pewnie się bali nawet wyskoczyć, tak jak kiedyś zaalarmowałem, ze biali patrioci wbili się do budki z kebabem. Wbiegłem do Amora obok, ale pani powiedziała, że ta budka to teren prywatny i jej i ochronie nic do niego. Ręce mi odpały, ale nie odpusiłem. Ochrona z Jowisza patrolowym krokiem zjawiła się za kilka dłuższych chwil, kiedy już "patrioci"(a byli to patrioci bo kazali wypier...brudasom)dawno skończyli swe wyczyny i oddalili się w bezpieczne miejsce. Ochrona zrobiła patrol, nawet przechdzili obok tej bandy, która stała na murku, ale nie mieli podstaw by interweniować bo Ci zachowywali się grzecznie...Przecież oni nawet widzieli to na monitorach siedząc w Jowiszu. Jak się boją niech chociaż dzownią po policję,,.Wypadałoby żeby jednak to była prfesjonalna ochrona, a nie dziadki na emeryturze
Od tamtego roku ochrona siedzi w feminie , w jowiszu jest tylko stary dziadek który czepia sie o karty mieszkańca, Wiem bo mieszkam w jowiszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...