Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Haha Budimex idzie na ręke
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[ Haha Budimex idzie na ręke ]........... Zaśmiała się koza i zdechła .
0
To się nazywa kompromis. Mieszkańcy, nie bądźcie pieniaczami
0
bez sensu!!! CHCEMY PRZEJAZDU!!!
0
"Powyższe rozwiązania będą obowiązywały do czasu wybudowania wiaduktu, tj. do kwietnia 2016 roku" CZYLI PRZEZ CAŁY OKRES PRZERWY TECHNICZNEJ NIE BEDĄ ROBIĆ NIC, A MY MIESZKAŃCY NADAL BĘDZIEMY JEŻDZIĆ. O SORY BĘDZIEMY DRAŁOWAĆ PRZEZ ŚNIEG I Z DZIEĆMI I Z ZAKUPAMI I Z TORNISTRAMI POD PACHĄ PO CIEMKU PRZEZ NIESKOŃCZONY WIADUKT!! BEDZIECI ODŚNIEŻAC TĄ KŁĄDKĘ ZIMĄ CODZIENNIE PRZED 7???
0
W. Michalak Drodzy mieszkańcy wyzerujmy liczniki i dajmy wykonawcy dokończyć prace INWESTYCJI I TAK NIE DA SIĘ ZATRZYMAĆ S19 jest drogą która stanowi system dróg krajowych pomiędzy największymi miastami w Polsce, stąd również jej kategoria drogi S. Nie wierze i doskonale wiem że mieszkańcy wsi Tereszyn nie są fiutami. Jeśli jesteśmy fiutami powiadommy Watykan, myślę że papież Franciszek zainteresuję się sprawa bo jest poważna
0
przeciez wiadukt juz jest, nie ma tylko nawierzchni.I to ma zajac im 5 miesiecy ?!
0
Jebac jebac jebac gang Albanii
0
Nie wiem po co robic z tego afere. Nikomu nie zaszkodzi troche wiecej ruchu i wiecej odcinka do pokonania. Szybko zleci zanim to wybuduja i przejazd bedzie ponownie wiec spokojnie mieszkańcy Tereszyna. Sa wazniejsze sprawy niz takie błachostki? Kupcie sobie samoloty w najgorszym wypadku =D Pozdrówka
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: