Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pytam kto w tych lubelskich urzędach pracuje skoro decyzje wydane przez urzędników tam zatrudnionych są tak łatwe do podważenia ? Przypomnijmy -nie tak dawno ponad 200 decyzji poszło do kosza ponieważ ten który je wydał nie miał do tego uprawnień.Takich przykładów możnaby podać o wiele więcej -czemu tak jest ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wsytrzymana" bardzo po polskiemu! Kto to jak kto, ale autor nie powinien robić takich podstawowych błędów! I jeszcze w tytule artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henryk Smolarz.Na tego pana nie powinniśmy już głosować. Poseł który powinien walczyć o zbudowanie obwodnicy,walczy z jej budową.Dla paru złoty więcej z budżetu z ktorego i tak już się nachapał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie smolorz- powinnien pan zlozyc mandat, wstrzymuje pan postep lubelszczyzny, brak obwodnicy ma wymierne skutk- brak bezpieczenstwa mieszkancow i niszczenie drog przez ciezarowy. kto pana wybral? jest pan niemoralny i nieetyczny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wstyd po prostu wstyd nie dosc ze u koryta to jeszcze nienażarty. wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja również przed chwilą wygrałem z wojewodą przed WSA. Również chodziło o wywłaszczenie gruntu, ale nie pod obwodnicę. Wydaje sie więc, że coś ci urzędnicy nie bardzo wiedzą, za co im płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie co za cio.a, głosowałem na PSL w wyborach i teraz bardzo tego żałuje, PSL jest u mnie skreślone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelscy "politycy" mają pełne usta frazesów o rozwoju lubelszczyzny,a w rzeczywistości pilnują własnych imteresów. Na wyróżnie w takim działaniu zasługują funkcjonariusze partyjni PSLiPIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko się zgadza, rozwój potrzebny, obwodnica potrzebna, ale poczytajcie trochę ustawę i procedure w tym przypadku. Prawo jest prawem i powinno być przestrzegane, a kto ma go przestrzegac jak nie urzednicy, nie tylko przestrzegac ale przede wszystkim WŁASCIWE stosowac, gdy spotyka was cos nieprzyjemnego w urzedzie krzyczycie ze to tak to nie tak, tutaj tez by nikt nic nie powiedzial jezeli urzad dzialal by zgodnie z prawem, a nie stal ponad prawem dla dobra obwodnicy.A z decyzji niezaleznego i niezawislego sądu wynika, ze urzednicy nie dostosowali sie do tego co wynika z litery prawa. To po co w ogole prawo? skoro w pewnych przypadkach mamy go stosowac a w innych nie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Smolarz Jest Pan gówniarz w mysleniu.Wypad na Białoruś cwaniaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jogo napisał:
Lubelscy "politycy" mają pełne usta frazesów o rozwoju lubelszczyzny,a w rzeczywistości pilnują własnych imteresów. Na wyróżnie w takim działaniu zasługują funkcjonariusze partyjni PSLiPIS.
No i dobra z Niemiec i Lubartowa będą mieli dalej do Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze Smolarza wychodzi kołtuństwo i nieuzasadniony chłopski egoizm. Poczekamy do wyborów. Mam nadzieję, że za 4 lata nikt nie zrezygnuje z mandatu i Smolarz przejdzie w polityczny niebyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smolarz a po sąsiedzku Urbaś jeden poseł i były wójt drugi kolega partyjny i obecny wójt gminy Niemce. Jak to możliwe że były wójt nie wiedział jak będzie przebiegała inwestycja na ternie jego gminy? Ciekawe kiedy wykombinował to odwołanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wynika z tego, że zwykłym ludziom domy się rozbiera tylko posłom i "działaczom do siebie" nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://media.wp.pl/kat,1022947,wid,12419292,wiadomosc.html?ticaid=1e0db No cóż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybudujmy my estakadę nad tą jego posiadłością i niech siedzi pod mostem czerśniak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marszałku smutno ze pana poseł zaskarża ,blokuje budowe obwdnicy gdzie wszyscy poza Lublinem tej obwodnice mają lub budują i Białystok i Rzeszów i Kielce .Dlaczego ten pan nie może w sposób pokojowy pozwolić na tą inwestycje .Pan Stroniarz jest posłem majętnym poza ziemią budynkami ma przyzwoita pensje posła ,nie mówię że nie powinien mieć zapłacone ale Blokować w SĄDACH i u ministra infrastruktóry to skandal .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I takich wybieracie żeby był rozwój tego miasta i województwa cha cha cha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
I takich wybieracie żeby był rozwój tego miasta i województwa cha cha cha
hahahhahaa!!!!!!!!!!!!GENIALNE! pewnie to bedzie mniej kosztowac niżodszkodawania, prcoesowanie się z bura czanym łbem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
hahahhahaa!!!!!!!!!!!!GENIALNE! pewnie to bedzie mniej kosztowac niżodszkodawania, prcoesowanie się z bura czanym łbem
chodziło mi oczywiscie o tekst o estakadzie nas POSIADŁOŚCIĄ pana S. pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby dotyczyło zwykłego obywatela, to Pan poseł zapewne tłumaczyłby, ze wszystko jest zgodnie z prawem i dla dobra lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...