Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Długo będą czekać na wyniki postępowania prokuratorskiego, a wynik to ja już ogłoszę - umorzono z powodu znikomego stopnia społecznej szkodliwości czynu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należy sprawdzic kto tam dostanie mieszkania , to wiele wyjaśni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i macie problem gdzie będziecie wyrzucić śmiecie jak wam wąwóz zabudują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JAKAŚ PARANOJA! Jest plan, jest zgodność z planem, jest prawomocna decyzja, a tworzy się aferę wokół garstki krzykaczy-sąsiadów i radnych-demagogów. To co, nie liczą się ustalenia planu, tylko jakaś bliżej nieokreślona "wola mieszkańców"? To może jak będę chciał wybudować dom na własnej działce, zgodnie z planem - to też powinienem pytać o "wolę" okolicznych mieszkańców? Bo może panu X mój budynek zabierze 0.34% dotychczasowego nasłonecznienia i jest przeciw, a pani Y przyzwyczaiła się do tego, że jej pies lubi srać na mojej działce i nie chce biedaka stresować? To nie są uczestnicy postępowania, żadna ustawa nie zna takiego pojęcia, czy coś mnie ominęło? Wszędzie szurnięte warcholstwo w tym mieście. Lotniska też nie można było budować, bo suseł tam śpi, bo coś tam... Weźcie się ogarnijcie troche w tym "dzienniku"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i tej kolesiostwem pachnącej decyzji winna jest Pani Elżbieta Mącik ?. Otóż nie,ale w tym przypadku nikt nie zaoponuje i nikt nie odpowie za błędą decyzję bo przyrodzie z wąwozu przyszło walczyć z Ratuszem a w takim przypadku i przy tej opcji, jest na z góry przegranej pozycji. Wprawdzie będą markowane jakieś tam procedury prawne ,ale to wszystko psu na budę się zda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisiorki żeby zaistnieć muszą mieszać. Inaczej któż by o nich słyszał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzystwo obrony wąwozów,towarzystwo ekologiczne z Konopnicy.Cudaki przez których nie buduje się obwodnicy,mieszkań,anten telefonii komórkowej. .Najlepiej by było to robione na Księżycu a nie blisko ale z telefonu to się korzysta a i obwodnica by się przydała dla tych którzy mieszkają przy wąwozie a dla tych przy obwodnicy mieszkania przy wąwozie.Pieniacze przenieście się na Księżyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że to Stowarzyszenie w sytuacji zmiany w mpzp ochraniającej wąwóz przejęło by od Miasta obowiązek wynikajacy z art. 36 upizp. Pan Bednarczyk (autor artyykułu) też powinien się z nim zapoznać wtedy może zrozumiałby, że w Polsce obowiązują przepisy prawa, którego urzędnicy mają obowiązek przestrzegania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budując domy w tamtym miejscu dawno temu wąwąz został zniszczony, podobnie było z dojazdówką w okolicy społ pracy. pobudowali się lata temu i wydaje się tym ludziom że okolica należy do nich...kolejan sprawa doz achodnia obwodnica lublina....jak widac veto wiecznie zywe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj można znaleźć tylko najnowsze plany zagospodarowania przestrzennego . A gdzie te np z 2002?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupełnie nie w kwestii merytorycznej, ale co to jest "szala goryczy"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier***ę!Ale jestem wściekły! Czy ci powaleni mieszkańcy nie rozumieją,że mieszkają w MIEŚCIE WOJEWÓDZKIM ,a nie na jakiejś wsi? Szkoda im jakiegoś powalonego,zasyfiastego wąwozu i nie rozumieją,że przyszli mieszkańcy tych domów czekają z niecierpliwością na swoje wymarzone mieszkanie. je***e dziadki i mohery robią wiochę w urbanizującym się mieście!!! :angry:Jak powiedzieli o tym jakieś 2 miesiące temu w Teleexpresie to myślałem,że się ze wstydu spalę za tych deb***i. Mam teraz nadzieję,że prokuratura opierdzieli tych kretynów i że zgodnie z planem powstanie tam 11 domów od A do Z. "ZIMNE DOŁY" TO ZASRANE DOŁY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...