Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budujemy kościoły za miliony

Utworzony przez Piotr, 18 listopada 2013 r. o 07:19 Powrót do artykułu
Chcemy mieć blisko do Kościoła więc powstają One w nowych dzielnicach i to jest słuszne np. przy ul Fulmana. Tylko pytanie, czy nie powstało Ich za dużo???? KTO utrzyma te sakralne obiekty? NAS jest mam wraznie coraz MNIEJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce corocznie  z zimna umiera kilkudziesięciu bezdomnych, czy za te 5 baniek nie można by wybudować dla nich schronisk? czy dla dzieci z biednych rodzin nie można by  fundować stypendiów? Czy naprawdę nie ma większych potrzeb niż budowa kościoła? Zadziwiająca beztroska połączona z arogancją hierarchów kościelnych wywołuje, przynajmniej u mnie, złość na nich i ludzi, którzy akceptują te działania. Czy w parafiach nie ma ludzi inteligentnych, którzy zapytaliby jaki jest sens budowy takiego molocha? Szok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wierzacy, ale uwazam, za za duzo mamy kosciolow  i plebanii , a za malo  mieszkan socjalnych  dla ludzi biednych, zagubionych, za duzo bezdomnych ,ktorzy poniewieraja sie po smietnikach i  klatkach schodowych , za duzo glodnych dzieci,  ksieza maja piekne apartamenty, maja sluzace (gosposie) maja cieplutko, czy zdarzylo sie Wam usłyszec kiedykolwiek w kosciele  , zeby ksiadz zaprosil do siebie na obiad ,  na swieta  bezdomnego , biednego, chorego, samotnego, bo ja nie. 
A ja znam takie przypadki, że zapraszali bezdomnego, biednego, samotnego i chorego a jednym z takich przypadków moze być śp Arcybiskup Życiński, który zapraszal takie osoby do siebie np na wigilię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te kościólki, a kazdy jak archikatedra służą tylko umocnieniu władzy kościlenych dostojników, a i na ogromne luksusowe plebanie starcza i drogie samochody, huczne przyjęcia... Wszystko w służbie Bożej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi.... :) Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja znam takie przypadki, że zapraszali bezdomnego, biednego, samotnego i chorego a jednym z takich przypadków moze być śp Arcybiskup Życiński, który zapraszal takie osoby do siebie np na wigilię.
 
A ja znam takie przypadki, że zapraszali bezdomnego, biednego, samotnego i chorego a jednym z takich przypadków moze być śp Arcybiskup Życiński, który zapraszal takie osoby do siebie np na wigilię.
Wielkie mi "Hallo"! Ciekawe czy by zaprosił biednych i ubogich na Wigilię do siebie, gdyby za 800zł miesięcznie ciężko pracował??? Nie za swoje pieniążki -to i zapraszał! Ukryty "pi-ar" !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez koscioly buduja za WASZE pieniadze, to po co sie teraz tak oburzacie???? mniej na tace dawac, to i koscioly beda mniejsze....i brzuchy tych drmozjadow rowniez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proboszcz Trąbka?, czy nie był kiedyś wikariuszem w Księżomierzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja znam takie przypadki, że zapraszali bezdomnego, biednego, samotnego i chorego a jednym z takich przypadków moze być śp Arcybiskup Życiński, który zapraszal takie osoby do siebie np na wigilię.
  Nawet jeśli tak było to wigilię mamy raz w roku. A człowiek zwykle potrzebuje jeść codziennie. Więc nie kituj, że to w jakikolwiek sposób rozwiązywało problem ludzi najuboższych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe..ale sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Gość | dodano: dzisiaj, 11:03 Ciekawe..ale sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D
Anna Grodzka lub inny kleient - Idiotów szukaj w innym forum Ile kretyni  toto kosztuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jeśli tak było to wigilię mamy raz w roku. A człowiek zwykle potrzebuje jeść codziennie. Więc nie kituj, że to w jakikolwiek sposób rozwiązywało problem ludzi najuboższych.
wystarczy ze kazdy z nas codziennie odda to co mu zostaje po obiedzie i problem  dozywianiem sie skonczy, tony pozywienia marnowane sa cdziennie na calym swiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...