Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Bum dla Kaczora\". Więzienie w zawieszeniu dla emeryta

Utworzony przez Przemek Leniak, 30 listopada 2011 o 13:10 Powrót do artykułu
Nieźle POkiereszowany umysł... cóż TVN szkodzi... ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolejny przykłaD POLITYKI MIŁOŚCI po
0
Skąd wiesz, że to wyborca czy sympatyk PO? Dla PISowców wszystko i wszyscy którzy są w opozycji do PIS to z pewnością POwcy. A może to bezpartyjniak, który nienawidzi tej nadętego małego wodza?
0
ja tam jestem z PPS a nie z PiS i wiem dobrze co dziadka POkiełbasiło bo widzę co się wokół mnie dzieje...
0
Każdy widzi co się dzieje, że PO jest tak samo beznadziejne jak PIS, SLD, PSL czy inni karierowicze i sprzedawczyki, którzy rządzą czy rządzili tym kiblem od 22 lat zmieniając tylko szyldy. Dlatego śmiać mi się chce z tych zawiętych walk i pyskówek zwolenników PIS i PO na temat wyższości jednej partii nad drugą. Alternatywa na pewno jest, tylko trzeba chcieć zagłosować inaczej niż zawsze co 4 lata
0
JPII napisał:
Każdy widzi co się dzieje, że PO jest tak samo beznadziejne jak PIS, SLD, PSL czy inni karierowicze i sprzedawczyki, którzy rządzą czy rządzili tym kiblem od 22 lat zmieniając tylko szyldy. Dlatego śmiać mi się chce z tych zawiętych walk i pyskówek zwolenników PIS i PO na temat wyższości jednej partii nad drugą. Alternatywa na pewno jest, tylko trzeba chcieć zagłosować inaczej niż zawsze co 4 lata
hmm albo też nie głosować w ogóle co polecam zresztą jako rozwiązanie najsensowniejsze
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: