Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Fantazjujesz i to ostro.
  http://www.solidnafirma.pl/zasadyReally?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym wy piszecie ja jestem kierowca w MPK i zarabiam 12zl brutto a z mojej pracy trzeba całe biuro utrzymać a tam chyba nie taka kasę zarabiają i praca do 15 a nie do 23 58. Nie rozumiem tego a 30 nowych autobusów faktycznie słychać o tym w firmie ale to tylko dla tego że prezes ma odsyp od wybranej marki zobaczcie te krótkie autosany to nie autobus to wibrator a mpk to przyjęła dlaczego? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tego a 30 nowych autobusów faktycznie słychać o tym w firmie ale to tylko dla tego że prezes ma odsyp od wybranej marki zobaczcie te krótkie autosany to nie autobus to wibrator a mpk to przyjęła dlaczego? ?
  Hehehe plotki takie chodzą od 5 lat i przez ten czas przybył cały jeden nowy autobus, elektryczny co więcej nie ma go i nie jeździ jak jest. A jak jesteś kierowcą w mpk to otwórz dowód rejestracyjny i zobacz kto jest ich właścicielem. mpk było by głupie nie przyjmując podanych na tacy autobusów od...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JECHAŁEM DZISIAJ 39 Z ZADĘBIA I CO DOJECHAŁEM NA KALINE I AUTOBUS SIE ZEPSUŁ TO CO JEŹDZI TO TOTALNE GRUCHOTY WALE JUŻ TĄ KLIMATYZACJE ALE JEŻELI AUTOBUSEM NIE MOŻNA NORMALNIE DOJECHAĆ TO JEST ŚMIECH NA SALI INNE MIASTA MAJĄ NAWET TRAMWAJE I DAJA RADE A U NAS TOTALNA PORAZKA KOMUNIKACYJNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak Prezydent umie tylko sfinansować WIFI w autobusach faktycznie mi luksus zamiast się zająć tą komunikacją miejską żeby nie było wstydu to zajmuje się pierdołami a dokładniej przebudową deptaka śmiech na sali 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam WITD na zajezdnie MPK , co piąty autobus nie wyjedzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle że w Lublinie rządzi PO i wspólny Lublin tylko on chyba wspólny jest z PO, bo nie z mieszkańcami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehe plotki takie chodzą od 5 lat i przez ten czas przybył cały jeden nowy autobus, elektryczny co więcej nie ma go i nie jeździ jak jest. A jak jesteś kierowcą w mpk to otwórz dowód rejestracyjny i zobacz kto jest ich właścicielem. mpk było by głupie nie przyjmując podanych na tacy autobusów od...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dzisiaj przejąłem władzę nad RP, ale żadnego mojego polecenia nikt nie wykonał. W tej sytuacji pozostawiam RP w stanie niezmienionym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli uważasz ze mpk za nie nie płaci? Mpk je wynajmuje naprawia a jak będą stare to musi je odkupić. Ztm zawsze wygrywa jak powstawał miało być około 30 wakatow a jest 150 i nic nie robią rozkłady obca firma nie z lublina kontrolezy to samo przystanki są ich ale obsługa juz mkk sp. Powiązana z mpk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubiłem praktyk. W zasadzie nie znam się na brykach. Docierałem zawory do silnika Jelcza i nic więcej. SKĄD ZNASZ TĘ PANIĄ? To mama mojego kumpla, jeszcze ze SP. Obok docierali silniczek po remoncie. Jasne, że jadę... . Jelcz po kapitalnym remoncie z dotartym silniczkiem. Jedziemy do Warszawy na mecz POLSKA - RFN. Tylko kilka wozów z wyższej pólki nas wyprzedziło. Jelcz dawał chwilami ponad 160 km/h. Przecież świadkowie żyją. Nie ściemniam. Tak w TRANSPEDZIE szkowali bryki. Jak się patrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W MPK też nie było źle. Cztery Jelcze gotowe "do wymarszu". Jedziemy do Braniewa. Ja, jako wychowawca w ramach obowiązkowej praktyki. TYLKO NIC NIE MÓW. Facet z MPK doskonale prowadził wóz. Inną drogą, przez lotniska dotarliśmy do Braniewa pierwsi. Pozostali kierowcy z MPK byli zdumieni. Synowie tego kierowcy chyba pracowali w MPK. K. ilu ja ludzi znałem z MPK. A dzisiaj ilu ich znam? Także wielu. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli uważasz ze mpk za nie nie płaci? Mpk je wynajmuje naprawia a jak będą stare to musi je odkupić. Ztm zawsze wygrywa jak powstawał miało być około 30 wakatow a jest 150 i nic nie robią rozkłady obca firma nie z lublina kontrolezy to samo przystanki są ich ale obsługa juz mkk sp. Powiązana z mpk
Ja słyszałem, że w ztm jest 5 milionów wakatów. Po ciul się wypowiadasz jak nie masz pojęcia o czym piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" miłuj bliźniego swego jak siebie samego " - szkoda, że te słowa są w coraz większej pogardzie. Gdyby były wypełniane przez każdego to wszystko co znamy byłoby inne - pozytywnie inne .......... Wyszukiwarka : " jak nie bać się wojny krachu ciężkich czasów część 5 bezrobocie "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cholerka no właśnie dzisiaj oczekałam sie jak głupia na 2 albo 7 w godzinach popołudniowych ,co jest z tym mpk!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak może być dobrze skoro inżynierowie szczekają na wyniki Polaka z Krwi i Kości!!!! Leszek W. Guła , Rzeczpospolita Polska zadajpytanie.pl/attachments/get/2795 The Generalization of Fermat's Last Theorem SEVERAL TREASURES OF THE QUEEN OF MATHEMATICS CUDOWNY DOWÓD WIELKIEGO TWIERDZENIA FERMATA JEDYNE NA ŚWIECIE ROZWIĄZANIE NAJTRUDNIEJSZEJ ZAGADKI ŚWIATA PRZYŚPIESZENIE DOŚRODKOWE I ILORAZOWE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale nie. MPK jest źle zarządzane i co roku są milionowe dotacje od miasta. A jedyny zakup przez ostatnie 5 lat tej firmy to autobus elektryczny... cały JEDEN. A oprócz tego ma też kilka wysłużonych Jelczy które mają ponad 30 lat i sa w podobnym stanie co te autobusy z pksu zielony wzgórek.
Bzdura, Te stare Jelcze są po kapitalnych remontach i utrzymywane w bardzo dobrym stanie. Jeżdżą dużo lepiej i bezpieczniej niż wiele nowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przydała by im się tramwajarka. Zatrąbiła by klaksonem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prościej by było gdyby w mieście funkcjonował jeden miejski przewoźnik i było nim lubelskie MPK???
no prościej . na kolei również . nie tak jak teraz , ze 12 spółek. no ale bojownikom NSZZ trzeba daś zatrudnbienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY UMIESZ COFAĆ DO PRZODU
Mpk cofa się do tyłu zamiast iść do przodu ...stare autobusy - agresywni kierowcy z nieskoordynowanymi ruchami za kierownicą i proteza murowana :) linia nr 3 to już drobna przesadza - zero klimatyzacji bilet 3.20 zajezdnia gotowa :)
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...