Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były działacz Samoobrony i przewodniczący sejmiku skazany

Utworzony przez Konrad Rękas, 11 maja 2010 r. o 20:11 Powrót do artykułu
Rafale, nie wygłupiaj się i zdejmij mi to z oczu - zdaje się, że już przy poprzednich okazjach zgodziłem się na publikowanie wizerunku i nazwiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, sorry, zły adresat - w takim razie zwracam się do Redakcji jako takiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nie mam najlepszej opinii o panu R., ale muszę przyznać, że ktoś musiał bardzo długo i cierpliwie szukać aby go skazać za coś takiego. Ale kto mieczem wojuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawomocnie skazany nie korzysta z ochrony wizerunku - dyletancka Redakcjo - można zdjąć pasek z oczu i napisać - Rękas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No oczywiście, że nie korzystam, chociaż zdjęcie średnie, ale trudno - skazany nie jest od wybrzydzania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKIE REALIA : W takich "przypadkach" bezwzględnie powinna być kara "więzienia bez zawieszenia" !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WKOŃCU do d**y sie dobrano tej gnidzie kierowanej przez bezpiekę politycznemu pływakowi, marnej jakosci karierowiczow, który karierę zaczyna od KPN poprzez Prawice Narodową, Stronnictwo narodowe (międzyczasie ZChN i AWS), w 2001 romans z PSL a nastepnie Alternatywa Partiia Pracy, eSBekoobrona (Samoobrona) nieskutreczna próba wstapinia do SLD, nastepnie około PiS (doradca marszałka Jaraosława Z.) nasepnie Ruch Ludowo nArodowy i Partia Regionów. Gnój co pisał do pism monarchistycznych , klerykalnych, endeckich, konserwatywnych ale też do Faktów i Mitów oraz pzprowskiej Trybuny widać jak bezpieka ludzi prowadzi by donosił powinni go deportować do Korei Północnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy już wiadomo skąd Łątka miał tyle pieniędzy na kampanię wyborczą Palikota ? zastawiacie siatki na płotki a rekiny grasują bezkarnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDYS BYŁO GŁOSNO JAK MAŁOLATKA KTORA CHCIAŁA WEJSC DO LOKALU DLA DOROSŁYCH PODROBIŁA LEGITYMACJE SZKOLNA PRZERABIAJAC JEDNA CYFERKE ZEBY BYC PEŁNOLETNIA I DOSTAŁA ZAWIASY ORAZ GRZYWNE KTORA MUSIAŁA ODPRACOWAC W CZYNIE SPOŁECZNYM-NIE ODPRACOWAŁA TO ZNALAZŁA SIE W POPRAWCZAKU WIEC I JEGO ZA GRUBE PRZEKRETY NALERZY ZAMKNAC-INNEGO TO JUZ DAWNO BY POSADZILI A ZNIM SIE SĄDZILI TYLKO-TAKA SPRAWIEDLIWOSC-UKRAŚĆ ZŁOTÓWKE TO ZŁODZIEJSTWO A KRAŚĆ MILIONY TO POLITYKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak - idą wybory, trzeba komuś dop...dolić. A POpaprańcy kradną grube miliony i żadna prokuratura ich nie zaczepia . Ech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Jaja~ napisał:
KIEDYS BYŁO GŁOSNO JAK MAŁOLATKA KTORA CHCIAŁA WEJSC DO LOKALU DLA DOROSŁYCH PODROBIŁA LEGITYMACJE SZKOLNA PRZERABIAJAC JEDNA CYFERKE ZEBY BYC PEŁNOLETNIA I DOSTAŁA ZAWIASY ORAZ GRZYWNE KTORA MUSIAŁA ODPRACOWAC W CZYNIE SPOŁECZNYM-NIE ODPRACOWAŁA TO ZNALAZŁA SIE W POPRAWCZAKU WIEC I JEGO ZA GRUBE PRZEKRETY NALERZY ZAMKNAC-INNEGO TO JUZ DAWNO BY POSADZILI A ZNIM SIE SĄDZILI TYLKO-TAKA SPRAWIEDLIWOSC-UKRAŚĆ ZŁOTÓWKE TO ZŁODZIEJSTWO A KRAŚĆ MILIONY TO POLITYKA
Po co wsadzać?. Do prac publicznych go zagonić, Krakowskie zamiatać. A propo's czy ten ten sam co przed laty "skikał" po samochodach?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
Prawomocnie skazany nie korzysta z ochrony wizerunku - dyletancka Redakcjo - można zdjąć pasek z oczu i napisać - Rękas
Chyba lepiej nie narażać ludzi na oglądanie wizerunku tego pana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antykomunizm napisał:
WKOŃCU do d**y sie dobrano tej gnidzie kierowanej przez bezpiekę politycznemu pływakowi, marnej jakosci karierowiczow, który karierę zaczyna od KPN poprzez Prawice Narodową, Stronnictwo narodowe (międzyczasie ZChN i AWS), w 2001 romans z PSL a nastepnie Alternatywa Partiia Pracy, eSBekoobrona (Samoobrona) nieskutreczna próba wstapinia do SLD, nastepnie około PiS (doradca marszałka Jaraosława Z.) nasepnie Ruch Ludowo nArodowy i Partia Regionów. Gnój co pisał do pism monarchistycznych , klerykalnych, endeckich, konserwatywnych ale też do Faktów i Mitów oraz pzprowskiej Trybuny widać jak bezpieka ludzi prowadzi by donosił powinni go deportować do Korei Północnej
Czy mógłby Pan przestać kłamać na mój temat powtarzając te same brednie na różnych forach? Ma Pan jakieś dowody na poszczególne momenty tej (wymyślonej przez Pana) "biografii politycznej"? Źródła, deklaracje członkowskie, publikacje prasowe, wypowiedzi, cytaty? Oraz - jeśli mogę prosić - przedstawić się, zamiast zmieniać nicki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konrad Rękas napisał:
Czy mógłby Pan przestać kłamać na mój temat powtarzając te same brednie na różnych forach? Ma Pan jakieś dowody na poszczególne momenty tej (wymyślonej przez Pana) "biografii politycznej"? Źródła, deklaracje członkowskie, publikacje prasowe, wypowiedzi, cytaty? Oraz - jeśli mogę prosić - przedstawić się, zamiast zmieniać nicki?
Twój oficer prowadzący po pijaku za duza gada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...