Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem przekonany, że jeżeli sprawa dotyczyłaby byłego posła PO, SLD czy Ruchu Palikota, to tego artykułu nie byłoby tutaj. Takie mamy media.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
może oprócz tej książki nie ma żadnego innego "dorobku naukowego"? Jeśli tak, to nie zasługuje na "haba". Naukowcem się jest cały czas albo nie jest wcale. Napisanie jednej książki nie upoważnia do dodatkowych liter przed nazwiskiem. Trzeba było zająć się nauką a nie polityką.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nomen omen :D
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do "mona"   Dorobek naukowy M. Migalskiego jest znacznie większy niż jedna książka, można to łatwo znaleźć w Internecie, zatem chyba jednak chodziło o względy pozamerytoryczne. Jak widać w polskiej nauce nie chodzi o jakość i różnorodność, ale o wiernopoddaństwo. Tej wspomniany doktor najwidoczniej nie dochował. No cóż, jak widać pozytywne opinie recenzentów nic nie znaczą, może zatem zlikwidować instytucję recenzji lub ograniczyć prawa Rady Wydziału, bo wzajemnie się wykluczają, a żyją z naszych podatków?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To było wiadome od początku. Na tym wydziale duch polityczny (post)komunizmu i ciągotki do POpapranej ideologii wyklutej z uwizmu ciągle żywe...  
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: