Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były ordynator oskarżony o przyjmowanie łapówek

Utworzony przez salo(no)wa, 3 kwietnia 2012 r. o 14:57
Ten prof Jerzy O.to istny zdzierca.I wcale takich wiadomości profesorskich nie miał.Ale na pieniądzach w kopertach znał się doskonale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja w Kraśniku leczyłem się w szpitalu lecz nie miałem powodu do dawania łapówek a opieka była bardzo dobra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam bardzo wielu lekarzy to wspaniali i uczciwi ludzie oddani innym, a do tego bardzo mało zarabiają jak na swoją wiedzę i kompetencje oraz intelekt i wielkość duchową i moralną, lekarze to moje środowisko w którym czuję się bezpieczna i na dużo wyższym poziomie niż ogół społeczeństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA MADZIA Z LUBLINA NIE LEPSZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 2003 r. byłem z dzieckiem w tym szpitalu widziałem na własne oczy co stało się z dziewczynką z okolic Zamościa bo rodzice przyszli do gabinetu w/w ordynatora ( nie przygotowani na rozmowę)-dziewczynka tak długo czekała na operację wyrostka , że wyrostek pękł i rozlał się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanowisko plus władza to bezkarność. Znam wielu lekarzy młodych,nie mają szans z tzw.profesorami. Lud chce do profesorow. I trzeba lat by zmienić nastawienie. A,że profesor brał to fakt,że pomówiono Go na tak małą kwotę to wstyd dla CBA,ABW czy przemiłej Policji,która bardziej kocha przestępców niż poszkodowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm nie wiem czy dobrze rozszyfrowalam nazwisko ale jesli chodzi o dr oleszczuka to zajmowal sie moim bratem ,ktory byl w ciezkim stanie i nie bylo mowy o przyjeciu czegokolwiek z jego strony nawet czekoladek po wypisaniu ze szpitala w ramach wdziecznosci za swietna opieke i uratowanie zycia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie dobrano sie profesora O , ale to co jest ciekawe - dlaczego tolerowano ten proceder przez wiele lat - znacznie dłużej niż jest to w akcie oskarżenia , przecież ,,wszyscy ,, o tym mówili w Lublinie , ale tak naprawdę ten podły ( dla rodzin pacentów )znachor dostanie niestety wyrok w zawieszeniu - a gdzie przepadek części mienia pochodzącego z przestępczej działanośći , gdzie zadość uczynienie dla poniżanych rodziców małych pacjentów , których nis było stać na łapówki dla tego profesorzyny. A tak na marginesie czekam ile jeszcze czasu minie kiedy przeczytam artykuł na temat ordynatora nefrologii w SPSK4 - byłEGO rektorA Akademii Medycznej w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik AM napisał:
Nareszcie dobrano sie profesora O , ale to co jest ciekawe - dlaczego tolerowano ten proceder przez wiele lat - znacznie dłużej niż jest to w akcie oskarżenia , przecież ,,wszyscy ,, o tym mówili w Lublinie , ale tak naprawdę ten podły ( dla rodzin pacentów )znachor dostanie niestety wyrok w zawieszeniu - a gdzie przepadek części mienia pochodzącego z przestępczej działanośći , gdzie zadość uczynienie dla poniżanych rodziców małych pacjentów , których nis było stać na łapówki dla tego profesorzyny. A tak na marginesie czekam ile jeszcze czasu minie kiedy przeczytam artykuł na temat ordynatora nefrologii w SPSK4 - byłEGO rektorA Akademii Medycznej w Lublinie.
Nie wiem jaką masz wiedzę Pracowniku AM (której już nie ma ), ale na moje rozeznanie, prawdziwy (poniekąd) w Twojej wypowiedzi jest jeden fakt: profesor O. był "podły" w stosunku do niektórych rodziców. Najczęściej dotyczyło to przypadków, kiedy uraz dziecka był efektem ewidentnego zaniedbania (czy jak kto woli brakiem zainteresowania dzieckiem)rodziców. Potrafił wtedy wrzeszczeć na nich to fakt, ale nigdy nie odbijało się to na leczeniu dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko Profesor operował, wszystko odbyło się lege artis, po wypisie otrzymał po prostu kwiaty . Jestem Profesorowi b.wdzięczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...