Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zaskakujące jest to, ze ludzie najpierw idą ja wybory i oddają głos na ludzi z danej partii. Godza sie w ten sposób aby taki a nie inny człowiek z danej partii politycznej objał takie a nie inne stanowisko, a potem sie dziwią i denerwują, że dzieki pomocy swoich zaufanych ludzi chce skutecznie zarządzać i realizować swoje cele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy gadacie, zazdrosc przez was przemawia i tyle.....Wszedzie widzicie przekupstwo i korupcje. Po prostu niektorzy sobie na to zasluzyli.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A te hymny pochwalne to piszą zaufani, czy zwykli mieszkańcy? Jaka odpowiedzialność za województwo? Odpowiedzialność to jest wtedy kiedy człowiek obiecujący wiele, lub mający określany zakres czynności jest z niego rozliczany i ponosi ewidentne konsekwencje swoich decyzji. Potworzyli samorządy, aby było gdzie tyłki usadzić, a nie dlatego, że są niezbędne. Jak się patrzy na ich zadanie własne, to często są dublowane, więc może wystarczy je tylko egzekwować i nie robić z jednego stanowiska pracy 4, gdzie każdy pierdzi w stołek, ale prawo do pensji i wszelkiego rodzaju nagród ma zawsze. Czy nie wystarczy samorząd gminny i wojewódzki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelniczka napisał:
Bacznie obserwuje, to co się dzieje w polityce naszego województwa i od początku pełnienia funkcji Marszałka przez Hetmana jestem pełna podziwu jak w przeciwieństwie do innych Marszałków, reprezentujących inne opcje polityczne dokonał mało zmian na stanowiskach urzędniczych i kierowniczych. Widać ze jest człowiekiem pełnym szacunku dla tzw. "pamięci urzedniczej" i docenia ludzi, którzy od lat są fachowcami na swoich stanowiskach. (...)
...i jeszcze niektórzy wbijają mu szpilki to nie ludzie, to wilki To pisałem ja, Kowalski. W zeszłym tygodniu ne mogłem bo byłem chory, mam zwolnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nepotyzm,nepotyzm,nepotyzm:PSL to umie na Elizówce w Urz.Marszałk.i innych agendach PSL.Kto wygra wybory? no napewno nasz koalicjant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nepotyzm,nepotyzm,nepotyzm:PSL to umie na Elizówce w Urz.Marszałk.i innych agendach PSL.Kto wygra wybory? no napewno nasz koalicjant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie interesuje tylko jedno- czy to jest zgodne z prawem.? bo raz powołuje sie na prawo raz na zasady w świecie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSuLe są partią dla deb***i! Każdy, kto na tę bandę głosuje powinien mieć świadomość własnej ułomności intelektualnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hasło reklamy telewizyjnej "Piekny Wschód" należy zmienić na zgodne z rzeczywistością - "Dziki Wschód"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogę zgodzić się na wszystko ale nie na to , że Szołtek to fachowiec, jeden z młodych wilków, przyczajonych pod kaloryferm w Urzędzie pod.......y kolegów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani dyrektor kacelarii marszalka tez z PSL-u( to pewnie zbieg okoliczności)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stały czytelnik napisał:
Ktoś kto zna przepisy ustawy o pracownikach samorządowych wie, że takie przesunięcia pracowników między urzędami są normalne i powszechne. Chyba lepiej jest przesunąc pracownika jesli jest taka potrzeba niz przyjmowac kolejne nowe osoby. Moim zdaniem, ktoś zrobił w tym artykule sensjacje z niczego. A poza tym wcale nie dziwię się, że Marszałek chciał współpracować z osobą do której ma pewne zaufanie. [/quote] [quote name='stały czytelnik' timestamp='1340271461' post='640669'] Ktoś kto zna przepisy ustawy o pracownikach samorządowych wie, że takie przesunięcia pracowników między urzędami są normalne i powszechne. Chyba lepiej jest przesunąc pracownika jesli jest taka potrzeba niz przyjmowac kolejne nowe osoby. Moim zdaniem, ktoś zrobił w tym artykule sensjacje z niczego. A poza tym wcale nie dziwię się, że Marszałek chciał współpracować z osobą do której ma pewne zaufanie.
Coś mi się wydaje, że to żaden specjalista tylko typowy bmw. Bo co można pomyśleć o osobie, której w zakresie obowiązków wyszczególnione m.in. jest: · Nadawanie i przyjmowanie faksów, · Prowadzenie elektronicznej ewidencji korespondencji w systemie mdok, · Prawidłowe prowadzenie, rejestrowanie i przekazywanie akt do archiwum. · Prowadzenie teczek rzeczowych zgodnie z jednolitym rzeczowym wykazem akt. Dodatkowo są jeszcze dwa inne stanowiska pracy, które dubluja zadania tego pana ale tam juz nie wymioniono obsługi faksów. Dodatkowo brak informacji, albo jest ona nieopublikowana o konkursie, czyli jedynej legalnej drodze jaką mógł się dostać do starostwa. Pozwala domyślać się że w PSL panuje nepotyzm i kolesiostwo. Dodatkowo radosna twórczość, dzięki takiej strategii obsadzania stanowisk przez PSL na Lubelszczyźnie, doprowadziła do tego że to województwo stało się najbiedniejszym regionem UE. A z zaufaniem do peseslowców to raczej należy uważać, łatwo zmieniają zdanie a czasami się wręcz z nim nie zgadzają, wszystko zależy od tego, do którego korytka się ślinią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NNN napisał:
Pani dyrektor kacelarii marszalka tez z PSL-u( to pewnie zbieg okoliczności)
To może zaczniemy wyliczać pokolei kto jest z PO , PIS w marszałkowskim,wojewódzkim, miasta. Wtedy na pewno będzie wielką "niespodzianka" i niesłychane zaskoczenie ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NNN napisał:
Pani dyrektor kacelarii marszalka tez z PSL-u( to pewnie zbieg okoliczności)
To może zaczniemy wyliczać pokolei kto jest z PO , PIS w marszałkowskim,wojewódzkim, miasta. Wtedy na pewno będzie wielką "niespodzianka" i niesłychane zaskoczenie ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NNN napisał:
Pani dyrektor kacelarii marszalka tez z PSL-u( to pewnie zbieg okoliczności)
To może zaczniemy wyliczać pokolei kto jest z PO , PIS w marszałkowskim,wojewódzkim, miasta. Wtedy na pewno będzie wielką "niespodzianka" i niesłychane zaskoczenie ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL poleci na pysk w 2014 roku (wybory samorządowe) i w 2015 roku (wybory parlamentarne). Do tego czasu koalicja PO-PSL tak podniesie podatki, że lektorat PSL-u oleje swoich geszefciarzy na amen. PSL za kilka lat już się nie podniesie. Nawet nie zdajecie sobie sprawy co niedługo wyjdzie z worka. Miliardy w plecy. Za dużo będzie biedy w narodzie, a za mało naiwnych i funkcyjnych, żeby zagłosować za nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
\według innego artykułu to kierowca ZSL-u. Kpina z ludzi. Doceńmy PSL w 2014 r.Ja na pewno na nich nigdy nie oddam głosu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henryk napisał:
PSuLe są partią dla deb***i! Każdy, kto na tę bandę głosuje powinien mieć świadomość własnej ułomności intelektualnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www napisał:
PSL poleci na pysk w 2014 roku (wybory samorządowe) i w 2015 roku (wybory parlamentarne). Do tego czasu koalicja PO-PSL tak podniesie podatki, że lektorat PSL-u oleje swoich geszefciarzy na amen. PSL za kilka lat już się nie podniesie. Nawet nie zdajecie sobie sprawy co niedługo wyjdzie z worka. Miliardy w plecy. Za dużo będzie biedy w narodzie, a za mało naiwnych i funkcyjnych, żeby zagłosować za nimi.
Po co ta spinka, po co to wylewanie pomyj, nie wprowadzaj kolego zwyczajów z pisu.. Co do pyska, ..to myślę że marginalizacja już blisko. Trafnie wskazałeś, już niedługo Ziobro oskubie was w lublinie i wtedy polecicie, na ten pysk:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre i prawdziwe napisał:
Lato. Więc zielona stonka atakuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...