Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to jest Polska niby złodziejowaty ale wierny i bierny i garnący się do koryta Polsko kiedy się obudzisz chyba wtedy jak będzie ręka w nocniku jak ukraińców 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest Polska niby złodziejowaty ale wierny i bierny i garnący się do koryta Polsko kiedy się obudzisz chyba wtedy jak będzie ręka w nocniku jak ukraińców 
  Niestety, ale to jest gorzka prawda!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, trochę nieporozumienie. Innych kandydatów nie było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jest wew własnym sosie. Jeżeli brał pieniądze i przekazywał dalej. To co można powiedzieć o kwalifikacjach moralnych takiego kandydata na wojwewodę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Były zastępca burmistrza Piotra Cz., szef kancelarii prezydenta. Kim jest nowy wojewoda lubelski?" Wg mojej oceny - partyjniackim dupkiem          
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była bezpartyjna Pani profesor z UMCS to nie pasowało, teraz też nie pasuje. Każdy by chciał nic nie robić a wszystko mu się należy. Taka nasza niestety wschodnia mentalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Wg mojej oceny - partyjniackim dupkiem  
Sama prawda. Z sejmu wziął pożyczkę 50000zł /najniższe w Polsce oprocentowanie/, żeby spłacić dług za P.Cz, powołał się na immunitet poselski, żeby nie zapłacić mandatu za przekroczenie dozwolonej prędkości na terenie zabudowanym. Mroczna przeszłość byle jakiego kandydata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja maiłem okazję spotkać pana wojewodę przy okazji wydarzenia, które organizowałem. Bardzo sympatyczny, kontaktowy człowiek, choć reprezntowałem środowiska raczej nie kojarzanoe z po, a odwrotnie. Podpowiedział pare rozwiązań, dzięki którym impreza wyszła jeszcze lepiej. Nie musiał, a pomógł. Bardzo merytoryczny, powiedziałbym "mąż stanu". Jak dla mnie - bardzo dobry wojewoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz województwo lubelskie wyłoży się z całkowicie. Zbliżamy się do standardów Janukowycza. "Majdan", chyba nieunikniony. A "pisakom" w to graj, będą mieli nie złą pożywkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jest wew własnym sosie. Jeżeli brał pieniądze i przekazywał dalej. To co można powiedzieć o kwalifikacjach moralnych takiego kandydata na wojwewodę
wrzuć dowody jeśli masz. Łatwo oczernić człowiek ot tak o. Widać jak pan wilk boli pis, to tyko dodatkowa rekomendacja dla niego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat-" Jolanta Szołno-Koguc podała się w czwartek do dymisji. Uprzedziła zapowiadany dzień wcześniej ruch premiera w jej sprawie". Słyszałem konferencję prasową Tuska gdzie wyraźnie mówił, że zdymisjonował Jolantę a nic o przyjęciu dymisji nie było. Więc Kurier kłamie ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wrzuć dowody jeśli masz. Łatwo oczernić człowiek ot tak o. Widać jak pan wilk boli pis, to tyko dodatkowa rekomendacja dla niego :)
Jakie dowody.Skąd.Kandydat na tak odpowiedzialne stanowisko powinien być jak żona Cezara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam że to będzie dobry wojewoda dla regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja maiłem okazję spotkać pana wojewodę przy okazji wydarzenia, które organizowałem. Bardzo sympatyczny, kontaktowy człowiek, choć reprezntowałem środowiska raczej nie kojarzanoe z po, a odwrotnie. Podpowiedział pare rozwiązań, dzięki którym impreza wyszła jeszcze lepiej. Nie musiał, a pomógł. Bardzo merytoryczny, powiedziałbym "mąż stanu". Jak dla mnie - bardzo dobry wojewoda.
Wszystkie Ryśki to fajne chłopaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani Jak mozna wrzucić dowody. Przecież sami nie wierycie że za przekazywane łapówki ktoś wystawiał pokwitowania. Tu akurat jest słowo na słowo. Ale pikanterii dodaje fakt, że to jest zeznanie kilku osób przeciwko łapówkarzom. Acha i ponoć jakies nagarnie jest???? z glosem Pana W. No i co...... Ponadto jeśli prokurator zdecydował o postawieniu zarzutów Cz to raczej "mocno" oceniał materiał dowodowy, w którym rolę pośrednika odgrywał W. że nie dostał zarzutów? no cóż był posłem w momencie formułowania aktu oskarżenia i tyle w tym temacie. wg znaków na niebie i ziemi uczestniczył w tym. zresztą to akurat wie cały Kraśnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani Jak mozna wrzucić dowody. Przecież sami nie wierycie że za przekazywane łapówki ktoś wystawiał pokwitowania. Tu akurat jest słowo na słowo. Ale pikanterii dodaje fakt, że to jest zeznanie kilku osób przeciwko łapówkarzom. Acha i ponoć jakies nagarnie jest???? z glosem Pana W. No i co...... Ponadto jeśli prokurator zdecydował o postawieniu zarzutów Cz to raczej "mocno" oceniał materiał dowodowy, w którym rolę pośrednika odgrywał W. że nie dostał zarzutów? no cóż był posłem w momencie formułowania aktu oskarżenia i tyle w tym temacie. wg znaków na niebie i ziemi uczestniczył w tym. zresztą to akurat wie cały Kraśnik.
  nie ma żadnych dowodów to są zwykłe pomyje wylewane przez PiS-owców, Wilk był/jest świadkiem i nic więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma żadnych dowodów to są zwykłe pomyje wylewane przez PiS-owców, Wilk był/jest świadkiem i nic więcej
Nic wiecej. Tylko brał i podawał dalej-nic wiecej- hahahaha Tak było - wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwazniejsze to odwolanie Szolno powiązanej z Karpińskim i Zukiem o czym pisalem w poscie zdjetym pare dni temu przez redakcje. I co kto miał racje. Prem?ier wiedzial kogo odwolać. Teraz trzeba czekać na klęske wyborczą Żuka w wyborach prezydenckich. Tak zadłużył miasto ten pseudospecjalista od wszystkiego ze Swidnikaże nic mu nie pomoże. A jak przegra to niech bedzxie szczęśliwy ze swoją wybranką ale niew Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
możesz się nie doczekać tej klęski i oby tak właśnie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się czepiacie Wojtka ? Nosił komus kase? Ja też nosze kase dla emerytów na wypłaty i co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...