Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za bezduszna pinda!!! Zamiast nakazywać, zakazywać, demontować, straszyć starszych, często schorowanych ludzi wystarczyłoby zamówić jeden estetyczny typ takiej skromnej i niedrogiej ławeczki a ludzie sami zadbaliby o ich montaż i utrzymanie! Ale to zbyt trudne i nie daje satysfakcji z wyżywania się na staruszkach. Szlag mnie trafia na takie pindy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze by tak pomysleli o wiekszej liczbie melekserow i podciagneli wyzei wode bo nie ma czm podlac kwiatow a nie wsazyscy maja tyle sily zeby ja niesc kilometr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnicy dla ludzi czy na odwrót? Chrzanić ich i to kopnięte prawo ustanowione przez idiotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast o meleksach, czas pomyśleć o taczkach dla urzędasów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cmentarz bluszczowa poznan. jutro minie 2 rocz. jak odszedl moj Kochany Ojciec. postawilismy nagrobek i pan.ktory go stawial mial zrobic tez mala laweczke. lecz biuro nie dalo takiej zgody. mam chora mame grob jest na koncu cmentarza. poastawilismy mala laweczke sami. dzisiaj ide i patrze laweczki nie ma. byla postawiona na drugim wykupionym miejscu. nikomu nie przeszkadzala!!! poszlam do biura i pytam gdzie jest laweczka. pani odpowiedziala mi, ze mam szukac po calym cmentarzu moze znajde. dodala  tez, ze oni sami moga tam postawic swoja laweczke za 250 zl. jak to jest bo nie rozumiem, nasza laweczka podobno przeszkadzala a ich nie bedzie przeszkadzac? cos tu jeest nie tak. jak mozna ukrasc czyjasc laweczke na cmentarzu.bez uprzedzenia. dla mnie jest to oburzajace. nawet na ludzkiej tragedii chca zarobic. nie wiem co mam ztym zrobic nie mam ani laweczki ani pieniedzy. ktore na nia wydalam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj moja żona bardzo bardzo się potłukła i zdarła piszczel - popłakała się bólu.. Nie zauważyła ławeczki postawionej jak zasadzka przy grobie - co o tym myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj moja żona bardzo bardzo się potłukła i zdarła piszczel - popłakała się bólu.. Nie zauważyła ławeczki postawionej jak zasadzka przy grobie - co o tym myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do każdego grobu należy 30 cm powierzchni z boku nagrobka. Jeżeli ktoś postawi ławeczkę pomiędzy grobami, to utrudni dostęp do grobu, który jest obok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winy być okreslone gabaryty ławek oraz miejsca na ich montarz przy grobach , tak by / logicznie  !! / zabezpieczyć  trasy komunikacyjne . Gospodarze cmentarza wyznaczali miejsca pochówków i oni sa wini temu ze jest problem z ławkami . Zakaz , nie jest rozwiązaniem - tylko pogłebia bałagan i świadczy o tych co go wydali .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...