Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pomimo wspaniałych pokazów zorganizowanych na terenie miasta włodarze nasi kochani nie popisali się. Zapomnieli o zmotoryzowanych, którzy tak licznie zastawili pobliskie ulice. Zamiast zwiększyć miejsca do parkowania wysłali Straż Miejską do karania tych, którzy może niewłaściwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo brak miejsc do parkowania nie usprawiedliwa chamstwa. Jak nie mam miejsca to szukam az znajde a nie wpakuje sie na chodnik czy trawnik. Jade rowerem miejskim albo taksowka. Straz miejska wg mnie dzialala nieskutecznie, w wielu miejscach auta blokowaly przejscia dla pieszych i chodniki. Porzadek z parkowaniem jest bardzo wazny a byl syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomimo wspaniałych pokazów zorganizowanych na terenie miasta włodarze nasi kochani nie popisali się. Zapomnieli o zmotoryzowanych, którzy tak licznie zastawili pobliskie ulice. Zamiast zwiększyć miejsca do parkowania wysłali Straż Miejską do karania tych, którzy może niewłaściwie
I bardzo dobrze, że SM wzięła się za robotę. Byłem świadkiem jak facet zaparkował w miejscu gdzie za ok. 20 min. miał się odbyć występ. Obsługa zwróciła mu uwagę a ten zaczał pyskować i nie chciał odjechać. Na czas festwalu Stare Miasto i okolice powinny być wolne od samochodów. Dojechać i wrócić można komunikacją miejską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że knajpki i restauracje karmiły Artystów za free, bo jaką oni ilość klientów napędzili restauratorom to każdy widział. Ogólnie rzecz biorąc powinni dokładać miastu do organizacji tej imprezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najłatwiej powiedzieć syf z pojazdami inic więcej z tym nie robić. Najłatwiej wysłać patrol wlepić mandat i wszystko jest ok. , włodaże uważają, że coś robią! Zamiast zakasać szare komórki robią Coś (np. parking przy ul. Nieca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najłatwiej powiedzieć syf z pojazdami inic więcej z tym nie robić. Najłatwiej wysłać patrol wlepić mandat i wszystko jest ok. , włodaże uważają, że coś robią! Zamiast zakasać szare komórki robią Coś (np. parking prywatny przy ul. Niecałej był zamknięty na cztery spusty).Ktoś by zarobił i by było więcej miejsc do parkowania. Takich można mnożyć, tylko trzeba pomyśleć, (najłatwiej zarobić na kierowcach wlepiając im mandat za złe parkoeanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...