Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pomimo wspaniałych pokazów zorganizowanych na terenie miasta włodarze nasi kochani nie popisali się. Zapomnieli o zmotoryzowanych, którzy tak licznie zastawili pobliskie ulice. Zamiast zwiększyć miejsca do parkowania wysłali Straż Miejską do karania tych, którzy może niewłaściwie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bo brak miejsc do parkowania nie usprawiedliwa chamstwa. Jak nie mam miejsca to szukam az znajde a nie wpakuje sie na chodnik czy trawnik. Jade rowerem miejskim albo taksowka. Straz miejska wg mnie dzialala nieskutecznie, w wielu miejscach auta blokowaly przejscia dla pieszych i chodniki. Porzadek z parkowaniem jest bardzo wazny a byl syf.
0
Pomimo wspaniałych pokazów zorganizowanych na terenie miasta włodarze nasi kochani nie popisali się. Zapomnieli o zmotoryzowanych, którzy tak licznie zastawili pobliskie ulice. Zamiast zwiększyć miejsca do parkowania wysłali Straż Miejską do karania tych, którzy może niewłaściwie
I bardzo dobrze, że SM wzięła się za robotę. Byłem świadkiem jak facet zaparkował w miejscu gdzie za ok. 20 min. miał się odbyć występ. Obsługa zwróciła mu uwagę a ten zaczał pyskować i nie chciał odjechać. Na czas festwalu Stare Miasto i okolice powinny być wolne od samochodów. Dojechać i wrócić można komunikacją miejską.
0
Mam nadzieje że knajpki i restauracje karmiły Artystów za free, bo jaką oni ilość klientów napędzili restauratorom to każdy widział. Ogólnie rzecz biorąc powinni dokładać miastu do organizacji tej imprezy.
0
Najłatwiej powiedzieć syf z pojazdami inic więcej z tym nie robić. Najłatwiej wysłać patrol wlepić mandat i wszystko jest ok. , włodaże uważają, że coś robią! Zamiast zakasać szare komórki robią Coś (np. parking przy ul. Nieca
0
Najłatwiej powiedzieć syf z pojazdami inic więcej z tym nie robić. Najłatwiej wysłać patrol wlepić mandat i wszystko jest ok. , włodaże uważają, że coś robią! Zamiast zakasać szare komórki robią Coś (np. parking prywatny przy ul. Niecałej był zamknięty na cztery spusty).Ktoś by zarobił i by było więcej miejsc do parkowania. Takich można mnożyć, tylko trzeba pomyśleć, (najłatwiej zarobić na kierowcach wlepiając im mandat za złe parkoeanie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: