Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Impreza moze i ciekawa ale na jeden raz. Ile razy mozna co roku oglądać to samo. W dodatku wszystko to jest na beznadziejnie niskim poziomie intelektualnym , kolorowe krzykliwe ale nie wnosi żadnych wartości. Taka zabawa dla idiotow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, opierając się na samych zdjęciach sądzę, że nigdy bym na coś takiego nie poszedł. Skrzyżowanie parady równości z domem wariatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś w dużym błędzie sa wyjątkowe spektakle i zupełnie inne ale masz pewnie inny gust a o gustach się nie dyskutuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bywają powtórki jak Szafa show, bywają mniej profesjonalne występy i nudnawe jak Ząbek Show który wręcz straszy dzieci czy początkujący Lucas Vit i bywają perełki i profesjonaliści w sztuce iluzjonistycznej i tańca z ogniem jak Izimagic Show czy Valkirias które szczególnie polecam malkontentom i niedowiarkom. są też sztuki zabawne dla dzieci i nie tylko jak Clap Clap Circo czy Cie Balltazar Na pewno poziom imprezy jest o niebo lepszy niż Noc kultury i profesjonalizm artystów również
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Valkirias- świetnie dziewczyny i znają się na ogniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Impreza moze i ciekawa ale na jeden raz. Ile razy mozna co roku oglądać to samo. W dodatku wszystko to jest na beznadziejnie niskim poziomie intelektualnym , kolorowe krzykliwe ale nie wnosi żadnych wartości. Taka zabawa dla idiotow.
Hmm.. nie ma obowiązku. Lublin ma bogatą ofertę, również dla malkontentów. Natomiast ja chodzę na sztukmistrzów co roku i co roku jest coś niewiarygodnego i niesamowitego. W tym zachwycił mnie występ Valkirias, rok temu szaleństwa na trapezach na placu zamkowym, kiedyś tam występ namiotowy iluzjonisty i żonglera, itp, itd... ale ętelektualistów może nie zadowolić, przecież wszystko już widzieli i ich znudziło. Najlepiej we własnym domu, własny smrodek na własnej kanapie przed własnym telewizorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"No cóż, opierając się na samych zdjęciach sądzę, że nigdy bym na coś takiego nie poszedł. Skrzyżowanie parady równości z domem wariatów" Co jest złego w domu wariatów? Rzeczywistość w której żyjesz - praca, praca, praca, która powoduje, że dzięki niej bogaci się jakiś bank zza oceanu i w końcu grób - jest wystarczająco smutna, by powiedzieć, że raz na rok zamiana miasta w dom wariatów jest OK. Ten festiwal jest bardzo ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ja już nie wiem iść zobaczyć co tam sie dzieje czy nie? Niby jakiś tam performance ale może to samo co w Abramowicach albo Radecznicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...