Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA: Kolejni lubelscy strażacy z zarzutami korupcji

Utworzony przez wiek, 14 października 2010 o 14:15 Powrót do artykułu
a co z zastepcami Pana D. o niczym nie wiedzieli ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rychu we współpracy z Andrzejkiem Waldemarkiem, strzelił z ucha i mamy efekty, wsadził żywiciela na minę. A kiedy Andrzejek pójdzie siedzieć? To są dopiero pieniądze. Kto rozliczy niegospodarność?
0
jakie postępowanie dyscyplinarne prowadzi KG PSP wobec kogo emerytów kpina
0
Powinni pozamykac za zalatwianie pracy w strazy to by bylo o wiele wiecej zatrzyman!!!!
0
tak po ludzku szkoda mi tych ludzi zrujnowali swoje i rodziny życie jeśli to okaże się prawdą i poniosą surowe konsekwencje ale z drugiej strony uważam że należy tępić korupcję.
0
oczywiście ścisłe kierownictwo KW nie współpracowało ze sobą i żaden z zastępców nic nie wiedział o całej sprawie to się nazywa ścisła współpraca
0
Przemo napisał:
Powinni pozamykac za zalatwianie pracy w strazy to by bylo o wiele wiecej zatrzyman!!!!
no bo ni ma to jak w straży, słońca ni ma w dupę parzy.
0
A ja się pytam, gdzie byli ich rodzice???????
0
Warszawa wszczęła postępowanie dyscyplinarne. Ale jak sądzę tak jak i poprzednik Tadeusza D. tak i on sam w tzw. międzyczasie czmychnie na zasłużoną emeryturkę.
0
Tadeusz D. już jest na emeryturze, szybko się uwinął.
0
baton napisał:
no bo ni ma to jak w straży, słońca ni ma w dupę parzy.
dawno już pisałem zeby CBA wzieło pod lupę proces rekrutacji . poszliby siedzieć całymi rodzinami
0
Czy ktoś wie czy można w trakcie postępowania dyscyplinarnego odejść na emeryturę, jak to zrobił KW PSP. Co mówią przepisy?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: