Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA kontra Żuk. Wojewoda w czwartek ogłosi decyzję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 listopada 2016 r. o 16:54 Powrót do artykułu
Żuk jakby miał honor to do czasu wyjaśnienia sprawy sam by się zrzekł mandatu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Żuk jakby miał honor to do czasu wyjaśnienia sprawy sam by się zrzekł mandatu...
Gdybyś miał honor to nie pisałbyś takich dyrdymałów. Litości... Zrzec się mandatu tylko dlatego, że nie należy do PiS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dlaczego radni PiS zagłosowali za odwołaniem Żuka skoro nawet nie mieli czasu zapoznać się z wnioskiem CBA? Czy to nie politykierstwo najgorszego rodzaju i działanie na szkodę miasta i jego mieszkańców? Czy wojewoda zachowa się podobnie?
Wojewoda podejrzanie szybko działa. Obawiam się, że zrobi dokładnie to samo co radni PiS. PiS tak naprawdę skazał Żuka długo przed tym, zanim ten w ogóle zasiadł w RN PZU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam się, że Czarnek pokaże jutrzejszą decyzją, że jest zwykłym partyjnym funkcjonariuszem, jakich w PiSie jest na pęczki. Ot, zadzwonił do Warszawy, spytał co ma robić i jedziemy dalej z szopką pt: odwołać Żuka bo jest z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnek zrobi co mu każą, bo inaczej spadnie ze stołka wojewody, nie ma żadnych wątpliwości;  to żałosne nie móc podejmować samodzielnych decyzji; Prezydent Żuk jest niewinny i to jest pewne; a PiS i tak nie dostanie samorządów, bo już nikt im tej władzy nie powierzy do dalszego niszczenia kraju; nie ma takiej dziedziny, w której nie byłoby bagna; ekonomii nie da się oszukać tak jak ciemnego ludu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile tu trolli z ratusza, bronić szefa stukać w klawiatury bo już niedługo "papu" nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda w czwartek ogłosi decyzje.Wszyscy wiemy jaką,gdyż pan Czarnek jest jedynie marionetką w rękach kordupla z Żoliborza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Czarnek zrobi co mu każą, bo inaczej spadnie ze stołka wojewody, nie ma żadnych wątpliwości;  to żałosne nie móc podejmować samodzielnych decyzji; Prezydent Żuk jest niewinny i to jest pewne; a PiS i tak nie dostanie samorządów, bo już nikt im tej władzy nie powierzy do dalszego niszczenia kraju; nie ma takiej dziedziny, w której nie byłoby bagna; ekonomii nie da się oszukać tak jak ciemnego ludu.
A decyzja RM była oczywiście słuszna? Ważne żeby Zuk legalnie przestał być prezydentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałam na Pana Żuka, ale niestety on zamiast pracować na rzecz Miasta Lublin szukał dodatkowych zajęć po całej Polsce. W mojej ocenie zostało przez to zaniedbane przygotowanie wielu projektów istotnych dla funkcjonowania Gminy Lublin. Przykre jest to dla wielu osób, które tak ja na niego głosowały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnek jakby miał honor to by decydował sam, a nie jak kukielka prezesa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Głosowałam na Pana Żuka, ale niestety on zamiast pracować na rzecz Miasta Lublin szukał dodatkowych zajęć po całej Polsce. W mojej ocenie zostało przez to zaniedbane przygotowanie wielu projektów  istotnych dla funkcjonowania Gminy Lublin. Przykre jest to dla wielu osób, które tak ja na niego głosowały.
Daruj sobie opłacony pisowski trollu - dokładnie ten sam wpis wypuszczany z wielu nicków i pod każdym artykułem. Kogo ty próbujesz nabrać kolego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk to super prezydent i powinien zostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
O opinię zwróciliśmy się do dr. Stefana Płażka z Katedry Prawa Samorządu Terytorialnego Uniwersytetu Jagiellońskiego. "Jego zdaniem obecna inicjatywa CBA nie powinna zyskać aprobaty. Wskazuje ponadto, że formuła użyta w art. 6 ust. 1 ustawy i wskazująca, że chodzi o spółki, w których Skarb Państwa posiada 50 procent kapitału zakładowego lub 50 procent akcji od początku była krytykowana jako nieprecyzyjna, gdyż różne bywają akcje i prawa z nich. - Można je liczyć według ilości, wartości nominalnej, prawa głosu na walnym zgromadzeniu, czy np. wysokości przywiązanej do nich dywidendy. A wszelkie niejasności owego przepisu nie mogą być interpretowane na niekorzyść osoby, przeciwko której tego przepisu się używa. Ponadto, istotnie ani sama forma i postać zgłaszania udziału w spółce nie jest ściśle określona, ani też nie istnieje zakaz posłużenia się przy takim zgłaszaniu innym podmiotem. Ważne jest jedynie to, by informacja o objęciu funkcji w spółce dotarła oficjalnie do właściwej instytucji – tłumaczy dr Płażek." portalsamorzadowy.pl/praca/sprawa-krzysztofa-zuka-w-cba-ujawnia-luki-ustawa-o-ograniczeniu-dzialalnosci-gospodarczej-przez-osoby-publiczne-wymaga-zmian,86553.html
czyli mamy prawo sądzić, że Żuk nie złamał prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Obawiam się, że Czarnek pokaże jutrzejszą decyzją, że jest zwykłym partyjnym funkcjonariuszem, jakich w PiSie jest na pęczki. Ot, zadzwonił do Warszawy, spytał co ma robić i jedziemy dalej z szopką pt: odwołać Żuka bo jest z PO.
Masz prawo się obawiać bo jestem dokładnie tego samego zdania. Zrobi to co mu karze warszawska centrala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noooo to sie skonczą inwestycje i rozwój i zabawa...a społeczeństwo niech dalej potulnie przyjmuje wszystko na klate i kładzie uszy po sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałam na Pana Żuka, ale niestety on zamiast pracować na rzecz Miasta Lublin szukał dodatkowych zajęć po całej Polsce. W mojej ocenie zostało przez to zaniedbane przygotowanie wielu projektów istotnych dla funkcjonowania Gminy Lublin. Przykre jest to dla wielu osób, które tak ja na niego głosowały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałam na Pana Żuka, ale niestety on zamiast pracować na rzecz Miasta Lublin szukał dodatkowych zajęć po całej Polsce. W mojej ocenie zostało przez to zaniedbane przygotowanie wielu projektów istotnych dla funkcjonowania Gminy Lublin. Przykre jest to dla wielu osób, które tak ja na niego głosowały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczyło pełnić tylko funkcję prezydenta,tak jak wybrali mieszkańcy.Nie byłoby teraz tego skandalu.Ale pieniądz nie śmierdzi więc się drze skąd się da.Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym tu gadac? Prawo jest jasne jak konstrukcja cepa i nie ma tutaj żadnych wątpliwości mimo przytaczania różnych dziwacznych ekpertyz prawnych. Wojewoda nie ma innego ruchu, musi formalnie podjąć kroki zmierzające do wygaszenia mandatu, bo nie może zrobić niczego innego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma co falandyzować prawa.Żuk złamał ustawę i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...