Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Palikociarnia tylko dla debili.Normalny człowiek nie zadaje się z taka patologią.
Tam jest wszystko ciota z pedałem ,komuch z konfidentem,parówa z padluchem,UBek z SBekiem i od groma różnej maści pachołków Moskwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koalicja pedałów i esbeków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zasadzie to od lat zasiada jedna wielka partia posldpslpis i od niedawna do szajki chce się wbić "ich ruch"- "ich" bo na pewno nie mój.Moim zdaniem tylko nacjonalizm może uratować ten kraj i jakoś przywrócić tu normalność.Nie chodzi tu głównie o zarobki  czy siłę gospodarki.Czekam na kogoś kto zrobi porządek w prawie bo państwo w którym posiadacza jakiegoś badyla karzę się surowiej niż gwałciciela rozbójnika,państwo w którym strach mieć psa na swojej posesji bo może złodzieja pogryźć,państwo w którym kradzież pierdyliarda PLN nazywana jest zdefraudowaniem bądź sprzeniewierzeniem a za kradzież masła idzie się siedzzieć ...to takie państwo nie ma szans na dobrobyt.Bogate państwa nie mają dobrego prawa bo są bogate,tylko są bogate bo mają dobre prawo.W moim mniemaniu jedyny ruch który jest nasz,prawdziwy,bliski nam Polakom,to "Ruch Narodowy" i właśnie na nich powinni głosować ci którzy pragną ładu,sprawiedliwości,spokoju które już od tylu nie goszczą w mojej utrapionej i oszukanej Ojczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tonacy brzytwy się chwyta. Wiekszego knura jak ten z Biłgoraja to nie ma w polskiej polityce, niedługo zobaczycie ten ryj na tacy tak jak kiedyś on nosił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot widze nawiązuje jakieś zażyłe kontakty z knurami, najperw biegał ze świnskim ryjem po studiach TVN, dziś znowu wraca do tego wątku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobimy CYCU tak jak chcesz,wedle życzenia
wy synu możecie.  Nawet wedle wytycznych Rumuna D. Geja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja zagłosuje na Europe Plus Twój Ruch a postawienie skrajnie prawicowego Kamińskiego przez PO tylko mnie w tym przekonał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twój Ruch to taki kabaret, nigdy nikt nie  będzie uważał ich za poważną partię polityczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczyt chamstwa. Zagłosować na PIS / PO/ SLD / PSL / PJN / TR  i wyjechać z kraju pozostawiając coraz większe bagno.   Drogi rodaku nie zatrzymuję Cię ale proszę nie zmarnuj swojego głosu i naszej przyszłości. Pozwól odrodzić się Polsce i zapewnić jej godną przyszłość puki jeszcze mamy szansę.   Oddaj swój głos na KNP- Kongres Nowej Prawicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Degeneraci na zwyrodnialców, normalni na polskich patriotów - jak Państwo myślą, jaka swołocz rzuci się z krytyką tego postu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PALIKOT to bękart chycla z czasu wojny.A palikociarnia to żydowska partia dla ogłupionych IDIOTÓW POSŁUGUJACYCH SIĘ JĘZYKIEM POLSKIM.ALFRED ROSENBERG Z NSDAP BYŁ TEŻ 100%ŻYDEM-odpowiadał za ideologię.JAKA była wiemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma w Polsce partii na którą bym zagłosował !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiego samego knura trzymam w zagrodzie on tylko kwiczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właśnie wyglądałaby Polska gdyby do władzy doszedł Palikot. Twój Ruch i europejskie standardy - dobre sobie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...