Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cela za \"Spieprzaj, dziadu\"! (wideo x2)

Utworzony przez andy, 20 października 2008 r. o 20:22 Powrót do artykułu
O jakiej demokracji mówisz, to jest po prostu chamstwo, gdyby ktoś do Ciebie podszedł na ulicy i powiedział ty chu... pier.... przypominasz mi Rysia z Klanu a Twoja głowa i moja d*** to siostry bliźniaczki to też byś powiedział, że jest demokracja i każdy może wygłaszać swoje poglądy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przecież ten człowiek tylko zacytował słowa obecnego prezydenta RP, więc skąd to wielkie oburzenie?
To jes powiedzonko już czesto słyszane na ulicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przecież ten człowiek tylko zacytował słowa obecnego prezydenta RP, więc skąd to wielkie oburzenie?
To jes powiedzonko już czesto słyszane na ulicy nawet w szkole,tak jak "NIECHCEM ALE MUSZEM" , to też wyszło z głowy państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się że tylko odwagi starczyło gościowi po kielichu a przecież ja nie piję i tak samo myślę tylko obawiam się to powiedzieć głośno.To co powiedział ten podpity to wyraził zdanie większości społeczeństwa.No skoro wszczęto śledztwo to każda osoba poszkodowana powinna być przesłuchana .Czy poszkodowany będzie przesłuchany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież twórcy tego powiedzenia włos z głowy nie spadł,to dlaczego ma być ukarana osoba,która przypomniała twórcy to powiedzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...