Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy wolno mi będzie nie spotykać tych kultur, czy też to będzie przymusowe?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wolno ci, Możesz siedzieć z najtańszym browarem w ręku i zagryzając serdelkiem oglądać "Pocztówki z wakacji" To twój poziom.
0
Wolno Ci nawet opuścić miasto i to nawet bezpowrotnie :)
0
Łoj Bedzie Sie Działo!!!!  Bedzie Zabawa!!!!!! A Goście Dopiszo!!!!
0
Wolno Ci będzie pójść do Bramy Grodzkiej NN, ale tylko tam.
0
Jak masz raka, to pójdziesz tu, bo na CoZL kasy zabrakło.
0
Fajnie. Kiedy w końcu rozpoczynają tynkowanie tego grobowca ??
0
Spotkania kultur na ścianie wspinaczkowej, a dlaczego nie w wc? Tu też powinna obowiązywać kultura, higiena i poszanowanie godności.
0
Ale w jakim celu ten casting? Ludzie maja przyjsc i sie zaprezentowac, ale do jakiego projektu dokladnie? Co CSK oferuje jak już ktoś ten casting wygra??? To sa podstawowe informacje i ich nie ma!!! To chyba brak szacunku wobec ewentualnych kandydatów. I mało profesjonalne.
0
skąd w Lublinie tyle zrzędzenia?!?! To miasto nigdy nie wyjdzie na prostą z takim podejściem do życia.
0
wspaniałe komentarze ..ot mentalność .......ot zaścian ....wstyd.....wracać do kurnych chat i robić pod siebie !!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: