Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Arturze czy pan nie wie że jakby tym PiS-uarom obiecał kasę na wybory to by klepnęli od razu a ponieważ oni swego interesu u Pana nie widzą to olewka tradycyjnie jak pies ogrodnika - taka lubelsko -pszenno- ciemnogrodzka zawiść Po prostu. Pozdrawiam Wesołych Świąt i powodzenia Wszystkim którzy chcą coś dla tego miasta zrobić a nie dla siebie ubić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a ja głupi już się cieszyłem i już miałem nadzieje że będzie u nas jak w Monachium (DE) :(
0
co ty POparańcu wypisujesz!!! po co nad zalewem kolejna knajpa ?? a gość chce kolejny dom weselny wybudować , zanim szczekniesz pomyśl wiem ze to w przypadku popaprańców prawie niewykonalne ale spróbuj.
0
Panu Marcinowi Nowakowi dziękujemy,on jet przeciw a nawet za(zależnie od opcji do której wskoczy)
0
Myślę, ze ostrożność radnych jest pozytywna kawę pije się powoli...
0
Typek co jest właścicielem leci na kasę nie ;] Bo aktualnie bierze o wiele mnie pięniędzy od pana który opłaca mu czynsz itp. A miasto da mu więcej!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: