Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
POLAKU! Nie daj się otumanic mediom! FAKTY: Trybunał Konstytucyjny we własnej sprawie wydał wyrok po 19 dniach. W sprawie dot. milionów obywateli (BTE) potrzebował na to aż 902 dni !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zostaliśmy wszyscy oszukani. PiS nie zmienia kraju, a jedynie pcha na stanowiska swoich aparatczyków, niekompetentnych. Trzeba bronić Trybunału Konstytucyjnego, bo to jedyna instytucja, która patrzy na łapy politykom, którzy skłócają nas i żyją z naszych podatków. Później zabiorą się za prokuraturę, sądy, zakneblują dziennikarzy nieposłusznych władzy i pracowników naukowych. Jedynym gwarantem wolności są wolne media i sądy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Akurat teraz media nie są wolne. Każdy przeciętnie inteligentny człowiek po obejrzeniu kilku programów publicystycznych czy informacyjnych w telewizji publicznej jest w stanie stwierdzić czego bronią i po czyjej stoją stronie (o telewizjach prywatnych nie wspomnę ale to inna bajka). Nie mówię, że mają stać po stronie partii rządzącej, chociaż tak było przez ostatnich 8 lat, ale niech stoją na straży niezależności. Niech rzetelnie informują o pracach rządu i prezydenta, przedstawiają stanowiska różnych stron konfliktu, zapraszając obie strony do dyskusji i dając im czas i miejsce na wypowiedzenie się. Co do trybunału to nie byłabym taka pewna czy to jest instytucja która ciebie od czegoś ustrzeże. Czy coś dobrego może wyjść od tworu powstałego za czasów PRL? Poza tym ten twór z założenia odpartyjniony składa się z sędziów powołanych przez konkretne partie i z tymi partiami sympatyzujących.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chyba jeszcze nie zdążyli nas oszukać, jeszcze nie mieli na to czasu. Rządzą zaledwie od miesiąca. A obstawianie wszystkich wyższych stanowisk sympatykami swojej partii to tylko kontynuacja nowej świeckiej tradycji zapoczątkowanej przez PO PSL. Dalsze powierzanie ważnych stanowisk sympatykom opozycyjnej partii byłoby nierozważne ze strony PiS. Bardzo dobrze, że zmieniają to i owo. Bez przetasowań, nawet bolesnych dla niektórych nie da się zrobić zmian a już na pewno nie dobrych zmian. Ja tam czekam, aż dobre zmiany wejdą w życie a na ich skutki trzeba będzie troche poczekać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Takie odwiedziny nowego pokolenia/przyszłych dziennikarzy w redakcji mogą być dobrą okazją dla obecnych dziennikarzy gazety do zastanowienia się czy są dobrym wzorem, czy uprawiają dobre dziennikarstwo, czy są bezstronni, czy nie próbują kreować opinii publicznej posiadając władzę w postaci publikacji konkretnych tekstów. Po pierwsze informować, a mądry czytelnik niech sam wyrobi sobie zdanie na dany temat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo dobre przygotowanie dziennikarskie oferuje w Lublinie Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji (WSPiA). Kierunek - dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Dużo praktyki, dużo pisania artykułów, dużo możliwości współpracy z różnymi redakcjami (większymi i mniejszymi). Studiując na WSPiA dowiedziałam się mnóstwo rzeczy, o których kiedyś nie miałam zielonego pojęcia, a dziennikarstwem interesuję się od lat. Praca dziennikarza wygląda może i kolorowo, ale to też ciężki kawałek chleba :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: