Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcieli walczyć z islamem, pobili świadków Jehowy. Są wyroki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lutego 2017 r. o 17:17 Powrót do artykułu
? timestamp=2017-02-23 20:33:37][quotefrom author=Khgh napisał:
[quotefrom author=? napisał:
 Co zrobić żeby nie nachodzili mnie co tydzień świadkowie, prosiłem żeby nie wchodzili na posesję oni dalej swoje.
Khgh napisał:
Z kąd wiesz że głosowałem na pis?
Khgh napisał:
Właśnie stąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jehowa zgnoi tych beszcelnych sług diabła-Jehowo ukarz ich-niech gniją jak gnój na polu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian sie wstawi za nimi, jak mu sie skonczy proces za wekspediowania goscia ze schodow i skasowanie nagran z kamer, wszytko w imie ojczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...osiem lat bezustannego wyszydzania Polaków, wyśmiewania wiary przekazywanej z dziada pradziada, upokorzenie moralne ludzi pracy Kościoła i wiernych tradycji, zniewolenie ekonomiczne oraz społeczne musi znaleźć upust frustracji najlepszych dzieci narodu Polan. Sąd powinien umorzyć postepowanie już na wstępnym etapie tego haniebnego potraktowania członków narodu dopiero teraz podnoszącego się z kolan, na które został rzucony przez fałszywych proroków, którzy zawładnęli historią walki o wolność odbierając chwałę prawdziwych twórców Solidarności i ruchów wyzwoleńczych. Można mieć nadzieje na zwrócenie uwagi mini. Zbigniewa Ziobry na patologiem występującą w lubelskich sądach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się papuga popisał .he he . Brawo panie sędzio . Nazwisko papugi już nie takie sławne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre chłopaki; następnym razem sprawdzą dokładniej. Skoro nie można liczyć na własne państwo jeśli chodzi o obronę przez zbrodniczym islamem, to trzeba liczyć na siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna postawa Świadków. Znam się na prawie, a z resztą śledzę tę sprawę z ciekawością od samego początku i z tego co widzę, to Panowie Świadkowie mogli 'zarobić' w tej sytuacji, która ich spotkała parę ładnych tysięcy. Zachowali się jednak jak prawdziwi Chrześcijanie i nie zażądali od oskarżonych ani grosza zadośćuczynienia oraz bezinteresownie im wybaczyli. To jest po prostu inny świat.... Coś takiego nie dzieje się na codzień. Emanuje od nich nieziemskie dobro i wiara, która przejawia się w uczynkach, a nie jest tylko na ustach. Nie trzeba zgadzać się ze wszystkimi postulatami Świadków Jehowy, bo przecież to normalne, że każdy ma inne poglądy, ale trzeba im przyznać to, że są niesamowici. Każdy powinien brać z nich przykład. Gdybyśmy tak postępowali jako ludzkość, na ziemi byłby wieczny pokój. Wciąz brakuje mi słów podziwu i uznania dla tych Panów. Chwała dla nich i dla Boga, w którego wierzą, bo to chyba tylko ktoś taki jak On mógł stworzyć taką społeczność...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(ciąg dalszy) swoje poglądy, ale trzeba im przyznać, że są po prostu niesamowici. Brak mi słów aby wyrazić uznanie dla nich. Chwała dla tych ludzi o wielkich sercach, ale przede wszystkim chyba ich Bogu, ponieważ chyba tylko On mógł stworzyć taką społeczność, oczywiście jeśli ten On istnieje, ale chyba właśnie się o tym przekonuję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patriotyczni debile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu mecenasowi Janasowi przydałyby się jakieś prace społeczne, najlepiej w ośrodku dla uchodźców i to niekoniecznie chrześcijan. Brawo sędzia Styk i, oczywiście, szacunek dla pokrzywdzonych, którzy - mimo kontrowersyjnego widzenia Chrystusa - pokazali prawdziwie chrześcijańskie oblicze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy Polski robal - "Ja nie jestem nietolerancyjny, ale jak sobie popiję, to wtedy już jestem"... po alkoholu wyłazi z człowieka prawdziwe oblicze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aeiouyąę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba ich gonić,ale jak pchają się do twego domu..Nie bić..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowi wyborcy PiSu;) tolerancja i miłość. A mózg jak orzeszek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na każdym zdjęciu oczy oskarżonych zasłonięte, a na ostatnim chyba zapomniano zasłonić jednemu z degeneratów. Teraz już poznaję. ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie zachowanie powinno być bezwzględne więzienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam kebab z prawdziwego pisowca polaka na turystycznej, troche zylasty i zolc sie wylewa ale jak dobrze przypieprzyc to obleci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim prawem publikujecie zdjęcia!? Nie to żebym bronił chłopaków. Mogą was zaskarżyć. Zle zrobili, przeprosili, zostali ukarani. Ale Sąd nie pozwolił publikować Ich zdjęć. Dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslałem,że to kabaret,ale nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ku.. a afera sprawa roku telewizja gazety zabójcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...