Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oto cała Polska Bezradność!-szlag człowieka może trafić! -to po chorobę ta Administracja i Policja jeśli nic nie potrafi zrobić?! Jeśli tylko potrafi"rozkładać ręce"-to lepiej niech się zwolnią z pracy i przestaną brać kasę za nic! Nie rozumiem takiego "rządzenia"!!! Wulgarne napisy nie znikną-a jedynie zyskają nowe tło... Ja bym w takiej okolicy zarządził Łapankę i powiesił ich wszystkich chuliganów na drzewach bez żadnego sądu! Ławki w parku obok kościoła też niedługo pobyły-ostała się jedynie ta stara połamana-a może i jej już też nie ma,bo kilka dni już w tym parku nie byłem... Albo tych chuliganów powywieszać-albo"w łagodnej wersji"zesłać do kamieniołomów na 20 lat... Moim zdaniem kamery i szczery/solidny monitoring może trochę ograniczył by takie fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łokietex napisał:
hahaha sam pewnie przyjechales z pod lubelskiej wsi (rdzenny mieszkańcu zadupia)jedż lepiej po świniaka do wójka na "działke"(jak to w waszym plemienu sie mowi)i nie pisz ze wiesniactwa sie nazjezdzalo do miasta bo miasto teraz spi***ala na wies i sie panoszy wszedzie, a co do Tatar to wieloletnie zaniedbania urzedu miasta oraz zarzadcow budykow doprowadzily do tego ze to osiedle wyglada tak jak wyglada,a jedno glupie boisko na szkole nie zalatwi tego ze mlodziez przestanie sie spotykac pod oknami blokow,brawa dla administratorow jeszcze w tamtym roku przy odlewniczej 5 byl maly placyk zabaw teraz jest ale "placek" asfaltu...PS wole mieszkac na tatarach niz w szalasie jak TY!!
łokietex zapomniales sobie slome z butow wyjac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już sporo lat temu widziałem w Telewizji,że mieszkańcy któregoś osiedla w jednym z polskich miast nie mogli sobie poradzić z "podblokowym dziadostwem",aż w końcu załatwili sobie z Policją i Administracją monitoring własnego bloku i to tak,aby i Policja miała podgląd i oni sami(mieszkańcy) też w swoich telewizorach na jednym z kanałów. Pomysł okazał się w 100% trafiony i dziadostwo znikło zupełnie. Myślę,że pod wieloma blokami w Lublinie też by się coś takiego przydało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
łokietex zapomniales sobie slome z butow wyjac
hahaha zabolało???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FTS napisał:
hahaha zabolało???
mnie nie bo ja nie jestem jak ty mieszkancem miasta w pierwszym pokoleniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja BAAAARDZO DOBRZE zna ten temat, ale boją się, albo mają swoich znajomych wśród "uczestników libacji" ponieważ nigdy nie zjawiają się na zgłoszenia, tzn przyjeżdzają po 45 - 60 min lub wcale, tłumacząc się brakiem patroli:))) Ciekawe i zabawne jest to, że znając problem, patrole są w dzień lub SPORADYCZNIE w nocy, ale tylko przy ulicy głównej - NIGDY TAM GDZIE TRZEBA!!!!!! To jest śmieszne!!!! I zatrważające bo do czego dojdzie niedługo jak policja tak będzie działać jak działa do tej pory.... ŻAL....... po prostu brak słów..... Pewne jest jedno - gdyby POLICJA się postarała to problem by zniknął ( a trwa od ponad 10 lat) Pozdrawiam policję)))) I życzę więcej odwagi!!!!! ŻENADA.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPOMNIAŁAM DODAĆ ŻE ZGŁOSZEŃ NA KOMISARIAT VI ODECHCIAŁO SIĘ PO KILKU ZGŁOSZENIACH KIEDY NIKT NIE REAGOWAŁ I PATROL NIE PRZYJEŻDZAŁ. PO PROSTU JUŻ NIKT CHYBA NIE UFA TUTEJSZEJ POLICJI. I NIECH NIE OPOWIADAJĄ BAJEK ŻE MAJĄ MAŁO ZGŁOSZEŃ ITP. PO TYLU ZGŁOSZENIACH(ZRESZTĄ SAMI WIEDZĄ DOKŁADNIE O CO CHODZI ) POWINNI JUZ DAWNO SIĘ UP[ORAĆ Z PROBLEMEM. ALE NIE POTRAFIĄ!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łokietex napisał:
hahaha sam pewnie przyjechales z pod lubelskiej wsi (rdzenny mieszkańcu zadupia)jedż lepiej po świniaka do wójka na "działke"(jak to w waszym plemienu sie mowi)i nie pisz ze wiesniactwa sie nazjezdzalo do miasta bo miasto teraz spi***ala na wies i sie panoszy wszedzie, a co do Tatar to wieloletnie zaniedbania urzedu miasta oraz zarzadcow budykow doprowadzily do tego ze to osiedle wyglada tak jak wyglada,a jedno glupie boisko na szkole nie zalatwi tego ze mlodziez przestanie sie spotykac pod oknami blokow,brawa dla administratorow jeszcze w tamtym roku przy odlewniczej 5 byl maly placyk zabaw teraz jest ale "placek" asfaltu...PS wole mieszkac na tatarach niz w szalasie jak TY!!
trzeba też ziomku nadmienić że jest też dwie i pół ławki na całej dzielnicy no i dzielnica ogrodzona jak w zoo starzy ludzie muszą nieżle się napocić by dojść na działkę...albo mogą próbować w poprzek trasy tylko muszą mieć dobrą parę w nogach ale te wieśniaki co mieszkają od 30 lat funkcjonują a Ci z Kocka,Niedrzwicy,Chodla to Wielkomieyska Elyta LSM Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...