Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co po dawnej stołówce UMCS? Był pub, będą lekarze

Utworzony przez :), 9 października 2012 r. o 09:11 Powrót do artykułu
W pobliżu są już 3 przychodnie, nie wiem po co czwarta, no ale za to może będą bardziej konkurencyjne ceny i terminy. Mogłaby być poradnia dyżurna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo się cieszę, że nie będzie wreszcie codziennej głośnej muzyki do rana. Było to bardzo uciążliwe. A i policja była bezradna. Super, tak trzymać. Nie mam nic przeciwko imprezom na miasteczku, ale od czasu do czasu. Potworny łomot codziennie o 3 lub 4 nad ranem jest nie do wytrzymania. Tam mieszkają też zwykli ludzie, którzy mają małe dzieci i rano muszą wstać i iść do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W stołówce UMCS dalej powinna być stołówka.Z normalnym jedzeniem, normalnymi cenami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przychodnia? czemu nie, ale niech to będzie przychodnia dla studentów, bo speduo "przychodnia studencka" dla studentów owrotem nie stoi. Przywileje mają tam przede wszystkim emeryci i renciści a lekarz, co wiem z włąsnego doświadczenia, dla studentów mili nie są sądzą że przychodzi się tam wyłącznie by uzyskać zwolnienie z zajęć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ARENO wruć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...