Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Convergys: Nowy inwestor w Lublinie zatrudni 250 osób

Utworzony przez mieszk@niec, 25 marca 2014 r. o 20:55 Powrót do artykułu
średnia krajowa za biegłą znajomość niemieckiego muahahahahahaaa , dobre sobie, no luksus normalnie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś kto zna biegle niemiecki już dawno siedzi za granicą, jest ceniony i zarabia potężne pieniądze. Ktoś znający biegle (B2 lub C1) niemiecki musiałby być skończonym idiotą, żeby siedzieć w tej dziurze na wschodzie, a do tego jeszcze na słuchawce?!   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a polski trzeba dobrze umiec ? bo ja jestem z niemiec i sie int eresuje  :D                
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AKCJA ZBIERANIA PODPISÓW W SPRAWIE PRZYSPIESZENIA BUDOWY CAŁEGO ODCINKA S19!   petycjeonline.com/s_19   Zapraszamy! Lubelskie Stowarzyszenie Inicjatyw Studenckich elsis.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś kto zna biegle niemiecki już dawno siedzi za granicą, jest ceniony i zarabia potężne pieniądze. Ktoś znający biegle (B2 lub C1) niemiecki musiałby być skończonym idiotą, żeby siedzieć w tej dziurze na wschodzie, a do tego jeszcze na słuchawce?! 
  Haha, myślisz, że sama znajomość języka obcego to juz potężne pieniądze. Żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin i średnia krajowa + bogaty pakiet świadczeń dodatkowych? w call centre i to na dodatek po niemiecku .... chyba to będzie możliwe ale jak wrócimy do czasów, kiedy w Lublinie była gubernia generalna III rzeszy ..... a ludzie w takie bajdy oczywiście wierzą :):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy będzie granica wieku?Mam 93 lata i będąc w Wermachcie biegle nauczyłem się języka.Wnuk nie ma pracy,więc ja bym mógł dorobić do skromnej kilkunastotysięcznej emerytury. PS.Te puzle są git.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, myślę, że pragnieniem wszystkich absolwentów uczelni wyższych jest praca w call center :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
średnia krajowa za biegłą znajomość niemieckiego muahahahahahaaa , dobre sobie, no luksus normalnie ...
no wlasnie. bez znajomosci jezyka albo z minimalna chociaz niemieckiego jedziesz do niemca i masz 2 kraajowe. nie maja szans znalezc tylu chetnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy się tu nie śmiejcie ;) Wprawdzie call center to nic szczególnego, żadna tam rozwijająca człowieka robota, ale średnia krajowa w Lublinie to bardzo dobra kasa. W Lidlu dają ok. 2000 brutto, w UM Lublin też 2000-2200 brutto, także nic tylko brać ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
średnia krajowa to obecnie coś około 3500 zł brutto także całkiem nieźle jak na Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Osoby zatrudnione na najniższych stanowiskach będą otrzymywać średnią krajową"  a na rozmowie osobie z biegłym niemieckim oferują 2400 brutto, do średniej krajowej trochę brakuje...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...