Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz chętniej latamy czarterami z lotniska Lublin

Utworzony przez Stały czytelnik., 28 października 2014 r. o 16:35 Powrót do artykułu
Witam, Podobne artykuły czytałem w innych lokalnych mediach, pewnie lotnisko wysłało informację prasową. W tym przypadku artykuł jest inaczej zredagowany, przez co dużo ciekawiej czyta się. Gratuluję Panie Redaktorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w te wakacje poprawiłam statystyki naszego lotniska  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Podobne artykuły czytałem w innych lokalnych mediach, pewnie lotnisko wysłało informację prasową. W tym przypadku artykuł jest inaczej zredagowany, przez co dużo ciekawiej czyta się. Gratuluję Panie Redaktorze.
Bardzo dobra refleksja. Gdyby były to materiały autorskie, to byłaby również analogiczna informacja o wynikach ekonomicznych.   Skoro takiej informacji nie ma, to oznaczać tylko może, że równolegle do wzrostu ilości pasażerów rosną koszty działalności, a wraz z nimi straty.   Ps. Dzisiaj się okazało, że równolegle do spadku ilości mieszkańców, w regionie wzrosło... bezrobocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też poprawię statystyki lotniska w listopadzie. WAW=>LUZ. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...