Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz chętniej latamy z Lublina. W Rzeszowie spadki

Utworzony przez olo, 17 października 2014 r. o 06:58 Powrót do artykułu
Żałosny artykuł. Po co nam wojna Rzeszów-Lublin? Przecież miasta podpisały umowę o współpracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BudŻet trollu internetowy opłacany przez Korwina jesteś żałosny, przestań wypisywać w internecie te wszystkie kłamstwa i zgrywać speca od wszystkiego
Co Ty ciągle z tym opłacaniem przez kogoś?   Jakżeś sam sprzedajny czy też sprzedajna, to nie myśl, że każdego da się kupić albo, że każdy tak jak Ty sam gotów pisać za srebrniki jałowego spokoju.   Ps. Wołałbym złamany grosz od JK. Mikke niż miliony od D. Tuska czy innego działacza "Obywatelskiej" Platformy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko daje nam wieksze mozliwości i siłe przetargową  żeby inwestorów ściągnąć także domyślam sie  ze w rozmowach jest to atut największy naszego miasta
Z żalem rozczaruję,niestety nasze lotnisko jest dla ciepłych posadek i emigrantów nie płacących podatków w Polsce oraz wożenia kiełbasy tudzież wyrobów regionalnych do Anglii i Norwegi.Jakich inwestorów ?o czym Pan mówi.Rzeszów to ma Pratta i silniki turbinowe ,a my co?Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiać się chce z takiego porównania. Świdnik 19 000 tyś Rzeszów 60 000 tyś. TO jest inny wymiar. Nigdy nawet nie zbliżymy się do Rzeszowa. Tego typu porównania to leczenie swoich kompleksów. Lublin przez 20 lat stał w miejscu gdy w tym czasie Rzeszów rozwijał się bardzo szybko. Teraz żeby to nadrobić nie wystarczy obwodnica i lotnisko. Trzeba przyciągnąć firmy, które by tu inwestowały ale na to się nie zanosi. Wszyscy omijają ten region szerokim łukiem. Trzech największych pracodawców tutaj to upolitycznione urzędy, galerie handlowe i sklepy lidlobiedronkowe.  W Rzeszowie jest całkiem inaczej. Kto był ten wie o czym mówię.
 
Śmiać się chce z takiego porównania. Świdnik 19 000 tyś Rzeszów 60 000 tyś. TO jest inny wymiar. Nigdy nawet nie zbliżymy się do Rzeszowa. Tego typu porównania to leczenie swoich kompleksów. Lublin przez 20 lat stał w miejscu gdy w tym czasie Rzeszów rozwijał się bardzo szybko. Teraz żeby to nadrobić nie wystarczy obwodnica i lotnisko. Trzeba przyciągnąć firmy, które by tu inwestowały ale na to się nie zanosi. Wszyscy omijają ten region szerokim łukiem. Trzech największych pracodawców tutaj to upolitycznione urzędy, galerie handlowe i sklepy lidlobiedronkowe.  W Rzeszowie jest całkiem inaczej. Kto był ten wie o czym mówię.
Byłem i wiem o czym mówisz,czy my naprawdę skazani jesteśmy na to aby być lubelskimi Baranami?Studia skończyłem w Rzeszowie 30 lat temu mimo że miałem uczelnię u siebie.Mieliśmy,Lubelaki wiele energi,stworzymy nowy region.Przez następne 10 lat zaorali wszystkie zakłady przemysłowe,samochody,odlewnia WSK śWIDNIK i drobną przedsiębiorczość.Teraz młodzież popiera głupie projekty, nie mam na myśli tylko lotniska ,ponieważ widzą tylko czubek swojego nosa.Nie ma szkół zawodowych, nie ma niczego.Z łzami w oczach musiałem wysłać syna,15 lat temu do Poznania na operatora CMC.Dużo mówić,nie ,my chcemy do Edynburga,Dublin tylko nie do Lublina.Ciekawe ,prawda?Inwestorzy strategiczni,o czym my pieprzymy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle, że oni z oficjalnymi dopłatami mają o połowę mniejsze straty niż PLL  "bez" dopłat.   Jeżeli zaś idzie o informacje związane z funkcjonowaniem poszczególnych cywilnych portów lotniczych, to tak się składa, że znajdziesz je bez większych problemów poza oczywiście "naszym" lotniskiem - mam oczywiście na myśli tzw. domenę publiczna, a nie KRS, w którym średnio po 7 miesiącach od zamknięcia roku budżetowego dostępne są wszystkie informacje.
To Pan jeszcze nie zauważył,że zbliża się okres rozliczeniowy wiszący jak miecz Demoklesa i jedyny ratunek jest w wożących kiełbasy do Londynu? I chromolenie,że za nie wiadomo ile lat będą zyski.Za nie wiadomo ile lat to nie będę żył.Tak się skład,że lotniska na świecie nie są rentowne bezpośrednio i nie muszą być.Haczyk polega na tym ,że najpierw buduje się przemysł w regionie, a następnie lotnisko i z radością się do niego pseudo dopłaca.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jest 2 razy wiekszy od Rzeszowa, od kiedy odsunięto od władzy oszołomów, miasto i region nadrabia stracony czas, jak ruszą kopalnie to rozwój jeszcze przyspieszy. Przydala by się elektrownia w pobliżu np "LUBLIN 1" - 4 x 900 MW A w mieście nowe drogi i obwodnice, Lotnisko, Stadion, Basen, Teatr. Oby tak dalej !!!
Oczywiście masz na myśli kopalnię diamentów w Trawnikach i uranu pod Lubartowem bo Bogdanka już działa i ma się dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie ma do Edynburga,przynajmniej  raz w tygodniu ,nie wozicie,kto zawinił,Prazes?Znam 12 osób z lubelskiego,co najmniej raz na kwartał by przylecieli.Dwa miesiące wcześniej kupili by bilety za 40 EUR i uratowaliby region z bezrobocia.Nikt nie myśli,szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie na temat,ale skąd są pieniądze na funkcjonowanie tego cudu?No bo chyba nie z biletów,albo żyję w bardzo bogatym województwie i o tym nie wiedziałem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...