Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przecież to jest oczywiste jest, że ludzie z Lublinia wylatują do roboty zapierdalać za kilka funtów poniżej swoich kwalifikacji tylko po to aby nie umrzeć z głodu. Lublin to wiocha, a zarobki 2000netto to czesto marzenie nieosiągalne dla 3/4 cześci społeczeństwa tego regionu. Owszem niektórym się powodzi ale nie z racji kwalifikacji ale raczej koneksji. MPWIK, LPEC, LUBZEL, ZUS, UM, UW, STAROSTWO, Prokuratura  to są miejsca pracy dla ludzi z plecami. Zakłas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to faktycznie duzo wiesz skoro kupujesz drozej. parking tygodniowy-miesieczny w wawie kosztuje 49zl (na Krakowskiej). Podroz samochodem w obie strony - ok. 100zl. Gdy leci kilka osob to jakby nie liczyc oplaca sie tylko lot z wawy.
co ty pieerniczysz do Wawy samochodem i z powrotem 100zł puknij sie.ceny są podobne na loty z Wawy.Latam do Norwegii faktycznie z Wawy bo tam mam lotnisko pod nosem,a na Thorp ok 200km.Lepiej jak by latał Norwegian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
      Trzeba być ślepym żeby nie widzieć inwestycji w regionie. Nigdy w Lublinie się tyle nie inwestowało co teraz. 
ta inwestuje się,że hej już jeden sobie dworzec kupił to miasto od razu nacjonalizacja.te inwestycje to biedronki,markety itp.przejrzyj na oczy.zrobią 100 miejsc a straci się 400.te firmy nawet podatków nie płacą w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku popatrz sobie na rezerwacje biletów i gadaj o cenach z Chopina- wszedzie są zbliżone- cena zależ tylko od obłożenia i terminu im wiencej ludzi leci i termin odlotu coraz bliższy ceny bendą znacznie wyrzsze- leciałem juz kilka razy z Lublina  i jakoś nie miałem problemu z zakupem biletów po dobrej cenie. jak ktoś jest melepetą płaci więcej i i traci więcej czasu
o i tu się nie zgodzę na początku maja kupowałem bilety na lipiec -5 sztuk do londynu i zrobiłem przegląd .tutaj zapłaciłem za nie ok 1750 z warszawy można było kupić za 1400 z rzeszowa za 2000 ale z łodzi za 880 zl .I za te 1000 zł różnicy naprawdę opłacałoby się pojechać.to jest 250 km odległości.Tutaj zawsze będą droższe bo z łodzi czy warszawy rayan leci 3 razy dziennie a u nas jeden na 3 dni.   PS. bez obrazy ale te czerwone podkreślenia to mógłbyś poprawić.Trochę głupio wyglądają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
      Trzeba być ślepym żeby nie widzieć inwestycji w regionie. Nigdy w Lublinie się tyle nie inwestowało co teraz.   
Pewnie, że się dzieje i dużo inwestują, ale patrz na to w ten sposób, że inne regiony również gigantycznie inwestują, nikt się nie cofa. A patrząc z boku na to wszystko to Lubelskie znowu zamyka stawkę. Jak zwykle -_-  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto sobie postawił w XXI wieku pomnik podobny do teotru w budowie.Tamci nie pracowali za takie pieniądze jak obecni włodarze.Zniszczone środowisko.lotnisko przepłacone,oszukane społeczeństwo co do biznes planu,wykradziony budzet.To dzialanie obecnych dysedentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak tam frekwencja  w szynobusie ? też widzę coś cienko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zostaliśmy poinformowani przez Itakę, że pasażerowie, którzy wykupili loty z Lublina do Hurghady lub Sharm El Sheikh będą informowani o wylotach z innych miast. Ma to związek z tzw. konsolidacją lotów z portów regionalnych – wyjaśnia Piotr Jankowski, rzecznik Portu Lotniczego Lublin"   ... to ma związek z tym, że Lubelszczyzna to najbiedniejszy region UE i ludzie nie mają kasy na latanie turystyczne. Cała filozofia, a nie jakaś "konsolidacja lotów z portów regionalnych". -------------------- Lubelacy latają przeważnie do DO i Z roboty za granicą i nic tego nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Po co mi taka gazeta, w której nie ma kącika szydełkowania" - napisała do nas czytelniczka :))) Lotnisko wydaje mi się nie jest od organizowania wycieczek. Popyt-podaż. Nas po prostu nie stać na wycieczki za granicą. Gdańsk super, bo opłaca mi się z całą rodziną, koszt prawie jak za pociąg. Ale za granice to rzeczywiście na Bułgarię może byśmy uciułali. Aż się dziwię, że się zebrała grupa na Turcję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co lotnisko ma do tego, że biurom podróży nie udał się sprzedać wycieczek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co lotnisko ma do tego, że biurom podróży nie udał się sprzedać wycieczek?
  a no nic... to nie jest wina lotniska ani nawet biura podrózy. Po prostu to pokazauje w jak biednym regionie żyjemy-mało kogo stać na wakacje- trudno nawet zapełnic czartery do Egiptu czy Turcji ( który jakimś mega drogim krajem nie jest) przeciez tu nawet nikt nie proponował Francji - Lazurowego Wybrzeza albo  Korsyki czy Wysp kanaryjskich. To jest lotnisko emigranckie i tyle... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...