Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz mniej młodych ludzi chce wyjeżdżać do pracy za granicę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 maja 2017 r. o 16:49 Powrót do artykułu
Ludzie chcieli by pojechać za granicę ale w tym momencie lepiej żyć trochę skromniej w Polsce niż cieszyć się wysokimi zarobkami w euro lub funtach i żyć z ciągłym strachem że jakiś islamista się wysadzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A oni cieszą się że bezrobocie jest niskie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem czemu? Ja jadę na wakcje na dwa miesiące do Holandii z agencji i wrócę z kasą na własne studenckie wydatki na następnych kilka miesięcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z jaką agencją jedziesz? Bo ja z kilkoma byłem, więc mogę co nieco powiedzieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@mario z agencją otto pradopodobnie. O nich cos wiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agencja jest git, a jak ci się uda trafic do albert heijn, to zarobisz krocie. Tam mają super stawki i nadgodzin sporo (a przynajmniej mieli koło roku temu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EuroKadra, pewnie, że warto z nimi. Akurat opcji pracy jest teraz bardzo dużo i każdy może coś znaleźć. A jak to będzie dalej wyglądać? Czas pokaże. Skoto możliwości zatrudnienia są spore, to czemu z tego nie korzystać? Sami o wszystkim decydujecie. Na pewno pod względem opcji pracy moment jest dobry. No i można zmienić zatrudnienie na lepsze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...