Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz więcej osób buduje się wokół Lublina. W której gminie najchętniej?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 kwietnia 2017 o 21:41 Powrót do artykułu
To jest dom? To jakiś koszmarek architektoniczny, razi brak proporcji. Komuś się wymiary pomyliły i poszedł w górę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zapraszamy do Piasków 15 minut do centrum Lublina
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gdzie Wysokie i Zakrzew, a gdzie Lublin :-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
skoro jest tak super jak mówi Prezydent Żuk to czemu tylu ubywa mieszkańców Lublina???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeśli chodzi o wokół Lublina to dodalibyście też powiat świdnicki..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mieszka na stałe w Lubline z rodziną a nie jestem tam zameldowany pomimo, że mam mieszkanie. Większość moich znajomych też jest zameldowania gdzie indziej. Uważam, że liczbe mieszkańcòw powinno się podawać według wyliczeń gusu a nie stałego meldunku bo to nie odzwierciedla faktycznego stanu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do Piask imbecylu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
9340 narodzin? coś dużo, na moje oko liczba przeszacowana 3 krotnie: ******polskawliczbach.pl/lublin
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale ze szkół dróg całej infrastruktury korzystają ale kosztów jej utrzymania ponosić nie chcą. Rozwiązanie jest proste przyjezdni powinni płacić więcej za parkowanie przedszkola szkoły. Należałoby wprowadzić platny wjazd do ścisłego centrum Lublina dla ludzi spoza Lublinie. Dlaczego lublinianie mają ponosić koszty korków remontów dróg itd
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten ze zdjęcia to z czego się cieszy ze mu 5 letni syn dom projektował ??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
MIeszkają poza Lubliniem korzystają tak jak ja z infrastruktury ale tylko ja za to płacę coś jest nie w porządku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlatego należy do Lublina przyłączyć Świdnik, gminy Głusk i Wólka (w całości) oraz te miejscowości z gmin Niemce, Konopnica i Jastków, które położone są między obwodnicą a granicami administracyjnymi miasta. Nie patyczkować się tak jak w przypadku Zielonej Góry, Rzeszowa czy Opola. Głos mieszkańców gmin po 10 tysięcy mieszkańców z całym szacunkiem waży mniej niż głos 350 tys. Lublina. To Lublin jest siłą napędową regionu i to on ma najwięcej do gadania! A więc Świdnik, Głusk, Konopnica i Wólka w Lublinie na prawach dzielnic, gminy Mełgiew, Piaski, Trawniki przyłączyć do powiatu lubelskiego. Np. busy z takich Fajsławic i tak nie zajeżdżają do Świdnika trzeba do Starostwa za pieprzać (celowy błąd) z obwodnicy. Więc dla mieszkańców tych gmin niewielka strata. 2. Liczba mieszkańców w Lublinie wcale nie spada, zobaczcie ile w Lublinie oddaje się rok do roku mieszkań, ile buduje się domów jednorodzinnych i w zabudowie szeregowej w granicach miasta, ludzie po prostu się nie meldują. Zobaczcie ilu w Lublinie jest Ukraińców, których nie było jeszcze dwa,trzy lata temu. Wbrew pozorom nawet na starych dzielnicach typu LSM liczba mieszkańców rośnie, mieszkania po emerytach zajmuje 3,4 ,5 czasem 6 studentów. Urzędują w mieście po 9 miesięcy w roku, tu robią zakupy, chodzą do lubelskich knajp, korzystają z miejskiej komunikacji, fryzjera, taksówek. Zobaczcie jakie są np. na takim osiedlu Mickiewicza problemy z parkowaniem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A Krzczonów, Zakrzew, Wysokie czemu tak cienko, jak widzi Starosta Pikuła ten problem, może warto byłoby zachęcać mieszkańców Lublina do osiedlania się również w tych gminach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I na wuj się to przekłada skoro w powiecie nadal wygrywa PSL, a w Radawczyku w miejsce gimnazjum nie chcą otwierać podstawówki. Wójcie Konopnicy bierz przykład z Kalinówki, kiedyś 96 uczniów a teraz 300. A w obwodzie mieszka 500.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co z tego, że stale zameldowanych jest 325 tys. skoro faktycznie zamieszkuje 340 tys.(GUS), liczby nie kłamią, coraz więcej aut (w 2016 r. o 9,4 tys.), coraz więcej pasażerów komunikacji miejskiej (wzrost o ponad 400 tys. w ciągu roku 2015-2016), w Lublinie jest bardzo duża liczba niezameldowanych przyjezdnych, nie wspominając już o studentach... Bardzo niesprawiedliwe jest to, że ludzie "sypiający" pod miastem na codzień korzystają z infrastruktury miejskiej do której nie dokładają się tak jak stali mieszkańcy w podatkach i innych opłatach...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Budują się za Lublinem bo w tym mieście nie ma żadnej ciekawej inwestycji z domkami jednorodzinnymi. Same bloki, szeregowce i bliźniaki.  Jak ktoś myśli o domie to również dlatego, żeby nie mieć za ścianą sąsiadów, ale deweloperzy tego nie rozumieją.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
połowa mojego bloku jest niezameldowana, Chełm, Zamość, Łęczna, Radom, Kraśnik, Opole Lubelskie, Zwoleń, etc...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bez sensu są komentarze, że osoby mieszkające pod Lublinem powinny płacić więcej za parkingi itp., bo mieszkańcy Lublina też korzystają z infrastruktury podmiejskich miejscowości i nikt tam się na nich nie burzy, wszyscy czerpią z tego korzyści i ponoszą konsekwencje, i tak powinno zostać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Ten ze zdjęcia to z czego się cieszy ze mu 5 letni syn dom projektował ??" -- >> Zatem jesteś projektantem budownictwa lądowego?? Buhahahaha. A prawda jest taka, że jesteś gołodupcem, którego nie stac nawet na dom za miastem, więc swoje frustracje własnie we ten sposób kanalizujesz - plując na innych. Ten pan wybudował dom taki, na jaki go było stać. Zaakceptował taki projekt - może dlatego, że mu się podobał, a może dlatego, że na taki było go stać. Jest szczęśliwy ze swojego domu, z ogrodu i ze świętego spokoju, jaki ma wokół. Nie masz żadnego prawa kpić z tego pana !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dzialek w Lublinie nie ma,jak juz sie trafi jakas,to ludzie mysla,ze tam ropa pod nia i cenia po 300 za 10 ar przynajmniej. Dlatego kto moze ucieka pod Lublin. Albo kogo nie stac na luksus mieszkania w Lublinie. I nikt nie chce byc przylaczany do Lublina.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: