Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cugowski popiera ACTA: To zamach na złodziejstwo

Utworzony przez kamil k, 25 stycznia 2012 r. o 15:19 Powrót do artykułu
wielki artysta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hołdys przeczytał ACTA, Cugowski przeczytał ACTA i nie znaleźli w tym dokumencie niczego, co może zagrażać wolności słowa. No i nic dziwnego, że nie znaleźli, bo nie znają języka prawniczego. Język, w jakim pisze się takie dokumenty jest językiem obcym, przeciętny człowiek tego nie zrozumie. A czy oni mają wykształcenie prawnicze? Nie. Dlatego ja, tak jak większość internautów wierzę specjalistom od prawa, którzy się na tym znają i twierdzą, że ACTA jest zagrożeniem. A jeśli Hołdys czy Cugowski uważają, że zrozumieli ACTA lepiej niż profesorowie prawa, to chyba coś z nimi już nie halo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak sie pan cugowski zapatruje na zgarnianie 130 tysiecy za kiwanie sie w rytm playbacku na sylwestrze miejskim w rzeszowie? bo dla mnie to wlasnie jest zlodziejstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://forum.dziennikwschodni.pl/niskie-kary-w-sprawie-wyrzucenia-kobiety-z-szostego-pietra-t57330/ a na jakie kary liczy pan C. po skopiowaniu jego "bo do" ? Kara śmierci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten to pazerny na pieniądze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie mówi wszystko "Nie patrzę, nie słucham, ale gadam" A tak na marginesie Internet - w znaczeniu globalnej sieci, można pisać z dużej litery. W końcu to ostatnie wolne medium...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie cugowski panu już dziękujemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cugowski Twój rozum jest taki jak Twoja wypowiedź. Płyta "Za Ostatni Grosz" (legalna) przestała być moją ulubioną. Jesteś tak samo zakłamany jak Hołdys. Zapomnieliście o latach 80-tych i walce o wolność. Teraz wiem, że wtedy nie śpiewaliście prawdy tylko dla mamony i za to czuję wielki żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cugowski przeczytałe ten wątek i dowiedziałem się, że niezły z Ciebie kapitan Hook (o ile wiesz kto to). Bij się chłopie w piersi i przestań wypowiadać w kwestiach których nie rozumiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej do powiedzenia mają dwa chciwe dziady: = cugowski i hołdys, żałosne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiu! Nie znalazłeś niczego w tekście? To wyśpij się, odpocznij i przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem! Przestaję Cię lubić i Budkę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pyzdra3 napisał:
Hołdys przeczytał ACTA, Cugowski przeczytał ACTA i nie znaleźli w tym dokumencie niczego, co może zagrażać wolności słowa. No i nic dziwnego, że nie znaleźli, bo nie znają języka prawniczego. Język, w jakim pisze się takie dokumenty jest językiem obcym, przeciętny człowiek tego nie zrozumie. A czy oni mają wykształcenie prawnicze? Nie. Dlatego ja, tak jak większość internautów wierzę specjalistom od prawa, którzy się na tym znają i twierdzą, że ACTA jest zagrożeniem. A jeśli Hołdys czy Cugowski uważają, że zrozumieli ACTA lepiej niż profesorowie prawa, to chyba coś z nimi już nie halo.
Z tego co wiem, to żaden z tych panów nie ma nie tylko wykształcenia prawniczego, ale i żadnych studiów nie ukończył. Zatem siedźcie cicho nieuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Talentino napisał:
Cugowski - bezczelnie ukradłeś utwór zespołu ELOY o tytule:"Time To Turn" po twojemu noc komety więc nie drzyj ryja
Panie Cugowski! Oddajcie kasę Markowi Knopflerowi za bezczelną kradzież jego własności intelektualnej - Sultans of The Swing!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego jakiś być może ma talent ma być milionerem w porsche? Pensja nie wystarcza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dfdsf napisał:
popieram między innymi "Sen o dolinie" to kradziejstwo
Cugowski, czy zapłaciliście Billowi Withersowi za wykorzystanie jego własności - utworu "Aint no sunshine" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Senator ze swą wiedzą i rozumem z trudem Stasia skończył. A maturę zaliczył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zespół ELOY, Bill Withers, Mark Knopfler i inni powinni ustawić się w kolejce po kasę do Budki Suflera za wykorzystanie ich własności intelektualnej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej prorocy moi z gniewnych lat Obrastacie w tłuszcz Już was w swoje szpony dopadł szmal Zdrada płynie z ust
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hołdys to to Polskie nazwisko?? wątpię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REWENT napisał:
Najwięcej do powiedzenia mają dwa chciwe dziady: = cugowski i hołdys, żałosne...
To są dwaj najwięksi biedacy w tym kraju, co im niby do chleba brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...