Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cukrowni nie ma, co z nazwą dzielnicy?

Utworzony przez gość, 17 października 2012 o 17:03 Powrót do artykułu
Proponuję nazwać dzielnicę imieniem tej dziczy która zniszczyła cukrownię
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jestem ciekawy przeszkadza stara nazwa bo napewno nie mieszkańcom. Po cukrowni zostaly zabytkowe magazyny itp wiec nie rozumiem po co zmieniac nazwe
0
Cukrownia to Cukrownia wara od nazwy, komu to przeszkadza...
0
No cóż, mamy radnych jakich mamy. Niestety to nie wróży dobrze rozwojowi miasta...
0
A może Lukrownia, albo Cyrkownia
0
Żuczka gnojarza
0
PAN RADNY JAK WIDAĆ MA NIEWIELE WSPÓLNEGO Z ROZUMEM - KOMU PRZESZKADZA ISTNIEJĄCA OD DZIESIĄTEK LAT NAZWA - MIESZKAM ZA CUKROWNIĄ I SIĘ TEGO NIE WSTYDZĘ - CZY W LUBLINIE NIE MA WAŻNIEJSZYCH SPRAW - CZY MOŻE RADNY JACEK B. NIE WIE JAK ZAISTNIEĆ W MEDIACH I POZUJE NA PRZYGŁUPA - NIE WAŻNE JAK O NIM PISZĄ NAJWAŻNIEJSZE BY PISALI - NA MARGINESIE TEN RADNY Z PO BYŁ WYBRANY W INNEJ DZIELNICY DLATEGO LEPIEJ NIECH SIĘ NIE WTRĄCA DO SPRAW MIESZKAŃCÓW ZA CUKROWNIĄ
0
Nazwac dzielnice "Po Cukrowni"... I tyle.
0
cukrownia na rozkaz brukseli pojechała do huty na złom ludzi wyrzucono na bruk a teraz z Niemiec importujemy cukier
0
xy napisał:
Nazwac dzielnice "Po Cukrowni"... I tyle.
doskonałe!!!!!!!!!!!!!!!! po cukrowni, hahahahaha
0
Bardzo tam brzytko - ja bym nazwał Meksyk albo Cygański Zaułek.
0
Oj Bednarczyk, weż się chłopie do roboty a nie zajmuj pierdołami.
0
Najlepiej "Bulwar pod Mamrotką" , albo "Wiśnióweczka".
0
A Szanowny Pan Radny nie widzi większych problemów związanych z dzielnicą -poza nazwą????? Może niech swoją uwagę skieruje na warunki socjalno bytowe mieszkanców takie jak :brak kanalizacji,odwodnienia,utwardzonych uliczek???Tu widziałabym kierunek w celu "wykazania się"dobrem mieszkanców dzielnicy...Sama zmiana nazwy nie pomoże w niczym. Poza tym dlaczego i po co zmieniać???Budynki pozostały-są świadectwem tego,że TUTAJ BYŁA cukrownia!!!!!! Może niech te budynki i nazwa pozostaną jako pamiątka-chociaż .... Nie daliście sobie Panowie włodarze rady z utrzymaniem w LublinieTAKIEGO zakładu-zostawcie w spokoju nazwę...
0
młodywykształcony napisał:
Bardzo tam brzytko - ja bym nazwał Meksyk albo Cygański Zaułek. [/quote] [quote name='młodywykształcony' timestamp='1350516175' post='684910'] Bardzo tam brzytko - ja bym nazwał Meksyk albo Cygański Zaułek.
Coś słabo wykształcony,oj słabo. Brzydko piszemy przez D
0
To historyczna nazwa dzielnicy i jej bym nie zmieniał. Czy ktoś chce zmienić nazwę Tatary, choć jest cokolwiek nieaktualna? Po za tym Cukrownie zniszczyła UE we współpracy z PiSem więc tym bardziej nie zmieniał bym nazwy tak żeby ludzie pamiętali że mielimy kiedyś jedną z najnowocześniejszych Cukrowni w Polsce zniszczonej decyzjami politycznymi.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: