Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Wyjątek, to tzw. anteny siatkowe. W szczególności te ze wzmacniaczami szerokopasmowymi. Trzeba je wymienić – informują w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej." A ja w okolicach ul. Hutniczej odbieram wspaniale cyfrową DVB-T na pokojowej antenie siatkowej ze wzmacniaczem i nie zamierzam jej wymieniać - obraz cudo... Więc Ci specjaliści w Urzędzie Komunikacji coś rozmijają się z prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety nadajniki MUX2 z Raabego mają tak słaby sygnał, ze już na LSMach nie da się go odbierać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie 100 % anten użytkowanych w domach prywatnych to anteny siatkowe. Ludzie nie dajcie ogłupiać się przez artykuły takie jak ten. Nie biegnijcie dziś do sklepu z antenami lub dekoderami. W starym TV i tak nie zauważycie różnicy, a nowe prawdopodobnie będą odbierać programy również na antenach siatkowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w dzielnicy Dziesiąta i mam bardzo dobry odbiór mux-2 z Piask i mux 3 z Raabego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja odbieram na antenie siatkowej w miejscowości Dzierzkowice kolo Kraśnika,miejscowosc w duzym dołku a mimo to jakośc bardzo dobra.15 letnia antena siatkowa i tv philips z wbudowanym MPEG4.56km w linii prostej od Piask.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może odbiera ktoś sygnał w rejonie powiatu Opolskiego???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzemski napisał:
niestety nadajniki MUX2 z Raabego mają tak słaby sygnał, ze już na LSMach nie da się go odbierać
Na Rabego jest MUX1, nadajniki są tak ustawione by nie zakłócały nadawania analogowego z Ryk bo są na tej samej częstotoliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sygnał z nadajnika na Raabego ma charakter kierunkowy i nie ma sygnału na całym obszarze miasta ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie w lbn kupię tuner dvbt, poza alledrogo oczywiscie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja odbieram na kawałku kabla koncentrycznego w okolicy ryk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a gdzie w lbn kupię tuner dvbt, poza alledrogo oczywiscie
Czemu chcesz płacić za reklamówkę? Bo tak trzeba patrzyć na oferty tych świetnych kanałów, które są nadawane. Myślę, że to nadawcy (stacje) powinny sami oferować dekodery chętnym, bo w ten sposób powiększają sobie zasięg oglądaczy reklam. Ja mam zwykłą antenę i odbieram kilka kanałów - wystarczy mi to aby dowiedzieć się co w świecie. Kanały komercyjne nie mają w swojej ofercie niczego co by mi było do szczęścia potrzebne. Filmy - kluchy z lat 80-tych? Info - nie ma nigdzie Rozrywka - na poziomie śpewająco-tańczącego klona M.Foga nie interesuje mnie. Po co chcesz płacić ponad 100 zł? Żeby oglądać kolejne bloki reklamowe czy jakąś Anne Marię Wesołowską czy innych Melerów lub Miecugowów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOSC napisał:
a ja odbieram na kawałku kabla koncentrycznego w okolicy ryk
I pewnie bez tego dekodera. Gratuluję. Ale braku rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niema konieczności wymiany anteny siatkowej, W Kazmierzu Dolnym odbiera idealnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
melanie napisał:
I pewnie bez tego dekodera. Gratuluję. Ale braku rozumu.
a dlaczego ma nie odbierać, ja w piskach moge odbierać nawet na kablu połczonym z widelcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze odbiera na antenie siatkowej ze wzmacniaczem w Białej Górze koło warki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jbg napisał:
Na Rabego jest MUX1, nadajniki są tak ustawione by nie zakłócały nadawania analogowego z Ryk bo są na tej samej częstotoliwości
MUX1 kolego to w ogóle nie został uruchomiony... Mamy teraz: Mux-3 - Rabego Mux-2 - Piaski A co do anten - jest to ściema. mam 50km do Piask i na siatkowej, na kombinowanym kablu jakość mam na 93%, obraz żyletka. W kwestii MUX-3 z Rabego - jest to nadajnik na chwilę obecną nadający kierunkowo (w kierunku Świdnika) z mocą 0,7kW. Na wschód od nadajnika jest lux, w pozostałych kierunkach propagacja wygląda, jak wygląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po-co napisał:
Czemu chcesz płacić za reklamówkę? Bo tak trzeba patrzyć na oferty tych świetnych kanałów, które są nadawane. Myślę, że to nadawcy (stacje) powinny sami oferować dekodery chętnym, bo w ten sposób powiększają sobie zasięg oglądaczy reklam. Ja mam zwykłą antenę i odbieram kilka kanałów - wystarczy mi to aby dowiedzieć się co w świecie. Kanały komercyjne nie mają w swojej ofercie niczego co by mi było do szczęścia potrzebne. Filmy - kluchy z lat 80-tych? Info - nie ma nigdzie Rozrywka - na poziomie śpewająco-tańczącego klona M.Foga nie interesuje mnie. Po co chcesz płacić ponad 100 zł? Żeby oglądać kolejne bloki reklamowe czy jakąś Anne Marię Wesołowską czy innych Melerów lub Miecugowów?
I to jest fakt płacić dodatkowo za reklamy które są już opłacone też z naszych pieniędzy w produktach to istna głupota ale u nas głupich dostatek , a to że to nadawcy powinni oferować darmowe dekodery to też fakt w końcu leży to w ich interesie !Natomiast nie zgodzę się z jednym ze filmy z lat 80 to kluchy !-to jedyna produkcja którą warto oglądać np. Vabank czy Potop czy wiele innych jak choćby filmy Barei oraz wielu innych bardzo dobrych reżyserów z tamtej epoki to one jeszcze przyciągają widza bo z dzisiejszej produkcji nie ma NIC godnego uwagi i to jest fakt o tych niby wykreowanych wyjcach przez min . panią Terentiew lepiej nie pisać bo to ani głosu ani tekstu takie zero w porównaniu do dawnych wykonawców i tekstów i choć są nieliczne wyjątki to te najczęściej są mało eksponowane i mało pokazywane podobnie jest z kabaretami ! Programy info tak !-ale z satelity i to anglojęzyczne w nich można jeszcze uchwycić odrobinę prawdy o naszym kraju i gospodarce bo nasze telewizje są najęte przez partie polityczne i kłamią jak najęte a na widok np.dody wyjącej i pokazującej krocze tracę apetyt bo moja 60 letnia sąsiadka ma leprze a do tego min.chorego jacykowa i mało zrównoważonego także chorego Pieroga itd. też nie mam ochoty oglądać tak jak nudnych i nic nie przekazujących reklam więc potwierdzam odczucia szanownego przedmówcy telewizja Polska dotknęła DNA !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w piaskach odbierasz mux3 z rabego, a jak tak to jaki masz sygnał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.emitel.pl/telewizja/naziemna-telewizja-cyfrowa-dvb-t Wszystko co chcielibyście wiedzieć o darmowej naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (pytania i odpowiedzi) A do jej odbioru (jeśli TV nie posiada wbudowanego tunera DVB-T MPEG-4 - nowsze LCD, LCD/LED i PLAZMY) to tuner jest potrzebny jak najbardziej. I oczywiście zwykła antena (najlepiej zewnętrzna), czasem wystarczy wewnętrzna antena (pokojowa) - ale rzadko).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja odbieram w miejscowości niedaleko Opola Lubelskiego również na antenie siatkowej i dbiera mi swietnie, obraz super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...