Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie żaden dekoder tylko TUNER DVB-T!!! dekodery to urządzenia dekodujące sygnał płatnej telewizji satelitarnej,zazwyczaj na abonament. Tutaj mamy jedynie tuner cyfrowy do odbioru telewizji naziemnej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
ja odbieram w miejscowości niedaleko Opola Lubelskiego również na antenie siatkowej i dbiera mi swietnie, obraz super
Ale na antenie siatkowej z włączonym wzmacniaczem?? Na normalnym tv czy z mpeg4??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie sobie spokój z antenami siatkowymi, wystawcie porządną antenę kierunkową i obraz kryształ, jeden ze sklepików z antenami: http://www.hollex.pl/anteny-tv-naziemnej-dvb-t/uhf/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='karolina z miasta Bełżyce' timestamp='1312223814' post='509709'] Dajcie sobie spokój z antenami siatkowymi, wystawcie porządną antenę kierunkową i obraz kryształ, jeden ze sklepików z antenami: http://www.hollex.pl/anteny-tv-naziemnej-dvb-t/uhf/ ... i to nie jest żadna kryptoreklama, to dobra rada dla klie.. - przepraszam - dla czytelnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Na normalnym tv czy z mpeg4 ??
Naziemna cyfrowa telewizja odbiera TYLKO na telewizorach z wbudowanym tunerem DVB-T MPEG-4. ... lub trzeba dokupić do starszego telewizora tuner DVB-T MPEG-4.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie miałem problemów z złapaniem sygnału ale znajomy korzystał z usług strojenia anteny czy coś. Z tunerów to polecam wybrać coś lepszego tuner DVB-T z możliwością odtwarzania filmów zdjęć i innych multimediów z USB. A jeżeli chodzi o antenę to u mnie pokojowa się nie sprawdziła, pieniądze wyrzucone w błoto, zwykła najtańsza antena siatkowa doskonale spełnia swoje zadanie, najlepiej zamontować na balkonie. Ja wymyśliłem jeszcze takie rozwiązanie nieduża antena dvbt , którą przykręciłem do drewnianej ramy okna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...