Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czarny Piątek w Lublinie, czyli promocje i rabaty w sklepach. Gdzie kupimy taniej?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 listopada 2016 o 15:15 Powrót do artykułu
dantejskie sceny z powodu obniżki kilku złotych przed nami....oj będzie się działo znając krzepki temperament co po niektórych
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pies drapał wszelkie promocje!To jedna wielka ściema!
0
Ma to coś wspólnego z czarnym protestem???
0
a dzień KRETYNA zakupowego jest codziennie
0
do boju....
0
BLACK FRIDAY IN MY POCKET ;) Pozabijają się...
0
taa...najpierw podniosa cene na metce a potem obniza haha.... do stanów nam bardzo dalekooooooooooo
0
"Promocji sięgających nawet do 80 procent spodziewać możemy się w Outlet Center." ... takie "obniżki" do (70 - 80 %) to oni ogłaszają non stop w swoich reklamach w prasie lubelskiej. a w rzeczywistości wiatr hula na ul. Mełgiewskiej, masa powierzchni centrum niewynajęta, a ceny ceny ciuchów jak wszędzie indziej.
0
Czarny piątek = sraczka zakupowa. Owocnej sraczki.
1
Ładna mi promocja. To szwindel sprawdziłem w OleOle zniknęły z oferty lepsze TV został niewielki wybór modeli , które nie mogą już znaleźć klienta.
0
***s://sklep.marconi.com.pl/ - producent koszul męskich i dziecięcych marconi. z okazji blackfriday -20% na wszystkie koszule męskie.
0
Niech mi ktoś tu napisze co wczoraj kupił w super rewelacjnet cenie.....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: