Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Samochody na trawnikach to porażka, ale swoją niezły musicie mieć gust skoro piszecie, że głazy są ładne. Polska kocha głazy, w każdej formie. Najpiękniejsze są nasze pomniki z głazów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysł. Ale kamienie za lekkie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie trawników, drzew, ciszy, psa, kota jedźcie na wieś. Stałe powiedzenie. A, gdzie jest napisane, że w mieście ma być głośno ponad normę, że ma być tylko beton i robactwo, że mają być same parkingi, a ludzie powinni się unosić, aby mogły po chodnikach jeździć rowery i samochody? I coś jeszcze. Nie wysyłajcie tak Lublinian na wieś, tylko sami na nią wróćcie, a znowu będziecie mogli mieć chlew koło swojego domu, a w domu klepisko. Natomiast samochód zaparkujecie sobie pod samymi oknami. I płacić nie będzie trzeba, i blisko będzie, i sąsiad zobaczy jak Wam się powodzi i od razu w rewanżu podłączy się Wam do szamba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przechodziłem ostatnio na Czechowie w okolicach Orfeusza(to chyba ul.Lawinowa) i tam widziałem takie głaziki. Fajnie to wyglądało bo leżały na zielonej już trawce. Nic mnie tak nie irytuje jak jeżdżące auta po chodnikach gdzie piesi muszą uciekać trawnikami bo leniwcom nogi odjęło.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...