Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na nagraniu motocyklisty około 7 minuty widać jak się odwraca i za nim stoi samochód i kolejny motocyklista dlaczego wcześniej nie włączyło się zielone światło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
system to bubel, należy zawiadomić UE by odebrać dofinansowanie a winnych urzędników wsadzić do pierdla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak koniecznie niech ktoś z pisu zawiadowi UE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jednym z częstszych problemów jest ten, który można zaobserwować na Al. Racławickich, gdzie zamiast tzw. zielonej fali zdarza się czerwona." jednym słowem - NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot kolejna "dobra zmiana" ...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Na skrzyżowaniu Krasnicka-Zana czujnik nie zauwazyl autobusu,który stal na lewoskrecie w ul. Zana przez 7 minut.Pan dyżurny straży miejskiej powiedzial że taka jest sekwencja.Na skrzyżowaniu ul.Gęsia-Jan Pawła o 2w nocy 10 minut nie bylo swiatla zielonego na wprost.Takich przypadków na pewno jest masa.Czyli że miasto zontowalo bubel na ulicach, tak to jest jak przetargi wygrywa najtansza oferta,albo oferta znajomego kogos z ratusza.
 no Panie ale teraz pojechałeś z tekstem.... Na Gęsiej nie było zielonego na wprost- no i tu masz rację. I na wprost nie było, w lewo nie było, w prawo nie było i do tyłu też nie było... Pozwolę sobie zauważyć że od 23-ciej w nocy sygnalizacja działa na pulsie i jest tylko żółte migające
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Na nagraniu motocyklisty około 7 minuty widać jak się odwraca i za nim stoi samochód i kolejny motocyklista dlaczego wcześniej nie włączyło się zielone światło?
 proponuję wybrać się w teren lub dowiedzieć się czego kolwiek z inżynierii ruchu lub transportu. Każda pętla indukcyjna w Lbnie "montowana" jest jako skośna. Gość wyraźnie stoi po skosie względem pętli. Auto mniej więcej 10-20cm przed pętlą. Ludzie czy tak ciężko wygooglować pojęcie pętli i czegoś dowiedzieć się a potem o tym pisać bądź robić artykuł w prasie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kieliszek bajki opowiada. 1:34, 2:30 i 11:25 - widać wyraźnie, że motocykl stoi tuż PRZED linią zatrzymania, a więc jak najbardziej prawidłowo. Gdzie miał się zatrzymać? 10 m przed linią? Skąd kierujący ma wiedzieć, gdzie jest ten magiczny czujnik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Identycznie miałem rowerem na skrzyżowaniu Zana z Nadbystrzycką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dosłownie skrzyżowanie wcześniej - Kraśnicka / Zana / Morwowa - na lewoskręcie w Morwową samochodów "jak mrówków". Po 10 minutach kierowcy zaczęli zjeżdżać na środkowy i na następne skrzyżowanie. To było jakieś 2 tygodnie temu, też chyba mam gdzieś nagranie (o ile nie skasowałem). Czujnik nie zauważył.... lawety, busa i masy osobówek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He, he a myślałem, że tylko mnie czujniki tam nie widziały. Ja ostatecznie pojechałem na czerwonym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe. przed skrzyżowaniem widać pętlę przez, którą przejeżdża motocyklista (ciemne paski w kształcie przypominającym rąb) i faktycznie staje za nią. teraz będę się dokładniej przyglądał tajemniczym kreskom na asfalcie rodem z archiwum x. na moje inżynierskie oko to ktoś spaprał tą pętle. może powinna być bliżej linii warunkowego zatrzymania, powinna być większa i inaczej ułożona. motocyklista staną tuż za nią, a jak za nim zatrzymał się samochód w bezpiecznej odległości (1-1,5m) to pętla nie widziała też samochodu. i koreczek jak marzenie. krótki artykuł jak korzystać z nowoczesnych skrzyżowań czego znaczna część kierowców nie potrafi.  ***s://***zdamyto.com/b/kos/56 też nie miałem o tym pojęcia bo jak się uczyłem jeździć jeszcze tego nie było. edukacja całe życie. mam nadzieję, że uczą o tym teraz w szkołach jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobne sytuacje zdarzają się na "lewoskręcie" ze Spółdzielczości Pracy (od strony Lubartowskiej) w Smorawińskiego. Na zielone w lewo czasem trzeba stać kilka kolejek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motocyklista dobrze się zatrzymał, tuż przed linią warunkowego zatrzymania, widać to na filmie. Mijając czujnik powinien system wyłapać pojazd ale z motocyklami różnie to działa. Więc nie jest to wina kierowcy motocykla, chyba że powinien podkuć sobie podeszwy blachą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdura pracowalem przy budowach sygnalizacji -wystarczy zrobic szersza petle i rower bedzie zauwazony plus dodatkowe petle wczesnsiej ok 100m i po klopocie ,ale po co myslec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...