Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czołgi na ulicach Lublina. Ale czyje?

Utworzony przez Ja, 14 listopada 2012 r. o 16:59 Powrót do artykułu
Fajnie, nie ma Już czołgów "pancerniaków" w Lublinie i chełmie, najbliższe jednostki to Warszawa, Kraków i chyba Przemyśl ( dokładnie Żurawica ). To teraz popatrzcie na mapie jak jest chroniona nasza wschodnia Granica Państwa Polskiego. Nawet nie zdązymy pier dnąć jakby co !!! Tak Politycy rozwalili w Polsce Wojsko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby nie było jak z telerankiem. Chyba coś grubszego się kroi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SOVIECI wracają na zaproszenie naszych ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złom wożą z jednego punktu do drugiego a nie czołgi, malo co tam zostalo z tego czolgu, a eskorta jakby bombe atomowa przewozili, bawia sie chlopaki w konwojowanie wpada na skrzyzowanie blokuje cale jeden potem drugi trzeci z tylu w srodku laweta, i po co ta szopka cala z tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztab 3 Brygady Zmechanizowanej: ... mieliśmy czołgi i wozy pancerne ... teraz nie mamy żadnego. To ja się pytam - na "wacusia" nam takie wojsko ?? Zlikwidować te wszystkie Jednostki i Sztaby, a tereny zaorać, przeznaczyć pod obwodnice czy orliki a resztę sprzedać za dużą kasę developerom lub marketom. Przynajmniej miasto będzie miało pożytek. Nie będziemy też udawać, że mamy "wojsko".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziutek_sloneczko napisał:
Sztab 3 Brygady Zmechanizowanej: ... mieliśmy czołgi i wozy pancerne ... teraz nie mamy żadnego. To ja się pytam - na "wacusia" nam takie wojsko ?? Zlikwidować te wszystkie Jednostki i Sztaby, a tereny zaorać, przeznaczyć pod obwodnice czy orliki a resztę sprzedać za dużą kasę developerom lub marketom. Przynajmniej miasto będzie miało pożytek. Nie będziemy też udawać, że mamy "wojsko".
To też jest soviecki system,wszędzie będą stały teraz makiety dmuchane lub takie ze styropianu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś na rondzie honorowych widziałem pustą lawete Jeczla. Dobra panowie! każdy pisze że czołg ale czy choć jeden z was umie powiedzieć jaki, choć przybliżony model? bo wóz zabezpieczenia technicznego jest na podwoziu T72 i dla zwykłego cywila który codziennie rano biega po bułki do sklepu i ustawia się w kolejce do biedronki za nim jeszcze pracownicy otworzą sklep może nie wiedzieć jak wygląda czołg przypominam że wojo ostatnio sprzedawało T-55(stan magazynowy) czyli myśl techniczna z 50 lat. Czekam na konkretne odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...