Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy ma ktoś z Was Neostradę?

Utworzony przez Gość, 18 października 2012 r. o 13:11
Czy ma ktoś z Was Neostradę? Będę pisał do skutku - tyle mi zostało w tym polskim szambie bo pozytywnie się o tym kraju nie da wypowiadać. Mam Neostradę (Kielce) i wysyłam duże filmy na Youtube. Podczas wysyłania filmu drastycznie maleje download. Do tego stopnia maleje download, że aby zalogować się w banku Credit Africole muszę czekać na to kilkanaście minut. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z korzystaniem Neostrady podczas wysyłlania plików i można jakoś zaradzić temu problemowi? Nikt inny nie może u mnie zainstalować internetu więc jestem skazany na monopoliste. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To normalne wzrasta ping i nie wymienia pakietów jak powinien. Ograniczenie upload na yt do 3/4 powinno pomóc. 1/4 zostanie na ping z innymi stronami. Internet działa na zasadzie wymiany pakietów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak to ustawić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to ustawić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to ustawić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to ustawić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to ustawić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to ustawić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to ustawić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukaj programu jakiegoś manager upload/download i skonfiguruj. Jakoś mało kumaty Miszczu jesteś... musi tam tam ostro wiać w kieleckim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalazłem i nie działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
znalazłem i nie działa
link na forum jak coś jeszcze znajdę dam znać opis konfiguracji net limiter dla aplikacji w tym przypadku do wysyłania plików na yt użyj jakiegoś innego programu (nie przeglądarki)
Ostatnio edytowany 13 lutego 2013 r. o 23:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...