Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy ma ktoś z Was Neostradę?

Utworzony przez Gość, 18 października 2012 o 13:11
Czy ma ktoś z Was Neostradę? Będę pisał do skutku - tyle mi zostało w tym polskim szambie bo pozytywnie się o tym kraju nie da wypowiadać. Mam Neostradę (Kielce) i wysyłam duże filmy na Youtube. Podczas wysyłania filmu drastycznie maleje download. Do tego stopnia maleje download, że aby zalogować się w banku Credit Africole muszę czekać na to kilkanaście minut. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z korzystaniem Neostrady podczas wysyłlania plików i można jakoś zaradzić temu problemowi? Nikt inny nie może u mnie zainstalować internetu więc jestem skazany na monopoliste. Pozdrawiam!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To normalne wzrasta ping i nie wymienia pakietów jak powinien. Ograniczenie upload na yt do 3/4 powinno pomóc. 1/4 zostanie na ping z innymi stronami. Internet działa na zasadzie wymiany pakietów.
0
a jak to ustawić ?
0
jak to ustawić ?
0
jak to ustawić ?
0
jak to ustawić?
0
jak to ustawić?
0
jak to ustawić?
0
jak to ustawić?
0
Poszukaj programu jakiegoś manager upload/download i skonfiguruj. Jakoś mało kumaty Miszczu jesteś... musi tam tam ostro wiać w kieleckim.
0
znalazłem i nie działa
0
Gość napisał:
znalazłem i nie działa
link na forum jak coś jeszcze znajdę dam znać opis konfiguracji net limiter dla aplikacji w tym przypadku do wysyłania plików na yt użyj jakiegoś innego programu (nie przeglądarki)
Ostatnio edytowany 13 lutego 2013 o 23:50
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: