Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy Mariusz T. jest w Lublinie? Osiedlowa psychoza

Utworzony przez Gość, 28 marca 2014 r. o 08:27 Powrót do artykułu
i tak rodzi się urban legend  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tymi patrolami to kłamstwo lub brak wiedzy ,  slepy by zauwazył ze jest wiecej policji tutaj . Panowie w białych koszulach w nieoznakowanych busach kilka razy dziennie wyjezdzaja z osiedla ... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dali mu czarną Wołgę, drżyjcie mieszkańcy... Zastanawia mnie skąd się biorą tacy kretyni rozpuszczający pogłoski i pasący się strachem innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był koło Szczebrzeszyna więc może byc i w Lublinie. Leżałam w szpitalu i akurat kobieta z tamtego rejonu zapewniała, że on jest u nich i ludzi strach paraliżuje.  Może zatem zmienił miejsce zamieszkania. chore. Dlaczego on chodzi jeszcze po tym świecie? Dlaczego go nie zamkną? Co za kraj  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tymi patrolami to jeszcze nic nie znaczy :)  moze jakas grobsza akcja sie szykuje poprostu B) a ludzie robia panike i prywatne sledztwa... w ten sposob tyko mozecie zaszkodzic  ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaak, chętnie bym go zobaczył wiszącego na gałęzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie znać jak się naprawdę pojawi. Zbierzemy się w kilku i zrobimy z tą szmatą porządek skoro wymiar "sprawiedliwości" nie potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był koło Szczebrzeszyna więc może byc i w Lublinie. Leżałam w szpitalu i akurat kobieta z tamtego rejonu zapewniała, że on jest u nich i ludzi strach paraliżuje.  Może zatem zmienił miejsce zamieszkania. chore. Dlaczego on chodzi jeszcze po tym świecie? Dlaczego go nie zamkną? Co za kraj
  nie wiem, może dlatego, że odsiedział swoje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nam zafundował nasz pseudorząd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem, może dlatego, że odsiedział swoje?
ty tak bez kitu??  wielokrotny morderca i pedofil i odsiedział swoje ? ta kara to jak wyziew prl u  . W kazdym ku rwa normalnym kraju nabity by był na pal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dali mu czarną Wołgę, drżyjcie mieszkańcy... Zastanawia mnie skąd się biorą tacy kretyni rozpuszczający pogłoski i pasący się strachem innych.
Siedzi taka na monitoringu osiedlowym(czyli w oknie) bo nie chce sie do roboty isc i z nudow wymysla rozne bajki jak Andersen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest jedyna szkoła, do której potencjalnie mógłby zapukać Mariusz T.? A Zalew Zemborzycki to już odpada jako obiekt i dziesiątki innych placówek pewnie też... Myślicie, że jak facet siedział 25 lat to mózg mu się zlasował i będzie na dzieci pod szkołą z monitoringiem czyhał? Mamy tu większe atrakcje jak Wrotków czy liczne jeziora a na dodatek jeszcze tylko parę miesięcy i dzieci będą miały wakacje szkolne. Zasiejcie teraz strach i zobaczymy w czerwcu ile rodziców wyśle swoje dzieci na zjeżdżalnie na Wrotkowie czy place zabaw pod blokiem! Pan Mariusz T. jest pod stałą obserwacją policji a Wy myślicie że co - pozwolą mu chociaż dać dziecku lizaka, czy pierdnąć w stołek bez ich wiedzy? Róbcie dalej spustoszenie przed wakacjami tą psychozą i na 100% po wakacjach Wrotków jako nierentowna placówka będzie wystawiona na sprzedaż tylko przez jakieś domysły o człowieku którego wcale może nie być w Lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK KTOŚ BEDZIE MIEC WIARYGODNE INFORMACJE, ŻE ON TU NAPRAWDĘ JEST TO PODAJCIE GDZIE DOKŁADNIE MIESZKA I PRZEBYWA. ZROBIMY Z NIM PORZĄDEK SKORO NASZ ''SUPER RZĄD'' NIE POTRAFIŁ SOBIE Z NIM PORADZIĆ TO ZAŁATWIMY SPRAWE OSOBIŚCIE. BEDZIE MIEĆ POŁAMANE RĘCE I NOGI TAK ŻE JUŻ SAM O WŁASNYCH SIŁACH NIE WSTANIE NIGDY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest jedyna szkoła, do której potencjalnie mógłby zapukać Mariusz T.? A Zalew Zemborzycki to już odpada jako obiekt i dziesiątki innych placówek pewnie też... Myślicie, że jak facet siedział 25 lat to mózg mu się zlasował i będzie na dzieci pod szkołą z monitoringiem czyhał? Mamy tu większe atrakcje jak Wrotków czy liczne jeziora a na dodatek jeszcze tylko parę miesięcy i dzieci będą miały wakacje szkolne. Zasiejcie teraz strach i zobaczymy w czerwcu ile rodziców wyśle swoje dzieci na zjeżdżalnie na Wrotkowie czy place zabaw pod blokiem! Pan Mariusz T. jest pod stałą obserwacją policji a Wy myślicie że co - pozwolą mu chociaż dać dziecku lizaka, czy pierdnąć w stołek bez ich wiedzy? Róbcie dalej spustoszenie przed wakacjami tą psychozą i na 100% po wakacjach Wrotków jako nierentowna placówka będzie wystawiona na sprzedaż tylko przez jakieś domysły o człowieku którego wcale może nie być w Lublinie!
no mamy nadzieje dwa baseny 3 tysiace w dwa dni moczy swoje dupy tam , to ci atrakcja . miasto wojewódzkie ... hahahhahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego tak się spinacie. Przecież on gdzieś być musi i to nie ulega wątpliwości. Dlaczego więc akurat nie w Lubinie na Nałkowskich? Oczywiste jest,że jeśli go gdzieś umieścili to jest to jakieś miasto, większa miejscowość, w której jest staly i duży przepływ ludzi. W malych miasteczkach czy wsiach wszyscy się znają i upchnęcie go tam nie mialoby sensu i szans na powodzenie. Myślę,że to całkiem prawdopodobne i chociaz nie jestem matką w zupełności rozumiem zaniepokojone mamy. Przecież o tragedię nie trudno a lepiej chyba się asekurować wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego tak się spinacie. Przecież on gdzieś być musi i to nie ulega wątpliwości. Dlaczego więc akurat nie w Lubinie na Nałkowskich? Oczywiste jest,że jeśli go gdzieś umieścili to jest to jakieś miasto, większa miejscowość, w której jest staly i duży przepływ ludzi. W malych miasteczkach czy wsiach wszyscy się znają i upchnęcie go tam nie mialoby sensu i szans na powodzenie. Myślę,że to całkiem prawdopodobne i chociaz nie jestem matką w zupełności rozumiem zaniepokojone mamy. Przecież o tragedię nie trudno a lepiej chyba się asekurować wcześniej.
dokładnie o to chodzi , 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest jedyna szkoła, do której potencjalnie mógłby zapukać Mariusz T.? A Zalew Zemborzycki to już odpada jako obiekt i dziesiątki innych placówek pewnie też... Myślicie, że jak facet siedział 25 lat to mózg mu się zlasował i będzie na dzieci pod szkołą z monitoringiem czyhał? Mamy tu większe atrakcje jak Wrotków czy liczne jeziora a na dodatek jeszcze tylko parę miesięcy i dzieci będą miały wakacje szkolne. Zasiejcie teraz strach i zobaczymy w czerwcu ile rodziców wyśle swoje dzieci na zjeżdżalnie na Wrotkowie czy place zabaw pod blokiem! Pan Mariusz T. jest pod stałą obserwacją policji a Wy myślicie że co - pozwolą mu chociaż dać dziecku lizaka, czy pierdnąć w stołek bez ich wiedzy? Róbcie dalej spustoszenie przed wakacjami tą psychozą i na 100% po wakacjach Wrotków jako nierentowna placówka będzie wystawiona na sprzedaż tylko przez jakieś domysły o człowieku którego wcale może nie być w Lublinie!
A JAKI KRETYNUIE ON PAN JEST? ŚMIEĆ JEB.ANY KTÓRY ZASŁUGUJE TYLKO NA NABICIE NA PAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście ostatnio po osiedlu co chwilę patrole prewencji jeźdż. Ostatnio jadąc przez osiedle widziałem trzy różne patrole na Samsonowicza, Domeyki i Medalionów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kto ma dzieci wie o czym mowi. A ten kto ich niema, ma to gdzieś. Niestety zyjemy w polsce i policja to tylko policja. Powinien juz dawno zdechnac!! Nie rozumiem niektórych komentarzy to jest niebezpieczny człowiek który ma juz spaczona psychikę i nie należy o tym zapominać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech rodzice uważają na swoich sąsiadów, bo często nie wiedzą kto mieszka obok nich, bez oporów zostawiają swoje dzieci pod opieką ludzi, którzy nie powinni mieć do nich dostępu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...