Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy przedszkole może kupować żywność od firmy radnej? Fundacja wygrała w sądzie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lutego 2017 o 10:58 Powrót do artykułu
Czy dobrze zrozumiałem? Kowalczyk kłamał, mówiąc, że są opinie umożliwjające radnym zasiadanie w tej komisji? A potem urząd / urzędnik popełnił przestępstowo, ukrywjąc te niemerytoryczne ekspertyzy? I co? Nie będzie żadnych konsekwencji karnych i dyscyplinarnych w stosunku do tych osób???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co za prawnicy tam pracują,że ciągle przegrywają.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kowalczyk członek PSL musi kłamać bo oni wszyscy kłamali zawsze z tego PSL/zsl bury, karaputa ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cikawy jestem czy ktoś pójdzie siedzieć za COZL, CSM UM, CSK, LCK, BUM i inne
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PełO i PSL są dobrem Ludowej Ojczyzny Niech żyje wolność, ćpun na wagarach, Łbem durnym kręci w dymu oparach, Całkiem legalnie ćmiąc porcję zielska, Wiwat Platforma Obywatelska. Niech żyje miłość, rusza parada, Sprośnych pedałów cała gromada, Gzi się bezwstydnie wśród publiczności, To dar Platformy, tryumf wolności.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie z PSLu są przecież tacy mili i ci z PO Znów stara zgraja,szczęśliwym trafem, Bez głów, bez planów, za to z rozmachem, Do żłobu tłoczy swe tłuste cielska, Idzie Platforma Obywatelska. Do sądu złodziej śmiało ucieka, Bo wszak korupcja prawem człowieka, Czar PRL-u wraca do formy, Wdzięczni jesteśmy członkom Platformy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PO i PSL może i byli nieuczciwi, ale tylko trochę, inni są gorsi, Niech żyje miłość, rusza parada, Sprośnych pedałów cała gromada, Gzi się bezwstydnie wśród publiczności, To dar Platformy, tryumf wolności. Gdy będziesz wrzucał swój los do urny, Elektoracie, wyborco... A chcesz być sługą Niemca i Ruska, Dalej popieraj Donalda Tuska
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przecież lubelszczyzną rządzą ludzie z PO i PSL, jest więc dobrze, o co ludziom chodzi,, Znów stara zgraja,szczęśliwym trafem, Bez głów, bez planów, za to z rozmachem, Do żłobu tłoczy swe tłuste cielska, Idzie Platforma Obywatelska. Do sądu złodziej śmiało ucieka, Bo wszak korupcja prawem człowieka, Czar PRL-u wraca do formy, Wdzięczni jesteśmy członkom Platformy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: