Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy Ratusz zdąży? Możemy zostać ze stertą śmieci

Utworzony przez ~~Lubelak, 5 czerwca 2013 r. o 06:52 Powrót do artykułu
Przecież ktoś za to odpowiada, jakiś dyrektor i jego świta w Urzędzie Miasta. To niech teraz bierze taczkę i swoich przydu..sów i wywozi. Kasę to potrafią zbierać złodzieje a śmieci to sobie woźcie sami, mafia nami rządzi !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No no sprawa wygląda poważnie, na ulicach możemy zostać ze stertami śmieci, a dziennikarz śledczy smaga (nota bene chyba z wykształceniem podstawowym) nie domaga się odwołania prezydenta Żuka?? Dlaczego tytuł i i cały artykuł jest taki łagodny??? czy smaga się boi podskoczyć prezydentowi, żeby zadziałać w imieniu mieszkańców, którzy zostaną ze stertą śmieci pod oknami???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może szykują wariant krakowski - czyli olanie żondzoncych ciepłym moczem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę niech ktoś mądry mi wytłumaczy, jak będzie wyglądać kontrola tej segregacji? Czy powstanie Straż Śmieciowa Miejska stojąca przy kontenerach ze śmieciami i będzie sprawdzać kto segreguje a kto nie ???   Może ktoś zadeklarować, że segreguje, zapłaci mnie a będzie robił z odpadami to co inni niesegregujący...   Jak to państwo i to miasto zamierza te kwestie kontrolować? Co będą nowi urzędnicy odpowiedzialni za kontrolę śmieci ?   Tanie państwo POlska     co za idiotyzm - ile już papieru poszło i ile pieniędzy na ten cały b u rdel śmieciowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście niedaleko mam lasek(tam mogę wyrzucać np.lodówki),park(butelki,puszki)i rzekę(kartony i papier)...bo ja zawsze segreguję;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończy wprowadzanie na siłę monopolu. Myślałem, że żyję w gospodarce wolnorynkowej ?! A jeśli nowy monopolista "Ratusz" nie odbierze mi śmieci zgodnie z umową? To mogę zerwać z nim umowę i przejść do konkurencji??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprowadzenie ustawy śmieciowej to b. dobry pomysł. Jak wszyscy będą płacić, to skończy się podrzucanie przez cwaniaków śmieci gdzie się da. A odbiór śmieci, ich segregacja na pewno będzie opanowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze będziecie drążyć temat śmieci? EKOLOGICZNIEJ = EKONOMICZNIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję przywozić śmieci pod ratusz, przecież maja obowiązek odebrać każdą ilość,  zgodnie z ustawą !!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A było tyle czasu!!! Ot mobilność urzędnicza.A wybory samorządowe się zbliżaj .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jeszcze śmieszniej.....w chwili kiedy wszystkie umowy i operatorzy mają przechodzić przez "miasto"..ZNK (spółka miejska) rozesłało do najemców lokali użytkowych pisma w których informuje że nie będzie już pobierać opłaty za śmieci a najemca ma indywidualnie zawrzeć umową z odbiorcą śmieci i wystawić własne pojemniki!! U mnie w dwóch blokach jest 8 lokali a z tyłu dwa śmietniki z których dotąd korzystaliśmy. Jak pomnożymy ilość lokali przez kosze do segregacji to zajmiemy cały parking! Na pytania nikt nie odpowiada bo nikt nic nie wie. Pani z ZNK poleca skargę u Prezydenta, zarządca budynków nic nie wie a wszyscy komentują to jako głupotę.  Czy ten kraj będzie kiedyś normalny a Lublin przestanie być Dziuplinkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poświęcę się i podwiozę te śmieci do ich nowego właściciela, tzn. pod ratusz. A dalej niech się martwią sami, mogą wywozić i raz w miesiącu.   ps. mały pieluchy nieźle zapełnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doszedłem do tego samego wniosku - jeżeli ustawa nakłada na gminę obowiązek odbioru odpadów od mieszkańców, a ta nie wybierze sobie wykonawcy tej usługi, to ja gminie pomogę i sam jej dostarczę odpady do jej siedziby ! Jak uskładamy sporą ich stertę pod ratuszem, to szybciutko przetargi będą rozstrzygnięte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że przetargu NIE wygra MPO bo to nie jest solidna firma. Zdarza im się zapomnieć o terminach odbioru śmieci; kazali sobie w ub. roku dopłacać za worki na frakcję suchą; za top najbardziej skupiają się na pilnowaniu terminów płatności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A było tyle czasu!!! Ot mobilność urzędnicza.A wybory samorządowe się zbliżaj .
  a ileż to było tego czasu? wszystko na prędce i teraz są problemy ... wszędzie, nawet w wawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest skok na kasę podatników. Kolosalne podwyżki żeby łatać długi Gmin. Będzie z tego smród jak stąd do wieczności. Ustawione przetargi, kolesie i znajomi królika itp. ---------------- Czy przez ostanie 20 lat KOM-EKO oraz MPO-SITA dokładały do interesu utylizując śmieci, że teraz Żuk ich wynagradza dodatkową wielką kasą z podwyżek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kiedy wieziemy smieci pod Ratusz? na poczatek tak symbolicznie woreczek niebieski 100l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...