Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wacł. napisał:
JP II chyba nie będzie świętym bo ostatnio wychodzą coraz ciekawsze sprawy i proces beatyfikacyjny się przedłuża. No ale oni wszystko mogą. Nieważne fakty, ważne intencje. Może lepiej wziąć Harego P. on nie miał problemów z cudami.
Drogi Panie ~Wacł~ producentów gnoju w naszej Ojczyźnie mamy dość,więc Pańska osoba,czy to grono powiększy czy pomniejszy,to nie ma większego znaczenia.Widzi Pan mnie bardziej interesuje kariera Konstantego Kulki niż Yehudy Menuhina a dla Pana skoro większym autorytetem jest Hary Poter ? No cóż.... metody kształcenia Pani Hall dają pierwsze efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wdzieczni bylibysmy gdybyscie nasi urzednicy kochani przy ulicy Zimowej zafundowali nam jakies sensowne boiska, poniewaz jedno obecne jest w stanie oplakanym ! na paru metrach kwatratowych betonu nie da sie grac w koszykowke ( szczegolnie z jednym koszem), siatkowke oraz pilke nozna ( bez bramek ) jednoczesnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FRanek napisał:
Ciemnogród..pseudokatolicki zaścianek....nie ważne by lublin był nowwoczesny ważne by był katolicki...ci którzy są światli nowocześni chcą żyć jak reszta cywilzowanego świata powinni uciekac gdzie opieprz rośnie. I tak jeszcze minie 20-40 lat a lublin stoczy się na samo dno każdy młdoy stąd ucieknie a zostaną pieniacze, emertyki renciści i napływowi flustraci.Tylko kto ich wtedy sfinansuje jeśli budżet lublina już dziś tonie w długach
'FRanku w krótkich majteczkach,pamiętaj-dom zawsze buduje się na solidnych fundamentach a ty proponujesz aby budować go na bagnie.Niestety kiedy piszesz Lublin przez małe "l" to taki jak ty nic nie jest w stanie zrobić dla własnego miasta dlatego że jedyne co masz dobrze rozwinięte...to ślinotoki- a tu potrzeba dobrze rozwiniętej tkanki mózgowej.Więc paszoł spowrotem do zerówki -ale nie do tej której chodziłeś bo tam zapewne historii Polski uczył małamed.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapamiętajcie pajaców ze zrytym beretem: Adam Głowacz - przewodniczący zarządu dzielnicy Bronowice Marian Ziegler - przewodniczący rady dzielnicy Bronowice Marcin Pogorzałek - przewodniczący Społecznego Komitetu Mieszkańców Dzielnicy Bronowice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak uczy historia - i to ta najnowsza, to: 1) Powoływanie się na JP 2nie powstrzymało chuliganerii na meczach pilki nożnej i jak odchodziło mordobicie, tak odchodzi, a zabójstwa też, nie pomogły też msze stadionowe; 2) "Echo dnia" informowało o mordobiciu młodzieżyszkolej na parkingu przy Jasnej Górze w Częstochowie; 3) Figurka św. Barbary nic nie dała w czasie pamiętnej katastrofy śmigłowca z ówczesnym premierem R.P. Leszkiem Millerem z ekipą; 4) Obecność duchowieństwa nie pomogła w czasie ostatniej tragedii pod Smoleńskiem 10.IV.2010 r. 5) Jeśli ktoś się łudzi, że Świeci dadzą radę, to jest w wielkim (o)błędzie! Przyczyna prosta - takie skutki wywoluje życie w dwóch światach równocześnie - realu i schizo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nochal napisał:
ocho,kinol znowu ma dyżur. P.S.Na czyich jesteż usługach?
Zapewne nie tych co ty ,skoro cię dziwią moje wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Jak uczy historia - i to ta najnowsza, to: 1) Powoływanie się na JP 2nie powstrzymało chuliganerii na meczach pilki nożnej i jak odchodziło mordobicie, tak odchodzi, a zabójstwa też, nie pomogły też msze stadionowe; 2) "Echo dnia" informowało o mordobiciu młodzieżyszkolej na parkingu przy Jasnej Górze w Częstochowie; 3) Figurka św. Barbary nic nie dała w czasie pamiętnej katastrofy śmigłowca z ówczesnym premierem R.P. Leszkiem Millerem z ekipą; 4) Obecność duchowieństwa nie pomogła w czasie ostatniej tragedii pod Smoleńskiem 10.IV.2010 r. 5) Jeśli ktoś się łudzi, że Świeci dadzą radę, to jest w wielkim (o)błędzie! Przyczyna prosta - takie skutki wywoluje życie w dwóch światach równocześnie - realu i schizo...
Ale człowieku tego nie robią ludze z Lednickich Pól tylko z Woodstoku,tego nie robią modlący się pod Prezydenckim Krzyżem tylko Tarasy "ugoszczeni u Gesslerów na Krakowskim Przedmieści ..zdejmij okulary i nie patrz na świat przez czerwone szkła bo ten kolor nie zawsze jest kolorem miłości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OPawelO napisał:
rozumiem, że to zamiast lotniska....?
Wiesz co ?,że to należałoby rozpatrywać w kryteriach cudu gdyby tak się stało o który wymodlili się patroni tych skwerków. Wyobrażasz sobie,że to nad tymi dzielnicami będą przelatywały samoloty ze świdnickiego lotniska ? Jaki potworny huk temu towarzyszy to doświadczyłem we Frankfurcie n.Menem kiedy tam mieszkałem 1,5 roku. Kiedy w Nieźwiadzie była wspaniała lokalizacja;bo i przestrzeńdo rozwoju i nie opodal przebiegający tor kolejowy i 19-tka -trasa szybkiego ruchu,to tępaki wpieprzyli takiego strupa ludziom nad głowy,ze złości,zemsty czy głupoty?.To są ci trendy do których dołącza i tu część wypowiadających się.Żal słów .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja już nic nie rozumiem.Na Bronowicach rządzi rada parafialna,która ma do pomocy kościelny OHaP,Stowarzyszenie "Nie lękajcie się",towarzystwo wzajemnej adoracji Sukolik oraz kościółkowe stowarzyszenie obrońców lokatorów.Wkrótce dołączy stowarzyszenie ministrantów,świętych dziewic bronowickich,komitet pomocy społecznej (działający pod dyktando kleru),wielbicielek i wielbicieli księży...... To kto właściwie rzadzi na tych Bronowicach?Zarząd Osiedla czy kościółkowy zarząd osiedla?Czy rada dzielnicy jest od dzialania na rzecz wzystkich mieszkańców czy też od wlazidupstwa miejscowemu klerowi? NO cóż.Wybory samorządowe tuż,tuż,a bez poparcia księdza dobrodzieja nikt nie ma prawa dostać się do żłobu. Szczęść Boże takim kandydatom na przedstawicieli mieszkańców dzielnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinol napisał:
Ale człowieku tego nie robią ludze z Lednickich Pól tylko z Woodstoku,tego nie robią modlący się pod Prezydenckim Krzyżem tylko Tarasy "ugoszczeni u Gesslerów na Krakowskim Przedmieści ..zdejmij okulary i nie patrz na świat przez czerwone szkła bo ten kolor nie zawsze jest kolorem miłości
Krzysiu, twój przedmówca wskazał trafną diagnozę. Nie idź w stronę światła - wracaj do realu. A właściwie do swojej szuflady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kinol napisał:
Drogi Panie ~Wacł~ producentów gnoju w naszej Ojczyźnie mamy dość,więc Pańska osoba,czy to grono powiększy czy pomniejszy,to nie ma większego znaczenia.Widzi Pan mnie bardziej interesuje kariera Konstantego Kulki niż Yehudy Menuhina a dla Pana skoro większym autorytetem jest Hary Poter ? No cóż.... metody kształcenia Pani Hall dają pierwsze efekty.
Nie chcę być złosliwy,ale powiem wprost: kinol,dyżurny pisarczyk posadzony przy komputrze i stuka w klawiaturę.Sądząc po wypowiedziach wymienionego,to mniemam,że jest to jeden z tych (vide cytat: producentów gnoju),który za szklankę herbaty w świetlicy przy ul.Łabedziej,potrafi się zgnoić i zaprzedać samemu diabłu. Tak to jest,kiedy gnojarz (bez obrazy dla gnojarzy) dobiera się do zabawek jakim jest komputer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinol napisał:
Ale człowieku tego nie robią ludze z Lednickich Pól tylko z Woodstoku,tego nie robią modlący się pod Prezydenckim Krzyżem tylko Tarasy "ugoszczeni u Gesslerów na Krakowskim Przedmieści ..zdejmij okulary i nie patrz na świat przez czerwone szkła bo ten kolor nie zawsze jest kolorem miłości
Do tych wszystkich Twoich spostrzeżeń wypada, abyś Ty właśnie spojrzal(a) przez okulary, ale zalecane przez okulistę, czyli lecznicze, a nie z różowymi szklami - właśnie pod Krzyżem przed pałacem prezydenckim dochodziło do rękoczynów, wyzwisk, obelg, fekaliów. Czy robił to WOODSTOK czy tez Łudzie Koscioła? Czy Jarosława kaczyńskiego zalicza się do woodstokowiczów czy też do tych z Lednickich Pól? - oczywiście, że do tych z lednicy i Kościoła... A wojny między kibolami jak były tak są! I co dały wszelkie Niebieskie Autorytety - co dał Krzyż? - dal nowy krzyż - Krzyż Nienawiści...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach jacy Ci radni bogobojni i dobrzy.Powiem tak do budy psie łańuchowy (nie mam zamiaru obrażać psów, które dzielnie stróżują i opiekują się ludźmi)albo zajmij się czymś pożytecznym :chodnikami, ulicami i tym deb***em, który od 6 rano wali w dzwon na Pogodnej nie zważając, że są malutkie dzieci, że ludzie mają prawo do spokojnego wypoczynku, zajmij się tą hołotą pod pod dawną AURĄ teraz chyba Chili, spowoduj aby patrole policji były regularne i nie chce mi się z tym d....m gadać nawet.Jeden się cieszy że na złość mieszkańców ulicę ochrzcił a drugi będzie lepsze lody kręcił. 21 listopada nasz głos ma wagę złota i normalnych radnych wybierzmy a rady osiedla wysadzić qrde w kosmos Primo falli incommodum est, secundo stultum, tertio turpe Dać się oszukać po raz pierwszy to nieprzyjemność, po raz drugi to głupota, po raz trzeci to hańba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze byłoby skupić się na warstwie merytorycznej artykułu (tzn. że dzięki społecznej inicjatywie powstają skwery, mające służyc wszystkim mieszkańcom), niz dawać się nabierać dziennikarskiej prowokacji i skupiac tylko na aspektach religijnych.Osobiście znam głównych inicjatorów pomysłu i gwarantuje, że tym ludziom na sercu leży prawdziwe społeczne dobro. ale coż, lepiej gnoić wszystko, niz samemu cos robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bronowicki stróż napisał:
dobrze byłoby skupić się na warstwie merytorycznej artykułu (tzn. że dzięki społecznej inicjatywie powstają skwery, mające służyc wszystkim mieszkańcom), niz dawać się nabierać dziennikarskiej prowokacji i skupiac tylko na aspektach religijnych.Osobiście znam głównych inicjatorów pomysłu i gwarantuje, że tym ludziom na sercu leży prawdziwe społeczne dobro. ale coż, lepiej gnoić wszystko, niz samemu cos robić
Zamias światków, to powinien byc herb Motoru Lublin. Niech by tylko jakiś lump próbowal prowanowac takie święte miejsce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bronowicki stróż napisał:
dobrze byłoby skupić się na warstwie merytorycznej artykułu (tzn. że dzięki społecznej inicjatywie powstają skwery, mające służyc wszystkim mieszkańcom), niz dawać się nabierać dziennikarskiej prowokacji i skupiac tylko na aspektach religijnych.Osobiście znam głównych inicjatorów pomysłu i gwarantuje, że tym ludziom na sercu leży prawdziwe społeczne dobro. ale coż, lepiej gnoić wszystko, niz samemu cos robić
Urodziłem się, wychowałem i dorosłem na Bronowicach pamiętam jeszcze doskonale górkę z której zimą się zjeżdżało na czym się dało, boisko na którym grałem w piłkę a teraz stoi tam kościół 10 - 15 metrów od bloku przy Krańcowej i jw. pisałem jakiś deb*** od 6 rano wali w dzwony jak by go Bóg opuścił. A skwery?P lace zabaw za cholernej komuny z huśtawkami z piaskownicami i innymi pierdołami do zabawy dla dzieci był przy każdym skupisku bloków. Znam tych ludzi doskonale więc nie opowiadaj mi tu bajek o merytorycznej treści artykułu i o dobru społecznym oraz o inicjatywie społecznej. Poczekamy i zobaczymy jak komitety wyborcze zarejestrują kandydatów na radnych na jakich miejscach Ci "społecznicy" się znajdą i z jakich komitetów i kto w będzie za nimi agitował a co najważniejsze gdzie (pewnie w tym dużym budynku przy Pogodnej). Jeszcze raz powtórzę w kosmos wysadzić rady dzielnic ten wrzód na społeczeństwie osiedla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za chory pomysł aby likwidować place zabaw, boiska dla dzieciaków. Gdzie ci ,,chuligani" będą tracić energie na skwerkach dla starszych osób w krzakach pić i ćpać...chore!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na zimowej i lepiej zeby zbudowali dzieciarni boiska, same dzieciaki lazily po ludziach i podpisy zbieraly zeby na tej kupie trawy, ktora sie marnuje zrobic jakies boisko, to nie. Jestem katolikiem, ale bez przesady, dla wandali to wszystko jedno, a z boiska ktos mialby jakis uzytek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa inicjatywa, oby takich więcej w Lublinie. Piszę tu o samych skwerach, bo to jest meritum sprawy. Ale wiekszość jak widzę, nie chwyta głownej idei
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Od Abramowic napisał:
Zapamiętajcie pajaców ze zrytym beretem: Adam Głowacz - przewodniczący zarządu dzielnicy Bronowice Marian Ziegler - przewodniczący rady dzielnicy Bronowice Marcin Pogorzałek - przewodniczący Społecznego Komitetu Mieszkańców Dzielnicy Bronowice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...