Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Artykuł wyraźnie pisany na zlecenie pracowników ZUS. Ich lekarze w cudowny sposób uzdrawiają ludzi niech uzdrowią i ich :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w PRL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za naród niedowartościowanych frustratów. Mózgów bym wam życzył, lecz skoro nie macie to i mieć nie będziecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serio ludzie jesteście aż takimi tumanami, że myślicie, że osoby pracujące w ZUS za najniższą w pokojach bez klimy są sprawcami waszego nieszczęścia i wysokich składek? Nic dziwnego, że w tym kraju tak ciężko się żyje... Jesteście po prostu tragiczni ludzie :| szukacie nie tam gdzie leży problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nasz czytelnik załatwiał wczoraj sprawę w budynku ZUS przy Zana 38C. – Zwróciłem uwagę brak klimatyzacji w niektórych pomieszczeniach. Temperatura dochodzi do trzydziestu kilku stopni. Zapytałem pracownika, jak to jest możliwe, że pracują w takich warunkach."   .... wszyscy mieszkańcy Lublina powinni w tym tygodniu dostarczać wszystkim pracownikom budżetówki (i w każdym urzędzie) wodę mineralną i wentylatory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna z moich klientek pracuje w Zusie i mówiła że na cały dzien pracy ma przeznaczoną jedną butelke wody ! ludzie opamietajcie sie jest 21 wiek i zeby w takich urzedach nie było wszedzie klimy? no to jest smiesznosc po prostu. Człowiek powinien miec godne warunki do pracy..
To niech idzie na budowę. Będzie miała klimatyzację na okrągło, cały rok :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczujemy. W moim urzędzie też upał. Ale pijemy dużo wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ja musze iść i rwac maliny cały dzień gdzie nie ma cienia? Chętnie bym się z nimi zamieniła biedaczyska..
skoro chętnie byś się zamieniła to może trzeba było się uczyć, żeby pracować w urzędzie a nie  teraz mieć  "pretensje do garbatego,że ma prostre dzieci"...skoro Twoim zdaniem to taka lekka i przyjemna praca to chyba żaden problem, prawda? :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowite! Istnieje w Polsce ZUS, który nie ma klimy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W nagrodę mogę ich zastąpić nie mam pracy i dwa tygodnie w upale mi nie zaszkodzi.........będę dziękować za pracę i kasę na życie i książki dla dzieci......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W nagrodę mogę ich zastąpić nie mam pracy i dwa tygodnie w upale mi nie zaszkodzi.........będę dziękować za pracę i kasę na życie i książki dla dzieci......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie zarobisz na życie i książki. Tak naprawdę to nie starczy ani na jedno ani na drugie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...