Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Darmowe Doladowanie Orange - Działa?

Utworzony przez Venis, 17 grudnia 2013 r. o 17:45
Witam... Ostatnio slyszałem, że jest takie coś jak Darmowe Doładowania Telefonów ale tzw 'jednorazowe' ze mozna doladowac ale tylko raz na swój numer. Wszyscy mówią, że działa jak myślicie? Dzisiaj to ogarnę macie tutaj stronkę:   http://doladuj-orange.pl/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te darmowe doładowania to jedna wielka ściema bo kto by tak naprawdę rozrzucał pieniążki na lewo i prawo . Dlatego też nie klikajcie nawet w to . Sam od siebie mogę polecić wam aplikację na smartfona mpotwor www.mpotwor.pl . Bardzo szybko można zasilić swoje konto płacąc kartą płatniczą przy czym obecnie są tam letnie promocje można zgarnąć darmowe doładowania . W takie rzeczy się bawcie a nie naciągacie ludzi ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też nie wierzę, w darmowe doładowania, ale wiem, że przez Internet można sobie doładowac telefon i czasem wychodzi to taniej niż w sklepie. Ja kupuję sobie orange doładowanie zazwyczaj średnio raz w miesiącu przez Internet i zawsze jest wszystko ok :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doladowanko.pl/b4991d8df2  wygraj darmowe doładowanie do telefonu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie się wydaje, ze mPotwór to najszybsza aplikacja doładowań telefonów pre-paid,  Można skorzystać z darmowych zasileń a przy okazji wygrywać cenne nagrody. Mam ją na swoim telefonie juz jakiś czas i sprawdza się doskonale. No i nie muszę biegać po doładowania do sklepu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma żadnych darmowych doładowań. Szukając darmowych doładowań zafundujecie sobie co najwyżej subskrypcję płatnych sms-ów i wtedy będziecie płakać :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siemka, znalazłem fajną stronkę gdzie można za darmo spróbować wygrać doładowanie telefonu w sieci Orange, Plus, Play, Virgin Mobile oraz T-Mobile tutaj linkhttp://darmowe-doladowanie.pl Mi osobiście doładowało po chwili 50zł, więc polecam i radzę korzystać puki jeszcze doładowująć konto :) Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...