Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Deptak: Na latarniach powieszono doniczki z pelargoniami

Utworzony przez cirios, 2 czerwca 2010 r. o 21:45 Powrót do artykułu
To straszna wiocha. Jak jakieś prowincjonalne miasteczko. Mogliby posadzić nowe drzewa na deptaku za tą kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Placu Litewskim, kwiatki sadzi się kilak razy do roku, kwiatki sadzone przed zimą wymienia się wczesną wiosną. Mam pytanie czy prezydent Wasilewski tak kocha kwiatki, czy firmę co na tych kwiatkach zarabia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='cirios' date='2.06.2010, 21:45:00' post='296529'] To straszna wiocha. Jak jakieś prowincjonalne miasteczko. Mogliby posadzić nowe drzewa na deptaku za tą kasę. [/quot W Warszawie czy Krakowie też wieszają kwiaty na latarniach. A ty wyskakujesz z tekstem -straszna wiocha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cirios napisał:
To straszna wiocha. Jak jakieś prowincjonalne miasteczko. Mogliby posadzić nowe drzewa na deptaku za tą kasę.
Skoro jedne drzewa zamierają, to po co chcesz sadzic drugie? Żeby za rok posadzic nastepne, i nastepne? A skoro zamierają, tzn , ze nie maja najlepszych warunków w tym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IGLARKI? A cóż to takiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem. Powiszą miesiąc? I co dalej z nimi? Bo moje balkonowe peargonie kwitną do konca lata - nawet d października. CZyli Ratusz zakupił pelargonie i zpałacił. Za miesiac znów kupi iglaki i zpałaci drugi raz a pelargonie gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie, informacja godna miasta wojewódzkiego. Tfu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładnie wygłądają te kwiaty, w tym roku jeszcze nie widziałam ale w zeszłym tak tj. na ul. Jana Pawła. Dodaje to estetyki miastu,oko cieszy więc jestem za,wydaje mi się ze nie jest to tak strasznie duży koszt, w porównaniu do niektórych decyzji beznadziejnie podjętych i wydanych pieniędzy. Jednego też nie rozumię dlaczego będą wisieć tylko miesiąc przecież to lato najlepszą porą dla kwitnących kwiatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...